Tatlı Tarifi Evde Çıtır Künefe Koska Pekmez Sponsorluğunda

Ellerine sağlık, başarılar dilerim. Ben bol peynirli severim. Tepsiye pekmez sürmek iyi fikirmiş, birine yaptırırım

Çok begendim çokkkk abi daha çok katılmalısın bence sen bu yarışmaya bu arada süper bir çekim olmuş resimler sunum video falan emeklerine sağlık

Not :iyi ki katılmamışım

Bana oy vermeyenler sitede yer beğensin .....
hangi tatlıyı kim yaptı bilmeyerek,görüntüsüne ve yaptığı zahmeti düşünerek oy kullanıyorum hep...sonrada oylamaya bakıyorum...dikkatimi çekti bu çıtır künefe niye bu kadar oy almış..kim yapmış ..tatına bakılmadan niçin bu kadar oy almış dedim .abooo kazen çıktı ba ba baaa ..ellerinize sağlık...bilseydimde oy verirmiydim büyük soru işareti...oy verdiklerim kazanır inşallahhh..oyum boşa gitmez :)))))))

benim yerim...deniz manzaralı ..arka tarafı orman olsun lütfennn

Çok begendim çokkkk abi daha çok katılmalısın bence sen bu yarışmaya bu arada süper bir çekim olmuş resimler sunum video falan emeklerine sağlık

Not :iyi ki katılmamışım
Adam fotograflicilk da yapiyor yalniz canon bilmem kacla cekmistir simdi biz daha telle ugrasalim

Şimdi bilemedim ikinci oyumu versem mi vermesem mi? Künefe sevmem ama pırasa dolmasından bir oy borçluyum. Az daha düşüneyim ben.

Çekimin biri olmamış ama ,küçük çocuk çekti herhalde,Kazen künefeyi keserken ortalayamamış resmi,Kazen'in kafası çıkmamış .
Yaaa deynepp sana çok gülüyorum o resimle ilgili benimde şöyle bir tespitim var Kazen zayıflamış

Yok artııııkkkkkk:)))))))))))

Ellerinize sağlık harika olmuş künefe,başarılar diliyorum sizede.
Tabaklara bayıldım harika,onuda söyleyim:))

Ellerinize sağlık kazen abi :) Yarışmada başarılar dilerim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…