Evde ek iş

Brbnbrkzm

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
221
364
39
Mrb arkadaşlar internette evde ek iş olarak pakatleme işleri olduğuna dair bir çok yazı okudum. Malzemeleri bulunduğunuz yere kargoyla gönderip sizdende o şekilde alıyolarmış. Tabi güvenip arayamadım. Bu şekilde şirketlerle çalışan örneğin sabun, tel toka paketleme gibi işler yapanlarınız varsa bizi de bilgilendirin lütfen bu günlerde böle bir işe ihtiyaçım var küçük bebeğim oldu için bırakamıyorm benim gibi olan çok hemcinsimiz olduğuna eminim. Bu haberler gerçek mi yoksa kurmaca mı bilenler lütfen yardım etsin.

İşe yararmı bilmem ama işler evde iş vermeye başlayacakmış bir araştırın isterseniz geçen haberlerde gördüm

Bulundugunuz sehre ait facebook gruplari vardir evlere is verenler ilan verir. En garantisi onlar. Hem yuzyuze gorusursunuz,dolandirilmazsiniz.

birlikte çalıştığım kız denemişti kaporayı vermiş. basit bir ürün göndereceklerken tığ işi ile resmni gönderdikleri ürünle alakası olmayan birşey yollamışlardı

Bu şekilde dolandırılan çok insan duydum.
Sizden ürün yolluyorum nasıl güvenicem kapora diyerek para alıp birdaha ulaşılamıyormuş.
Dikkat edin lütfen.
Yazık günah para kolay kazanılmıyor böyle bide insanları elindeki paradanda ediyorlar.
Çok haklısınız güvenemediğim için sizlere danışmak istedim belki yapan vardır diye uyarınız için tşk ederim 🙏

Bulundugunuz sehre ait facebook gruplari vardir evlere is verenler ilan verir. En garantisi onlar. Hem yuzyuze gorusursunuz,dolandirilmazsiniz.
Bulunduğum yer çok küçük ve sanayi teksil gibi kurumlar yok iş olanağı çok dar. Bende bir umut belki kargoyla yollarlarsa yapabilirim diye düşünmüştüm

Ay asla güvenmeyin bızzat yaşadım Allah çıkarsın o ay çok ohtoyacımız vardı buldum yazdım 200 TL kapora verdım sonra yazan olmadı yazdım aradım açmadılar . Allah evladınızdan çıkarsın dedım o ankı sınırımle hıc umursamadılar allhah Havaş ettım aşla ınanmayın

X