Evde ek iş yapan varmı ?

Lena namo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
5
1
24
Hanımlar merhaba ben ev hanımıyım hayatımda hic calismadim kendi parami hic kazanmadim cok istedim calisip kendi ayaklarimin uzerinde durmak ama olmadi surekli çabalıyorum 4 yilldir evde bos bos oturuyorum reklamlardan ek is ilanlari görüyorum paketleme sabun isi flan katalog yapamam çünkü cevrem genis değil daha once evde calisip bu şekilde para kazanan varmi yardiminiza ihtiyacım var.

LOTUS0

Adele, mülkün temelidir.🤤
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
8.168
17.069
Hanımlar merhaba ben ev hanımıyım hayatımda hic calismadim kendi parami hic kazanmadim cok istedim calisip kendi ayaklarimin uzerinde durmak ama olmadi surekli çabalıyorum 4 yilldir evde bos bos oturuyorum reklamlardan ek is ilanlari görüyorum paketleme sabun isi flan katalog yapamam çünkü cevrem genis değil daha once evde calisip bu şekilde para kazanan varmi yardiminiza ihtiyacım var.
Pasta borek yapabiliyor musun? Tepsi tepsi satan var. Küçük ilcelerde hem de. Ya da Ikinci el esya satan uygulamalari inceleyip el emeği yapilanlara bakabilir hangilerinun tuttugunu inceleyebilirsiniz. Ona göre birini yapmaya yonelirsiniz. Batik tişört, igne oyalari gibi seylerden bahsediyorum.

Lena namo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
5
1
24
Pasta borek yapabiliyor musun? Tepsi tepsi satan var. Küçük ilcelerde hem de. Ya da Ikinci el esya satan uygulamalari inceleyip el emeği yapilanlara bakabilir hangilerinun tuttugunu inceleyebilirsiniz. Ona göre birini yapmaya yonelirsiniz. Batik tişört, igne oyalari gibi seylerden bahsediyorum.
Örgü bilmiyorum ama pasta börek te mutfakta iyim bu sabah bi sitede anahtarlik paketleme gordum sizce ustesinden gelebilirmiyim zormudur yani yorumlarda herkes 1000 1500 lira kazandigini söylüyor kafam cok karisik ama bos oturmak istemiyorum

HosNeva

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
103
114
29
Bende sizin gibi evde para kazanmak istiyorum:KK66:
Evde çocuk kıyafeti fln satmak istiyorm ama tabi onun için sermaye lazım.
Bı arkadad bahsetmişti internetten kuvertur çikolata getirtip kalıplara döküp çikolata yapıyormuş..sonra kilo ile satıyorms ... Arkadaşında dediği gibi pasta kurabiye fln yapıp satabilirsiniz bı iki tane çalışan kişiye satmaya başladınız mı onlarda etrafına duyurunca devamı gelir inşallah...ben o internetteki paketleme işyerine fln çok inanamıyorum nedense guvenilir bı yerse başlayın tabi ama şimdi yaparsınız paranızı alamazsınız emeğiniz kalir

Lena namo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
5
1
24
Bende sizin gibi evde para kazanmak istiyorum:KK66:
Evde çocuk kıyafeti fln satmak istiyorm ama tabi onun için sermaye lazım.
Bı arkadad bahsetmişti internetten kuvertur çikolata getirtip kalıplara döküp çikolata yapıyormuş..sonra kilo ile satıyorms ... Arkadaşında dediği gibi pasta kurabiye fln yapıp satabilirsiniz bı iki tane çalışan kişiye satmaya başladınız mı onlarda etrafına duyurunca devamı gelir inşallah...ben o internetteki paketleme işyerine fln çok inanamıyorum nedense guvenilir bı yerse başlayın tabi ama şimdi yaparsınız paranızı alamazsınız emeğiniz kalir
Bende ondan korkuyorum sermayem hic yok ama deli gibi calışma istegi var icimde

Lena namo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
5
1
24
Pasta kurabiye yaparsanız çok fazla para gitmez herhalde...bide eşinizin desteklemesi lazım tabi🙂
Eşim sanaldan video flan yükle diyor da beni sarmiyor oyle seyler 😑 yasadgim yer cok kucuk bi kasaba böyle seyler pek satılmiyor alınmiyor da 2 tane pastane tek var

murinbok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2020
3
0
30
merhaba kızlar, benim arkadaşım var evde kendi işinin patronu olmuş evden çalışıyor,isterseniz size daha detaylı bilgi vereyim

Gonul04

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
59
47
30
Örgü bilmiyorum ama pasta börek te mutfakta iyim bu sabah bi sitede anahtarlik paketleme gordum sizce ustesinden gelebilirmiyim zormudur yani yorumlarda herkes 1000 1500 lira kazandigini söylüyor kafam cok karisik ama bos oturmak istemiyorum
Ne yaptiniz katilfinizmi bende evde paketleme isi ariyorum katalok yapamam hic cevrem yok tek urun satamam

Slnnn5

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2021
13
1
27
Ne yaptiniz katilfinizmi bende evde paketleme isi ariyorum katalok yapamam hic cevrem yok tek urun satamam
Paketleme işini yaptıktan sonra ödemenizi alamayabilirsiniz sahit oldum çünkü en risksizi ürün satmak çevrenizin ihtiyaçlarına göre ama yapama diyorsanız tabi o ayri

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.405
2.345
Merhaba bende ev hanımıyım yazmayı çok sevdiğim için bu alanda çalışmaya karar verdim. Bilgi Bulutu isimli bir blog hesabı açtım farklı konularda yazılar yazıyorum. Belki benim gibi yazmayı sevenlere ilham olur :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 930 gün geçti.