evde el emeği göznuru ile üretip düzenli olarak satmak isteyen hanımlar için

anakadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2017
4
1
57
Anadolu’nun el emeği ve göz nuruyla çalışan ve üreten sevgili hanımları,

Türkiye’de ve tüm dünyada (özellikle batıda) el emeği ile üretilmiş orijinal tasarım ürünleri talep eden bir pazar ortaya çıkmış ve giderek genişlemektedir. Bu konuda becerikli olan Anadolu kadınları olarak bu pazarda yerimizi vakit kaybetmeden almalıyız. Anka Projesi bu anlayışla geliştirilmiştir.
Kısaca anlatmak gerekirse Anka Projesi; bu pazara hakim olmak için ürün geliştirip web üzerinden satışa sunmak amacıyla harekete geçme amacını gütmektedir. Burada hareket noktamız, Anadolu hanımlarının üreteceği geleneksel ve modern anlayışın bileşimiyle oluşturulmuş el emeği ve göz nuru elişleridir.
Projenin işleyişi kısaca şöyle olacaktır:
Kuracağımız bağlantılarla bir üretim ağı oluşturacağız. Bu ağ ne kadar geniş olursa o kadar iyi. Çünkü kaliteli ürünler seçilerek satışa sunulacaktır. Kaliteyi belirleyen şey de; işçilik, malzeme ve tasarımın satılabilir nitelikte olmasıdır.
Tasarım mevzuu zaten geleneksel işlerimizde bulunmakta olan muhteşem örneklerde mevcut olmakla birlikte bunları modern anlayışla yeni ürünlere uygulayarak çok daha zenginleştireceğiz.
İşçiliğimiz, yani hanımlarımızın el becerisi, zaten sizlerin hünerli ve titiz ellerinizde mevcut.
Malzemeyi de sizlere biz temin edeceğiz. Gönderdiğiniz işler değerlendirme ekibimiz tarafından incelenip onaylandıktan sonra işçilik ve malzeme ücretiniz belirlenip sizlere ödenecek.
Sistem şöyle:
1. Size ürün modellerini, istenen özellikleri (renk, biçim, malzeme vb.) gönderiyoruz.
2. Ürün sipariş aldığında biz de size sipariş veriyoruz.
3. Siz işi yapıp bize gönderiyorsunuz.
4. İş, tecrübeli hanımlardan oluşan değerlendirme ekibinde incelenip onaylıyor.
5. Ücretiniz size hemen ödeniyor.
Üretim ağımız için şu an altyapı ve arge çalışmaları yapıyoruz. Siz de iyi derecede el becerilerine sahipseniz lütfen ağımıza katılın.
Elleriniz dert görmesin, sağlıcakla kalın..
not: izmirde ikamet eden elişlerinde tecrübeli arkadaşlar varsa lütfen özelden irtibata geçsinler..

merhabalar ne tür işler veriyorsunuz ? hangi hobi veya iş üzerine tasarım istiyorsunuz ? mesela ben keçe işleri yapıyorum, teyzem abiyelere vs. boncuk işliyor mağzalara veriyor. bilgi verirseniz sevinirim.

X