Sevgilim doğru kişi mi? Aşırı mı kıskanç

Ben de anlamamıştım kıskançıkla sosyal medyadan ticaretin bu hikayede ne farkı olduğunu, sağolsun arkadaş benden önce davranıp sormuş.

Farzedelim sosyal medya sevmiyor. Bu karşısındakinin sosyal medya kullanımına müdahale hakkı mı verir?

Mağazası olsa orda da fatura, fiş vs giriyor işin içine, dahası insanlarla yüzyüze iletişim halinde. Daha şahsi bir durum aslında
Ben zaten adam haklı demiyorum ama gün içinde cok sık telefon görüşmesi vs hoşuna mı gitmiyor acaba dedim.
Buraya dert acılıykr biz de akıl fırtınası yapıyoruz. Yekten ayrılın demek yerine bir takım acabalar sorguluyorum. Konu sahibi de böylece akıl yürütür diye. Ben de adamı saglıklı bulmadım ama kim bilir belki bazı durumların kendince acıklaması vardır belki.

Hii, eli görülmesin, sesi duyulmasin diyen adam eft'yi sorun ediyordur :işsiz:

Sosyal medyayi sevmeyebilir, o halde kendisi hesap açmaz ama bu sevgilisinin sosyal medyasina karismaya hakki vermez. Hele ekmek parasi kazanmasina hiç birsey diyemez.
Zaten malum hesap 40 bin takipçi kendinden önce olan bişey. Hem sevgili olup hem de böyle dallandırıp budaklanır ası çirkin.
Hepsini gec tim elin görünmesin kısmı gercekten sacma (el en gösterilebilir organ. Tutucu Bi insan bile olsa el konusunda sınır yok) hiçbir izahı yok. Adamın kafa farklı calışıyor gibi

Ne guzel bir is yapmaya calisiyorsun buyutmussun hesabini ekibim var diyorsun bence bunlari kiskaniyor ayrica erkeklerdne siparis alma elin gozukmesin falan abartili seyler isine saygi duymuyor bence boyle biriyle olmaz. Neden o istedi diye hesabini kapatacaksin? Kolaymi bunlari yapabilmek kimse icin isinden gucunden vazgecme heleki yanlis bir sey yoksa ortada.

Arkana bakmadan kaç, akıl sağlığı yerinde değil bu adamın. Senin işin şirketleşmiş nerdeyse nasıl böyle engellemelerde bulunabilir. İş ve aşk arasında seçim yapılacaksa bu kesilikle iş yönünde olmalı.
Bu kıskançlıklar da kesinlikle normal değil. Bütün bunların üzerine ailen razı değil, adamın borçları var ve yeteri kadar da kazanmıyor. Kara kaşa kara göze sevda biter ama maddi sıkıntı ve kıskançlığın açacağı yaralar ekonomik gücü olmayan kadın olmakla birleşince derinleştikçe derinleşir.
Kimseyi pışpışlamak gibi bir mecburiyetiniz yok, hayatınızı kimsr için harcamayın

Ben zaten adam haklı demiyorum ama gün içinde cok sık telefon görüşmesi vs hoşuna mı gitmiyor acaba dedim.
Buraya dert acılıykr biz de akıl fırtınası yapıyoruz. Yekten ayrılın demek yerine bir takım acabalar sorguluyorum. Konu sahibi de böylece akıl yürütür diye. Ben de adamı saglıklı bulmadım ama kim bilir belki bazı durumların kendince acıklaması vardır belki.

Ben kendince bi açıklama düşündüm, bulamadım. Siz bulabildiyseniz bizimle de paylaşabilir misiniz kıskançlık dışında nasıl bir açıklaması olabilir bu durumun? Gerçekten anlamadığım için soruyorum. Çok sık telefon görüşmesinin hoşuna gitmemesi de normal veya anlaşılır bir durum değil ki.

Ben kendince bi açıklama düşündüm, bulamadım. Siz bulabildiyseniz bizimle de paylaşabilir misiniz kıskançlık dışında nasıl bir açıklaması olabilir bu durumun? Gerçekten anlamadığım için soruyorum. Çok sık telefon görüşmesinin hoşuna gitmemesi de normal veya anlaşılır bir durum değil ki.
Tmm
Herkese fikrini yazıyor
Bazı üyeler konuya fikir yazmak yerine hoşuna gitmeyen görüşlere taarruza geciyor.
Belki sosyal medya satısını sevmiyor olabilir ya da sosyal medyaya karsıdır. Bu benim ortaya attıgı bir fikir sadece.

Adam davulla zurnayla ilan ederek “ben bunun hayatını nebçim zindan ederim” diyerekten geliyor. Ben alfa erkeğim, karım benden fazla kazanamaz yoksa egom zedelenir diye başlayaraktan gerisi çığ gibi büyüyerek gelir.

Sen bilin bacım.

Tmm
Herkese fikrini yazıyor
Bazı üyeler konuya fikir yazmak yerine hoşuna gitmeyen görüşlere taarruza geciyor.
Belki sosyal medya satısını sevmiyor olabilir ya da sosyal medyaya karsıdır. Bu benim ortaya attıgı bir fikir sadece.

Bana bir şey söylerken genelleme yapmak başkası üzerinden konuşmak yerine direkt şahsıma söyleyebilirsiniz. Taaruza geçmedim, yazdığım gibi anlamak amaçlı sordum. Bu alınganlıkla size kolaylık diliyorum forum sitesinde. İyi akşamlar

Bütün erkekler böyle olabilir mi Allah aşkına? Bütün erkekler böyle olsa bütün kadınlar sinir hastası olmuştuk. Adam normal değil. Çalışıp kendi parani kazanıyor olmana da sinir oluyordur ama tamamen işi bıraktırma kısmını evlendikten sonraya saklıyordur, şimdi ufak ufak hazırlıyor gibi. Çalışmayıp eve kapattıktan sonra da aldatmaya başlayacak büyük ihtimalle.

Bana bir şey söylerken genelleme yapmak başkası üzerinden konuşmak yerine direkt şahsıma söyleyebilirsiniz. Taaruza geçmedim, yazdığım gibi anlamak amaçlı sordum. Bu alınganlıkla size kolaylık diliyorum forum sitesinde. İyi akşamlar
Son siz yazınca onu alıntıladım
Alınganlık ettiğimden değil.
Ben de konu sahibine görüşlerimi yazdım araya bazı acabalar kattım.
Bu benim kendi görüşüm. Trde milyonlarca insan var. Sosyal medya butiğini ben mesela sevmiyorum (mesaisi. Belli değil, çogu vergi vermiyor, telefon çok calıyor gercekten vs. Bu venim görüşüm) acaba adam da sevmiyor ondan mı (işine laf etmeye hakkı yok) diye fikir attım ortaya. Her yönü mükemmel ama sosyal medyaya karsı ise adam degerlendirilebilir. Neden olmasın insanın türlü türlü huyu var. Zamanla ikna olur vs.
Ama kıskanclığa dair gün içinde zaten hastalıklı bir adamsa Baska belirtiler de gösterir. Ben bunu demek istedim

Sosyal medya artık günümüzün ticaret merkezi. 21 yaşında burda kendine yer bulmuşsun iş yapıyosun adamın biri gelmiş elin gözükmesin diyor. Yaşına veriyorum bu cahilliği. Sepetlemelisin bu çocuğu acil.

Peki hanımlar ben öncelikle onunla ciddi şekilde konuşup öyle ayrılma kararı alayım diyorum belki kendine çeki düzen verir ciddiyetle konuşup eğer düzeleceğini söylerse ona bir şans tanıyayım diyorum?

Peki hanımlar ben öncelikle onunla ciddi şekilde konuşup öyle ayrılma kararı alayım diyorum belki kendine çeki düzen verir ciddiyetle konuşup eğer düzeleceğini söylerse ona bir şans tanıyayım diyorum?

Yalan söyler öyle bir şey söylerse. Bu tarz düşünce yapısı öyle bir anda kendi kendine düzelmez. Bence yanlış bir karar olur ama sonradan pişman olur muyum, acaba bir şans verse miydim diye düşünür müsünüz? Bunun kararını verecek olan sizsiniz :)

Eğer lisedeyiz deseydin anlayışla karşılayıp ergen nasıl olsa büyür dicekti de adam kazık kadar yaş olmuş 26.Bana bu tür konuşmaları lisedeki ergen sevgililerim yapıyordu.Seviyorum diye toksik bir ilişki yaşamak zorunda değilsin.Hayatını karartma bu adam seni evden çıkarmaz

Tanıyacağın şans adama sana yalan söyleme şansı vermekten başka işe yaramaz. Köprüyü geçene kadar değişmiş gibi görünür. Ama tercih senin

X