Gebeliğe Hazırlık Evde gebelik silik kanda 3.32 yorumlar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaset test ile kanda test arasında gün farkı var mı?

Kaset test i 1-2 gün önce mi yaptınız yoksa aynı gün mü?
Aynı gün vermiş kanı. Arada birkaç gün olsaydı kimyasal diyecektim ama. Garip yani kanda bu kadar düşükken silik çizgi çıkması.

Olabilir. Benim 4+2 deki kan değerim 680 civarıydı. İdrar testim de
Kaset test ile kanda test arasında gün farkı var mı?

Kaset test i 1-2 gün önce mi yaptınız yoksa aynı gün mü?
Kaset testi sabah 10.30 gibi yaptım yaklaşık 1-2 saat sonra ikinci çizgi silik görünce öğlen bir buçuk gibi gidip kan testi yaptırdım üç gibi sonuç çıktı 3.32 olarak

5 değerin altı malesef negatiftir.. Adet gününüz geçmiş geç döllenme olsa bile daha yüksek çıkması gerekir di diye biliyorum..İdrarda silik çizgi çıkması için daha yüksek kan değeri çıkması lazım acaba kan testini mi tekrarlasiniz..iki testin birinde bir yanlışlık var gibi sanki..

Kaset testi sabah 10.30 gibi yaptım yaklaşık 1-2 saat sonra ikinci çizgi silik görünce öğlen bir buçuk gibi gidip kan testi yaptırdım üç gibi sonuç çıktı 3.32 olarak
Aynı gün vermiş kanı. Arada birkaç gün olsaydı kimyasal diyecektim ama. Garip yani kanda bu kadar düşükken silik çizgi çıkması.
Ben de kimyasal zannettim..

İdrarda en az 10 olduğunda silik çıkıyor.. Bunun için de kanda en az 50 civarında olması lazım...test kesinlikle yanlış göstermiş teste hiç bakmayın.

inşallah geç döllenmedir. Haberdar edin bizi de örnek olsun.

Kuruduğu için silik çizgi çıkar ilk beş dakika içinde çıkan gerçek sonuçtur... 1 2 saat sonrasi çıkan sonuç doğru değildir.. Test kutularının üzerinde de yazar...

Ben de kimyasal zannettim..

İdrarda en az 10 olduğunda silik çıkıyor.. Bunun için de kanda en az 50 civarında olması lazım...test kesinlikle yanlış göstermiş teste hiç bakmayın.

inşallah geç döllenmedir. Haberdar edin bizi de örnek olsun.
İnşallah 🙏 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Tekrar test yapıcam sonucu yazarım
Kuruduğu için silik çizgi çıkar ilk beş dakika içinde çıkan gerçek sonuçtur... 1 2 saat sonrasi çıkan sonuç doğru değildir.. Test kutularının üzerinde de yazar...
4 senedir onlarca test yapmışımdır hiç böyle olmamıştı o yüzden gidip hemen kan testi yaptırdım bir Ümit

Çatlatma iğnesi falan kullandınız mı?

Hayır kullanmadım
O da yükseltiyor diye okumuştum burdan. Arkadaşların dediği gibi hem ilk 10dk sonraki değer dikkate alınmaz, hem de 5in altı negatif sayılır. Siz yine de 2 gün sonra tekrar kan verin içiniz rahat etsin.

Bir önceki adetim Kasım 6 beklenen adetten 5 gün sonra evde gebelik testim yaklaşık bir saat sonra silik çizgi oluştu aynı gün kanda beta hcg 3.32 çıktı gebelik var mıdır?
Benim de 1 saat sonra sonuç beliren bir testim olmustu. Ama sanirim gecersiz sayiliyor bu.

Bir önceki adetim Kasım 6 beklenen adetten 5 gün sonra evde gebelik testim yaklaşık bir saat sonra silik çizgi oluştu aynı gün kanda beta hcg 3.32 çıktı gebelik var mıdır?
Idrar damlattiginiz yerden iki damla su damlatin. Çizgi silinecek mi bakin. Silinirse kuruma çizgisidir.

O da yükseltiyor diye okumuştum burdan. Arkadaşların dediği gibi hem ilk 10dk sonraki değer dikkate alınmaz, hem de 5in altı negatif sayılır. Siz yine de 2 gün sonra tekrar
Idrar damlattiginiz yerden iki damla su damlatin. Çizgi silinecek mi bakin. Silinirse kuruma çizgisidir.
O da yükseltiyor diye okumuştum burdan. Arkadaşların dediği gibi hem ilk 10dk sonraki değer dikkate alınmaz, hem de 5in altı negatif sayılır. Siz yine de 2 gün sonra tekrar kan verin içiniz rahat etsin.
O kadar çok yorum okudum ki silik çıkıp hamile olanlar beta hcgsi sonradan da olsa yükselenler geç döllenmeler bir umut işte.

Merhaba canim. Idrarda 1 saat sonra ciktiysa geçerli değil. Kan degerin negatif fakat yinede sifirlarda, birlerde değil. Yeni evlendiyim zaman bir ay bende yumurtlama doneminde adete kadar ara ara kan geldi. Az az. O zaman adete 2 kala kanda degerim 3.1 çikmişdi. Sonra adet gunu adet olmadim. Testi tekrarladim sonuç 0.1. Şimdi o 3 nrydi anlamadim ben de. Belkide vardi da düştü. Geç dollenme ola bilir. 3.2 degerle idrarda çikmaz. Sen en iyisi bekle. Virus doneminde fazla gidil kan verme. 3-4 gun bekle. Eğer varsa artik idrarda belli olur. Olmazsa da kismet daha hayirli bir zamanda InsaAllah. ♥️

Merhaba canim. Idrarda 1 saat sonra ciktiysa geçerli değil. Kan degerin negatif fakat yinede sifirlarda, birlerde değil. Yeni evlendiyim zaman bir ay bende yumurtlama doneminde adete kadar ara ara kan geldi. Az az. O zaman adete 2 kala kanda degerim 3.1 çikmişdi. Sonra adet gunu adet olmadim. Testi tekrarladim sonuç 0.1. Şimdi o 3 nrydi anlamadim ben de. Belkide vardi da düştü. Geç dollenme ola bilir. 3.2 degerle idrarda çikmaz. Sen en iyisi bekle. Virus doneminde fazla gidil kan verme. 3-4 gun bekle. Eğer varsa artik idrarda belli olur. Olmazsa da kismet daha hayirli bir zamanda InsaAllah.

Merhaba canim. Idrarda 1 saat sonra ciktiysa geçerli değil. Kan degerin negatif fakat yinede sifirlarda, birlerde değil. Yeni evlendiyim zaman bir ay bende yumurtlama doneminde adete kadar ara ara kan geldi. Az az. O zaman adete 2 kala kanda degerim 3.1 çikmişdi. Sonra adet gunu adet olmadim. Testi tekrarladim sonuç 0.1. Şimdi o 3 nrydi anlamadim ben de. Belkide vardi da düştü. Geç dollenme ola bilir. 3.2 degerle idrarda çikmaz. Sen en iyisi bekle. Virus doneminde fazla gidil kan verme. 3-4 gun bekle. Eğer varsa artik idrarda belli olur. Olmazsa da kismet daha hayirli bir zamanda InsaAllah. ♥️
Adetimin geçmiş olması ve silik çıkması heyecanlandırdı beni açıkcası. O yüzden gidip hemen kan testi yaptırmak istedim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

Adetimin geçmiş olması ve silik çıkması heyecanlandırdı beni açıkcası. O yüzden gidip hemen kan testi yaptırmak istedim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏
Yinede umut var. Bu yazdigimla ne umudunu kesmek isterim ne de umutlandirmak. Ben zaten o ayki gibi kanama ve kan değeri hiç gormedim. Kanda en çok gorduğum değer 1.2 oldu hep. Bence benim de 3.1 degerimin bir anlami vardi. Belki senin de vardir. Allah hayirlisini versin canim. Ben de bekleyenlerdenim(

Yinede umut var. Bu yazdigimla ne umudunu kesmek isterim ne de umutlandirmak. Ben zaten o ayki gibi kanama ve kan değeri hiç gormedim. Kanda en çok gorduğum değer 1.2 oldu hep. Bence benim de 3.1 degerimin bir anlami vardi. Belki senin de vardir. Allah hayirlisini versin canim. Ben de bekleyenlerdenim(
Tez zamanda isteyen herkese hepimize nasip olsun 🙏

X