Evde gebelik testinde çığır

PeriLous

Iyi ki varsınız kızlarım..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
3.764
727
Merhaba hanımlar,
Hepimiz gebeliğimizi biranevvel öğrenmek istiyoruz. Bunun için kullanılan ilginç bir yöntemden bahsedeceğim ve ayrıca buna vesile olan Smyy21 Smyy21 arkadaşımıza da sonsuz teşekkürlerimi sunarım ☺

Evet test şekli şu: 3 damla kanınız ile 3 damla idrarinizi karıştırıp tamamını teste damlatiyor ve sonucu bekliyorsunuz ☺
Smyy21 Smyy21 tecrübeni dinlemek istiyoruz ☺

Yapanların videolarını izlemek için de Youtube a Pregnancy Blood Test yazıp aratıyorsunuz ☺

İsimBatYumurtlamadan kaç gün sonra Yalnızca
idrarla pozitif
Yumurtlamadan kaç gün sonra Kan+idrarla pozitif Durum
PeriLous12 Mart------Batı bekliyor
gulii7 gulii7 1 Nisan ------Batı bekliyor

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar,
Hepimiz gebeliğimizi biranevvel öğrenmek istiyoruz. Bunun için kullanılan ilginç bir yöntemden bahsedeceğim ve ayrıca buna vesile olan Smyy21 Smyy21 arkadaşımıza da sonsuz teşekkürlerimi sunarım ☺

Evet test şekli şu: 3 damla kanınız ile 3 damla idrarinizi karıştırıp tamamını teste damlatiyor ve sonucu bekliyorsunuz ☺
Smyy21 Smyy21 tecrübeni dinlemek istiyoruz ☺

Yapanların videolarını izlemek için de Youtube a Pregnancy Blood Test yazıp aratıyorsunuz ☺
videoyu izlemedim ama test varsa elinde kana ne gerek var anlayamadim hangi teste damlatyrz:))

Kızlar yapan olursa bizede söylesin :KK70:
Yapmaya gerek yok aslında git hastaneye ver kanı :-)

Sabah ilk idrarla ben de yapmayı düşünüyorum fakat benim için daha çok erken bakalım hayırlısı ☺

Kanı nerden cıkarcaz yanı kol parmak nerden bn bunu bızım sıtede kızlara dedımde kan kaybndan oluruz dedıler :))
Vallahı mantıkn dogruda kanı nasıl şeyetcm kı

Bu ay bnde zaten bebiş yok onumuzdekı ay toplarm cesaretı

Aslında acımazda işte kanatamm kı sıkıntı orda vıdeoyu ızledım yabancı sıtekerdende arastrdm yapan varmş ya
igme batir kuzu iğne yanlışlikla ama :))) igneyle acimaz kiz ben her gun kesiyorm kendimi sakarlgm sağolsun bileydim yaoardm ama evde test yok bide hamilelik kaniti yoktur.sansima tukureyim:)))

Kizlar peki bunu kac gun kala yapiyolar ne zaman yapiliyor idrar kan ayni andami damlatiliyor anlamadim ben :eek::KK57:

igme batir kuzu iğne yanlışlikla ama :))) igneyle acimaz kiz ben her gun kesiyorm kendimi sakarlgm sağolsun bileydim yaoardm ama evde test yok bide hamilelik kaniti yoktur.sansima tukureyim:)))
Korkuyrm kızzz sankı sımdı yanlıslıkla kanatsam sıkıntı yokta korkuym :KK70::KK70:

X