Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Evde Keratin Bakımı için hangi marka keratin kullanılır?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Liquid Keratini almaya karar verdim, Satici kuafor ve uygulamasi sac derisine zarari olmayan sulfatsiz sampuan ve ozel nem kremi ile ampul seklinde kolay uygulanan ve saci az kurutup dip bakimi saglayan kurutmasinada nemlendirici veren bir kuaforden alicam. Duzenli takip edicek sacimi degisimlerini yani en azindan globalin kanser oldugunu soyledi, ve duzenli takip ve ilgiden oturu onu alicam
Ben de Liquid Keratin kullandım ama evde uyguladim. Çok memnunum siz sonuç alabildiniz mi?

Keratinli Ki Gold şampuan kullanıyorum. Sonrasında Ki gold saç kremi'nden çok memnunum. Mutlaka deneyiniz. Yorumlara bakıp karar verebilirsiniz. Doğal ve yoğun bir ürün. Fiyatı da kalitesine göre çok iyi. Ki gold saç maskesi de dikkate alınacak kadar güzle bir ürün..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum patentli keratin ama saf ürün saçımda veya derimde hiç yan etkisi olmuyor sağlıklı görüntü veriyor.

Kızlar evde keratin bakımı düşünüyorum.Saçlarım yağlı dalgalı ve çok ince telli. Düzleştirme yapmam mantıksız olur gibime geliyor.Lakin forumda okuduguma göre keratin bakımı baya iyi geliyormuş.Ama hangi marka en etkili sonucu verir ve benim gibi saçı olanlara faydası olur mu bilgisi olanlardan rica ediyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
Ben yaptım evde keratin setini fakat beklentimizi karsilamiyor ilk seans bı faklı geldi bana, sonra gelen urun bozuk çıktı,degistirdiler 3 seans yaptım fakat olan olmustu saclarima ,geçen yıl sampuansiz yıkamayi denedim çok güzeldi , karbonat ve su ile yıkadım saçlarımı fakat bırakınca yine kabaran şekil almayan saçlarım var ☹️ şimdi de Argan yağı deniycem kuaförüm getirticek bakalım

Kızlar bu keratinin etkisi geçince nasıl oluyor saç. keratinin önceki gibi mi yoksa daha fazla mı yıpraniyor. Çünkü sitede birinin mesajını hatırlıyorum keratinin etkisi bittikten sonra eskisinden daha kotu oluyor yıpraniyor demişti. Sizde de oldu mu öyle bı durum

Kızlar evde keratin bakımı düşünüyorum.Saçlarım yağlı dalgalı ve çok ince telli. Düzleştirme yapmam mantıksız olur gibime geliyor.Lakin forumda okuduguma göre keratin bakımı baya iyi geliyormuş.Ama hangi marka en etkili sonucu verir ve benim gibi saçı olanlara faydası olur mu bilgisi olanlardan rica ediyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
ben de evde mega keratin setiyle kendim yapıyorum çok memnunum saçlarımı ipek gibi yaptı herkese öneririm

X