Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Evde Keratin Bakımı için hangi marka keratin kullanılır?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

banuozturk13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2016
11
1
34
Kızlar evde keratin bakımı düşünüyorum.Saçlarım yağlı dalgalı ve çok ince telli. Düzleştirme yapmam mantıksız olur gibime geliyor.Lakin forumda okuduguma göre keratin bakımı baya iyi geliyormuş.Ama hangi marka en etkili sonucu verir ve benim gibi saçı olanlara faydası olur mu bilgisi olanlardan rica ediyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

bende arayıştım sıvı keratin dediler ama her yer reklam dolu eczanede de satılır mı bilemiyorum bir ara doa kimyada vardı şuanda stok yok fiyatı uygun diye onu deneyecektim ilk baş o da olmadı bir şey bulursan bana da söyle canım

Sıvı keratinden ben soğudum, çünkü reklam amaçlı üye olup yazan çok oldu. O kadar iyi olsaydı her hafta biri gelip reklam yapıp sonra da reklam yüzünden süresiz banlanmazdı.

Ben Davines kullanıyorum. Bu konuda uzmanımız Kılıçbalığı isimli arkadaşımızdır. Onun açtığı konulara bakabilirsiniz. Belki aklınıza Davines yatmaz da, önerdiği başka marka yatar.

Davines'i ben yine aynı arkadaşımızın tavsiyesiyle almıştım. Şimdiye kadar aldığım başka ürünleri de başarılı çıktı, umarım bozmazlar.

Liquid Keratini almaya karar verdim, Satici kuafor ve uygulamasi sac derisine zarari olmayan sulfatsiz sampuan ve ozel nem kremi ile ampul seklinde kolay uygulanan ve saci az kurutup dip bakimi saglayan kurutmasinada nemlendirici veren bir kuaforden alicam. Duzenli takip edicek sacimi degisimlerini yani en azindan globalin kanser oldugunu soyledi, ve duzenli takip ve ilgiden oturu onu alicam

markası ne canım internette satılıyor mu acaba bende bakıyım bir keratinbakim diye bir site var ona baktım ama sırf reklam yani o çok belli

Bende baktim.canim ama keratinbakim.com dogrudur. Lakin.ben site ile irtibat halinde olmadim. Liquid keratini serhat bey var oradan numarasini.buldum istanbulda kuafor, ve defalarca uygulanmis ve siddetle tavsiye etti. Benim.sac uclarim kirik biraz da fone.maruz kaldi yandi kisalttim ve cok ince telli pldugu icin bu urunun tum ihtiyacimi.karsilayacagini dusundum. Ve en.temizi.bunu almak.bence.hic.ugrasmadan. sonucta herseyin reklami var, pazarlanma sahasi var en.iyisini.en.yarayanini.secmek lazim. Kullanmadim.ben.kullaninca kendim memnun olurd tavsiye ederim

canım öncelikle saçının nemlenmesine ihtiyacı var. Benimde sorunum saçımın önceden çok yağlı şimdi ise bir o kadar kuru olması. Dengeleyemedim. Liquid keratin dip bakım seti ile keratin ve nemlendirici kremini aldım yarın uygulayacağım.İnşallah işe yarar da size de şiddetle tavsiye ederim.Yaramassa napıcagımı hiç bilmiyorum

canım öncelikle saçının nemlenmesine ihtiyacı var. Benimde sorunum saçımın önceden çok yağlı şimdi ise bir o kadar kuru olması. Dengeleyemedim. Liquid keratin dip bakım seti ile keratin ve nemlendirici kremini aldım yarın uygulayacağım.İnşallah işe yarar da size de şiddetle tavsiye ederim.Yaramassa napıcagımı hiç bilmiyorum
bende saçlarımı kısa kestim hala da kopuyor kopmaya devam ediyor uzaması için yağlar kullanıyorum acaba kullanmayı bıraksam mı

Aktardan argan yağı ve bazı çeşitli yağlardan oluşan 100 liralık bir yağ yaptıırmıştım.Hala uyguluyorum dökülme ve kalite artışı sağlayacak diye birşeye yaradı desem yalan olur.Tresanın şampuanını verdi almanya patentli lanet ettim yani kimyasaldan uzak durmamız mucizelere bağlı. Herşeyin içine kimyasalı katmışlar.Yağları ben kendim artık ne kullanırım ne alırım aktarlar da bu işi ticarete dökmüş.Sarımsak özlü ısırgan özlü hepsi boş...

Ben deneme seti aldim yeterli oldu benim icin sampuan, sac kremi, islem oncesi arindirici sampuan ve keratin var icinde 125 ml lik. Internet sitesinden aldim ertesi gun geldi hemen kokusu falan yani elma gibi cok guzel en cok o dikkatimi cekmisti benim. Bir daha ki sefere tekrar ayni markayi kullanicam kesinlikle

Canim öncelikle gecmis olsun. Bende liquid keratinde karar kildim, lakin dip bakim seti ve yanik saclara etkisi ne olucak bilmiyorum, sanirim yarin uygulayacagim zamanim.olmadi siparisimde gecikti.
Kuafor garantili yani düzenli bir sekilde istanbulda bir kuafor takip edicek. Bu sekilde olmasi guven yaratti bende.
Durumuna gore keratine devam ya da bazi urunlere devam karari alinicak. Umarim guzel sonuclarla burada sana da tavsiye ederim.
Kendim denemeden al diyemem asla.
Benim saclarim uclardan.yanik kes kes nereye kadar dipleri pigmentleri incelmis ve cok ince telli oldu.
Tek cozum simdilik.bu gibi,
Aktarin.hazirladigi 100 tl lik argan yagi karisimi vs hicbir seye yaramadi lanet olsun tresanin isirgan otu özlü sampuanida sacta kuruluk yapiyormus ah kafam nereden bileyim o yuzden de kurudu guzelim saclarim,

Kizlar ben de keratin bakim yaptirdim.rofleden yanan saclarima.iyi geldi aslinda bi daha yaptirmayi düşünüyorum.yumusama olmadi ama lastik gibi kopmalar yok diyebilirim.benim de gozlerimi cok yakmisti.gece dayanamayip yikadim.2 gun yikanmamasi gerekiyor normalde.

Merhabalar ben Natura keratin markası ile 5 yıl önce tanışmıştım. O dönemden beri yılda bir iki defa evde kendim yapıyorum. Çokta memnunum. O yıllarda bir global keratin vardı birde natura keratin şimdi biraz forma bakıyorum da o kadar çok keratin markası çıkmış ki. Bilmediğiniz güvenmediğiniz markayı kullanmayın iyi araştırın derim. Uygulama ile alakalı şu videoları izleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Selam işe yaradı mı acaba? Ben aynı markanın yanan saç ve kırık için olanından kullandım gayet memnun kalmıştım ama dökülme için işe yararsa onu da alayım.

markası ne canım internette satılıyor mu acaba bende bakıyım bir keratinbakim diye bir site var ona baktım ama sırf reklam yani o çok belli
Ben o siteden 1 numaralı dedikleri setten aldim. Oldukça memnun kalmıştım. Hala 1 seans keratinim kaldı sanırım onu da kullanınca hiç yıpranma kalmayacak. Aklında olsun canin

Merhaba ben saciksiri btx plus kullandım memnun kaldım diyebilirim. Saçımda yanıklar vardı dolgunlaşma ve canlılık sağladı. Evde uygulayabilmem de ayrıca iyi oldu güzellik merkezine dünya para vermeme gerek kalmadı :KK76:

X