Lazer Epilasyon Evde lazer aleti kullanan ve memnun kalan var mı?

Merhaba, ben bir ay önce braun expert 3132 aldım. Bir ay boyunca her hafta uyguladım kolumun %95 i bacaklarımın %80 i bitti. Yüz bölgeme de uyguladım fakat %40 filan anca etki etmiştir belki jilet kullanmadığım içinidir bilemiyorum. Koltuk altıma iki kez uyguladım sonradan ağrı yapmaya başladığı için bıraktım. Genel olarak memnunum.
merhaba.bir sorum olacak size ben de braun un ipl cihazını kullanmaya başladım.3.haftamdayım şu an ve 2.kademede yüzüm için kullanıyorum.Yalnız atış yaptığım bazı yerlerde nokta nokta kızarıklıklar oluştu ve 2 gündür de geçmiyor.Siz uzun süredir kullanıyormuşsunuz hiç böyle bir durum yaşadınız mı?tekrar kullanmaya endişe ediyorum.

merhaba.bir sorum olacak size ben de braun un ipl cihazını kullanmaya başladım.3.haftamdayım şu an ve 2.kademede yüzüm için kullanıyorum.Yalnız atış yaptığım bazı yerlerde nokta nokta kızarıklıklar oluştu ve 2 gündür de geçmiyor.Siz uzun süredir kullanıyormuşsunuz hiç böyle bir durum yaşadınız mı?tekrar kullanmaya endişe ediyorum.
Yüzünüze kullandığınızda fayda görüyor musunuz ıpl diye yüze kullanmayı çok tavsiye etmiyorlar da

Yüzünüze kullandığınızda fayda görüyor musunuz ıpl diye yüze kullanmayı çok tavsiye etmiyorlar da
braun un ipl cihazını kullanıyorum.kullanma kılavuzunda sadece erkeklerin yüz için kullanmaması gerektiği yazıyor...zaten cihaz yüz ve vücut için.polikistik overdan dolayı yüzümde senelerdir tüylenme var.bu cihazı 3 haftadır kullanıyorum.2.haftadan itibaren dökülmeler başladı ve çıkış süresi uzadı tüylerin.ürün tamamen bitiş vaadetmiyor zaten daha önce lazerden sonuç alamamış biri olarak mevcut durumdan memnunum ben.sadece cihazı 3.kademede kullandığımdan olsa gerek bazı yerlerde kızarıklıklar oldu onlar da geçiyor yavaş yavaş.

braun un ipl cihazını kullanıyorum.kullanma kılavuzunda sadece erkeklerin yüz için kullanmaması gerektiği yazıyor...zaten cihaz yüz ve vücut için.polikistik overdan dolayı yüzümde senelerdir tüylenme var.bu cihazı 3 haftadır kullanıyorum.2.haftadan itibaren dökülmeler başladı ve çıkış süresi uzadı tüylerin.ürün tamamen bitiş vaadetmiyor zaten daha önce lazerden sonuç alamamış biri olarak mevcut durumdan memnunum ben.sadece cihazı 3.kademede kullandığımdan olsa gerek bazı yerlerde kızarıklıklar oldu onlar da geçiyor yavaş yavaş.
Sevindim adınıza bende de aynı sorun var ben yüzüme kullanmadım benimki Philips

Bu arada yazamadım ama dudak üstü ve bikiniye uyguladım.

Dudak üstünü jiletlemek istemediği için yapmayanları okuyorum. Ben önce ağdayla aldım bir iki hafta sonra tüyler daha yüzeye çıkıp görünür olmadan ama kıl kökü içinde oluştuğunda yaptım çok güzel dökülüyor. Jilet kullanmak istemeyenlere tavsiye ederim.

Piyasadakilerin hemen hepsi IPL - Intense Pulse Light, yogunlaştırılmış ışık yani. Laser DEGİL. Sadece zayıflatır. Gerçek anlamda lazer arıyorsanız Tria 4x Hair Removal deneyebilirsiniz. Diode lazer ve FDA (ABD ilaç ve gıda dairesi) onaylı.
Amazon almanyadan alabilirsiniz.
merhaba bende yeni tria aldım, fakat cilt tonu algılama sensörü gentila bölgemi- bikini bölgesini algılamıyor. yani genital bölge bi tık daha koyu oysa ki cildimden. sizde böyle bir sorun oldu mu? nasıl kullanacağımı bilemedim. tedirgin oldum acıkcası.

X