Kişisel Bakım Ürünleri Evde lazer epilasyon kullananlar yardımcı olabilir mi?

HAKLISIN BEN DE OKUDUM NETTEN DEDİĞİNİZ GİBİ ATIŞ SINIRSIZDAN KASTI DAHA UZUN SÜRELİ OLMASI AMA VERDİĞİMİZ PARA EN AZINDAN UZUN YILLAR GİDİYOR, DIŞARIYA GİT GEL MASRAF ZAMANDAN SIKINTI HELE ÇALIŞAN BAYANSAK, ÜSTELİK EL ALTINDA OLACAK DEDİĞĞİNİZ GİBİ PÜRÜZSÜZ YAPSIN ELE GÖZE GELMESİN YETER BANA

Lumeanın bu sıkıntısı varmış evet remingtona göre atış sayısı da az deniliyor ama iki üründen de memnun herkes sanırım

süper yorumunuz için teşekkürler karar verdim sanırım daha sonra çıkıyor mu yeniden acaba

remington hangi modeli 6710 mu

süper yorumunuz için teşekkürler karar verdim sanırım daha sonra çıkıyor mu yeniden acaba

Kıllar tabi ki çıkıyor ama dediğim gibi çok seyrek ve ince, eskisinden çok farklı.
Benim kollarım erkek kolu gibi kıllıydı, şimdi ise yaklaşık 2,5-3 aydır kollarımı almadığım Lumea uygulamadığım halde çok az tüy var.
İşin sırrı düzenli kullanmakta bence siz düzenli kullanırsanız benden daha iyi neticeler elde edebilirsiniz.

TAMAM PEKİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)

bende evde yapilan epilasyondan memnun kalan duymadim guvenemedim lazer epilasyona gidiyorum

ya soyle birsey ben 12 +4 seans lazere gittim tüyler bitmedi kumralım. alexander diote kullandılar ona ragmen. evde kullanılacak aletlerin o kadar performanslı olmadıgını gördüm ben salona gidip lazerden fayda saglamadıysam evdeki hicbir ise yaramaz ayrıca tüylerinizin karakterine baktırın kökü beyaz veya sarıysa olmuyor

Denediniz mi sonuç alabildiniz mi ?

Genital da olumlu sonuç aldınız mı

Merhaba, hangi ürüne karar verip aldınız v

Merhaba, hangi ürüne karar verip aldınız ve memnuniyet durumunuz nedir

Merhaba, hangi ürüne karar verip aldınız v

Merhaba, hangi ürüne karar verip aldınız ve memnuniyet durumunuz nedir
Merhaba. Ben Lumea almaya gitmiştim ama satıcı bayanın tavsıyesıyle Braun aldım en son cıkanı. İlk etapta haftada bir yapıyorsunuz zaten ve ıkıncı yapısınızda bıle azalmayı görüyorsunuz. Tüy yapısı koyu ise daha olumlu sonuc oluyor.

Canim bende rowenta aldim. Hic can acitmiyor. Sanki etkisiz gibime geldi. Ben hafta da bir yapiyorum o yuzden. Senin tuyler bitti mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…