Evde Midem Ağzımda Geziyorum

Juvaderm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
2.589
2.346
32
Arkadaşlarım 7 yıllık evliyim eşimle çok sorunlu bir evliliğimiz var güven yok vs.Eşimin çocuğuyla aynı evde yaşıyorum küçükken annesi bırakıp gitmiş ben geldiğimde 14 yaşındaydı tam ergenlik zamanı bende çok gençtim birbirimizden hep negatif elektrik aldık sevgi yoktu ama saygı vardı.Benim derdim 7 yıldır burun pisliği,evet yanlış okumadınız çocuk ilk başlar karşımda yapıp birde ağzına atıyordu babası diye diye 2-3 yılda karşımızda yapmayı bıraktı.Salonda otururken biz başka odaya geçtiğimizde tekrar yapıyordu orası ayrı(balkondan görüyordum)sadece dediğim gibi karşımızda yapmıyor.Ünv kazandı gitti pandemiden dolayı geldi.Birgün odasını temizlerken başlığı sileyim dedim bir baktım başlığının arkasında burun pisliği biriktirmiş resmen alıp yapıştırmış.Babası tekrar uyardı.Elimde eldiven ayağımda terlikle giriyorum odasına artık ayrı kova ayrı vileda.Neyse bu iki senedir evde toplasanız odasını 2 kere anca silip süpürmüştür.İşe başladı hiçbir sorumluluk yüklenmedi evde(1 kere bile ekmek almadı).Geçen temizlemeyecektim odasını içim el vermedi temizleyeyim dedim masasının üzerine burun pisliğini yığmış yatağının yanına 4-5 kere tükürmüş(bazasına yapışık salyalar vardı yerdede vardı)midem çok kötü oldu masasını silmedim bazasını silmedim anlar utanır diye yok arkadaşlar utanma yok işten geldi odasına girdi çıktı yemek varmı diye sordu kendi kendimi yedim resmen.Dünde kurabiye almış bi çay tabağına mutfaktan odasına götürmüş tam burun pisliğinin üzerine koymuş aldım çöpe attım.(spermli kilotlarını toplamışlığım oldu)Bugün babası konuşacak olmadı gitsin ayrı ev tutsun diyor ben çok yükselmelerini istemiyorum ne yapacam işin içindende çıkamıyorum,Mutfağa giriyor çıkıyor bütün kulpları siliyorum artık kafayı sıyıracam bi akıl verin lütfen

Son düzenleme:
Tabii siz sevmediğiniz icin çocuğu
Rahatsızlığı olmasından ziyade pis huylu olmasını tercih ediyorsunuz. 🤷‍♀️
Ne kadar oturduğunuz yerden rahat rahat konuşuyorsunuz acaba her zaman odadan salya ve burun pisliği temizleseniz uyarsanız ve devam etse aynı şeyleri düşünür müydünüz hemen özlüğe üveyliğe vurup duyar kasın en çok beğeniyi sen alacaksın bravo

Ne kadar oturduğunuz yerden rahat rahat konuşuyorsunuz acaba her zaman odadan salya ve burun pisliği temizleseniz uyarsanız ve devam etse aynı şeyleri düşünür müydünüz hemen özlüğe üveyliğe vurup duyar kasın en çok beğeniyi sen alacaksın bravo
İnsanlara verdiğiniz cevaplardan dolayı bu yorumu yaptim. Ve haksız da değilmişim.

Arkadaş ruh halinin iyi olamadığından bahsetmiş ama siz, " alışkanlık olamaz mı" yazmışsınız. Burda topladığım beğeniler bana para olark geri dönmüyor 😂

Temizleseydiniz odadan her zaman burun pisliği ve salya üzülmez öfkelenirdiniz bence insanın kendisine saygısı olmalı önce demi
Allah sabır versin dedim başta ama bence siz 0 sevgi , 0 tolerans siniz bu çocuğa .
Saç koparmak ,tırnak yemek, bir şey biriktirmek , yıkanmamak , tırnak kesmemek ,fazla titiz ya da fazla pis olmak hepsi bir rahatsızligin göstergesi .
7 yıldır sümük temizlemek yerine keşke bir iki araştırma yapıp küçükken bir caresine baksaydiniz .. Laale Laale ye katılıyorum bende üzüldüm. .

İnsanlara verdiğiniz cevaplardan dolayı bu yorumu yaptim. Ve haksız da değilmişim.

Arkadaş ruh halinin iyi olamadığından bahsetmiş ama siz, " alışkanlık olamaz mı" yazmışsınız. Burda topladığım beğeniler bana para olark geri dönmüyor 😂
tamm duyarlı bayan bu haftanın en duyarlı insanı seçildiniz siz aynı durumla karşılaşırsanız öğürmeden geğirmeden temizlersiniz artık

tamm duyarlı bayan bu haftanın en duyarlı insanı seçildiniz siz aynı durumla karşılaşırsanız öğürmeden geğirmeden temizlersiniz artık
bizim de çocuğumuz var ve kimse kınamasın! sızın çocuğunuz olsaydi eminim boyle bir konu acmazdınız! Anladığım kadarıyla siz ttüü kaka dememizi istiyorsunuz!

Son düzenleme:
Allah sabır versin dedim başta ama bence siz 0 sevgi , 0 tolerans siniz bu çocuğa .
Saç koparmak ,tırnak yemek, bir şey biriktirmek , yıkanmamak , tırnak kesmemek ,fazla titiz ya da fazla pis olmak hepsi bir rahatsızligin göstergesi .
7 yıldır sümük temizlemek yerine keşke bir iki araştırma yapıp küçükken bir caresine baksaydiniz .. Laale Laale ye katılıyorum bende üzüldüm. .
Küçükken derken 14 yaşında mı bebek değil çocuk değil bal dedim balta geldi İnan çok yordu beni ben ilk başlar çok üzülüyordum kendisine gizlice onun adına ağlıyordum ama beni sadece bir temizlikçi olarak gördü kulaklığının kutusunu attım diye ne salaklığım kaldı ne aptallığım artık evet tahammülüm kalmadı kalbimde sorunlar çıkmaya başladı o kadar kolayki uzaktan yorum yapmak

Küçükken derken 14 yaşında mı bebek değil çocuk değil bal dedim balta geldi İnan çok yordu beni ben ilk başlar çok üzülüyordum kendisine gizlice onun adına ağlıyordum ama beni sadece bir temizlikçi olarak gördü kulaklığının kutusunu attım diye ne salaklığım kaldı ne aptallığım artık evet tahammülüm kalmadı kalbimde sorunlar çıkmaya başladı o kadar kolayki uzaktan yorum yapmak
Annesi nerde
Hep sizinle mi yaşadı
14 Yasındayken bir doktora götürüp tedavi edilebilirdi belli ki olmamış
Ama şimdi 21 yaşında sizi sevmese bile insan yatağına sümük sürer mi ya kendisine saygısını yıtırır önce

X