Evde Midem Ağzımda Geziyorum

Bu konuda bile akıl sağlığını kaybedecek kadar bunalmış bir kadına özlük üveylik iması yapan, sırf konu sahibini suçlamak amacıyla 21 yaşındaki adamı aklamaya çalışan bazı üyelerin benzer imtihanlarla sınanmasını canı gönülden diliyorum.

Çocuk hasta olabilir evet... Gerçekten de hasta bence de... ama bunun faturasını burda konu sahibine mi kesmek gerekiyor .

21 yaşında bir kızın , en azından 35 yaşında 3.evliliğini yapan ve sağda solda farkli annelerden cocuklari olan bir adamla evlenmesi kesinlikle akıl alir gibi değil. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş. Bu konuda yazilanlar hakli olabilir. Fakat mevzu bu değil. Her doğru her yerde söylenmez.

Kocasının oğlu hasta diye bu kızda mi hasta olsun. Zaten 21 yaşında evlenip bi de üvey anne damgasi yemiş.

Hasta bir delikanlıyı savunma pahasına bu kadına yazılması gereken yorumlar bunlar mıydı. Allahım; mükemmel üvey anne olacağına inanan üyelerin tamamina bu fırsatı ver ya Rabbim...

Iyi ve aklı selim insan biraz moral verici yardim edici olurdu. Zaten görünen o ki delirmesine ramak kalmış.

Sevgili konu sahibi. Çocuğum yok benim. Ama öz ya da üvey fark etmeksizin bas edilmesi neredeyse imkansiz bi durumun icindesiniz.
Allah yardimciniz olsun.

Eşinizin babaliğına ve kocalığına bakarsak iyi bir adam olduğunu iddia edemeyeceğiz. Fakat o evde bu sartlarda kalmaniz imkansiz.

Sizin yerinizde olsam eşime söylerdim. Çocuğu ile ilgilenmesini sağlamaya çalışırdım. Bir doktora götürüp tedavi terapi artık ne lazimla yapılması için ön ayak olurdum.

Doktor illaki bir akıl verir.bi yol gösterir.

Çünkü oldukca anormal bir durum bu
Ben ilk defa duyuyorum şahsen.

Hasta olabilir ama buu delikanli aynı zamanda pis ve utanmaz. Ve de tembel. (Ki affedersiniz spermli çamaşır bana bunu düşündürdü)
Oldukca anormal bisey ben ilk defa duyuyorum.

Eğer düzelmezse o zaman evini ayirmak lazım.

Hic başka yolu yok. Görüyorum ki sizin sabrınız tahammülünüz kalmamiş.

Bu konu beni çok üzdü. Yorumlar daha da çok üzdü.

Insanlari sevmiyordum zaten. Nefret etmeme ramak kaldi...

Sizin icin dua edeceğim.

Şikayet etmek isteyen arkadaşlar zahmet etmesin .ben kendim kendimi şikayet ederim Mune Mune .

Son düzenleme:
Çocuklar için katlaniyorum diyorsunuz ama o çocukların geleceği de abilerinden farklı olmayacak. Baba sorunlu , annenin akıl sağlığı yerinde değil . Büyüdükçe hersey anlar hale gelecekler. Ne iş yapıyor kocanız? Hani sizi saraylarla yaşatmıyor sonuçta. Alın gidin çocuklarınızı . Diğer kadınlar çatır çatır boşanmışlar, siz neden çekiyorsunuz ki? Asıl sizin psikolojik desteğe ihtiyacınız var. Bu ortamda kalmaya ve çocuklarınızı bu ortamda büyütmeye devam ederseniz, büyük olasikla, eşinizin bir sonraki karısı da çocuklarınızın ne kadar sorunlu olduğu ile ilgili burda konu açar.
Yok bacım yok param yok işim yok,yok yani o çocuktan önce benim tedaviye ihtiyacım var o pisletip geçiyor ben günlerce kendi kendimi yiyorum.Ben çocuklarımı kimsenin eline bırakmamda kimse kimsenin çocuğunuda çekmek zorunda değil

Bu konuda bile akıl sağlığını kaybedecek kadar bunalmış bir kadına özlük üveylik iması yapan, sırf konu sahibini suçlamak amacıyla 21 yaşındaki adamı aklamaya çalışan bazı üyelerin benzer imtihanlarla sınanmasını canı gönülden diliyorum.

Çocuk hasta olabilir evet... Gerçekten de hasta bence de... ama bunun faturasını burda konu sahibine mi kesmek gerekiyor .

21 yaşında bir kızın , en azından 35 yaşında 3.evliliğini yapan ve sağda solda farkli annelerden cocuklari olan bir adamla evlenmesi kesinlikle akıl alir gibi değil. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş. Bu konuda yazilanlar hakli olabilir. Fakat mevzu bu değil. Her doğru her yerde söylenmez.

Kocasının oğlu hasta diye bu kızda mi hasta olsun. Zaten 21 yaşında evlenip bi de üvey anne damgasi yemiş.

Hasta bir delikanlıyı savunma pahasına bu kadına yazılması gereken yorumlar bunlar mıydı. Allahım; mükemmel üvey anne olacağına inanan üyelerin tamamina bu fırsatı ver ya Rabbim...

Iyi ve aklı selim insan biraz moral verici yardim edici olurdu. Delikanliyı aklamaya çalışırken bu kadini da hasta mı edelim. Zaten görünen o ki delirmesine ramak kalmış.

Sevgili konu sahibi. Çocuğum yok benim. Ama öz ya da üvey fark etmeksizin bas edilmesi neredeyse imkansiz bi durumun icindesiniz.
Allah yardimciniz olsun.

Eşinizin babaliğına ve kocalığına bakarsak iyi bir adam olduğunu iddia edemeyeceğiz. Fakat o evde bu sartlarda kalmaniz imkansiz.

Sizin yerinizde olsam eşime söylerdim. Çocuğu ile ilgilenmesini sağlamaya çalışırdım. Bir doktora götürüp tedavi terapi artık ne lazimla yapılması için ön ayak olurdum.

Doktor illaki bir akıl verir.bi yol gösterir.

Çünkü oldukca anormal bir durum bu
Ben ilk defa duyuyorum şahsen.

Hasta olabilir ama buu delikanli aynı zamanda pis ve utanmaz. Ve de tembel. (Ki affedersiniz spermli çamaşır bana bunu düşündürdü)
Oldukça anormal bisey ben ilk defa duyuyorum.

Eğer düzelmezse o zaman evini ayirmak lazım.

Hic başka yolu yok. Görüyorum ki sizin sabrınız tahammülünüz kalmamiş.

Bu konu beni çok üzdü. Yorumlar daha da çok üzdü.

Insanlari sevmiyordum zaten. Nefret etmeme ramak kaldi...

Sizin icin dua edeceğim.

Şikayet etmek isteyen arkadaşlar zahmet etmesin .ben kendim kendimi şikayet ederim Mune Mune .
Ya gerçekten çok teşekkür ederim beni duygulandırdınız o dualarınızada canı gönülden amin diyorum🙏🏻Şahsen benim düşüncem saniye bile aynı evde kalmamak çünkü gerçekten çok çok bunaldım çocuk pislik yapıp geçiyor ama günlerce aylarca ben o iğrençlikleri düşünüp kendimce önlemler alıyorum.Ellerimi günde 500 kere yıkıyorumdur abartmıyorum mutfak dolabına dokunuyorum yemek yaparken oraya dokunmuştur deyip ellerimi yıkayıp yemeğe tekrar devam ediyorum böyle böyle egzama oldu zaten çok zor Ya tedavi olsada olmasada gidebilir herkes artık kendi sorumluluğunu almalı.Ben zamanında kazanmak için çok uğraştım o hep bunu kullandı insan kullanmak duyguları kullanmak konusunda iyidir,bişey oldu hep annesizliğinden vurdu insanları bende babasızım 10 yıla aşkın konuşmuyorum ben ne yapayım pisliğimi onamı temizleteyim o zaman üvey kötü anne olurdum çocuğun iğrençliklerini temizliyorum yine üvey kötü anne oluyorum.İşte kaynanasına kaynına kayınbabasına yani kısaca eşinin akrabalarına sırtını dönmüş kendi ailesiyle onların arasında ayırdım yapan üyelerin günah çıkarma noktası oldum.En kısa zamanda aynılarını yaşarlar umarım

Ya artık pisikolojisi bozuksada bozuk ben artık nefes alamıyorum inanın odamın kapısını evde kilitli tutuyorum girerde elini dokundurur diye paranoya oldum bende yıllardır babamla görüşmüyorum ama ben bu konuda kimseye çektirmedim bazı şeyleri kabullendim 10-14 yaşında değilki 21 yaşında ben 21 yaşındayken hem evin hem onun sorumluluğunu almıştım.Ama ben buraya 21 yaşındayken üvey oğlumun odasına tükürüyorum diye konu açsaydım aaaa canım senin psikolojin bozuk demezlerdi pis üvey anne derlerdi.Artık bu özlük üveylik davasından sıkıldım herkes dünyaya bir kere geliyor kimse kimsenin sorumluluğunu almak zorunda değil kimse kimsenin spermli baksırlarınıda görmek zorunda değil burun pisiliğini ordan burdan toplamak zorundada değil salyasını viledayla 10-15 kere yerden silmek zorundada değil oturup düşünecek herkes kendisinin psikoloğudur akşama kadar insan kendisini mağdur hissederse işsizlikten sonunda oturur kakasınıda altına yapar yani.Ben iki çocuktan kafamı kaldıramıyorum ne geçmişi düşünüp düşünüp hayıflanmamda kalmadı çünkü kafam zaten hep meşgul iş güç çoluk çocukla
Ben en çok sana üzüldüm. Öyle sorumsuz bir eş, davar gibi bir birey.. 2 çocuk.. hergün ahıra dönen ev...

kal geldi yazarken bile. Allah en çok sana yardım etsin

Ben en çok sana üzüldüm. Öyle sorumsuz bir eş, davar gibi bir birey.. 2 çocuk.. hergün ahıra dönen ev...

kal geldi yazarken bile. Allah en çok sana yardım etsin
Amin çok teşekkür ediyorum valla 21 yaşında ama evlensede gitse diye dua ediyorum hoş bir kızla ilişkisi en fazla 5 ay ama gidebilir yani dur gitme psikolojin bozuk düzeltelim öyle git diyemem çünkü benim sinirlerim harap oldu yiyip içip yatan kendi kazandığını sadece kendisi yiyen evi otel gibi kullanan biriyle burun buruna olmak hiçte hoşuma gitmiyor hadi bunlar tek olsa neyse ahır etti evi ahır

Ya Allah aşkına ne hastası bildiğin pis, pasaklı bir adam ya.. Sokağa tüküren insanlara kızmak yerine de o zaman psikoloğa git deyin..
Yok o zaman car car adamın karşısına geçip pissiniz iğrençsiniz derler şimdi konu özlük üveylik olduya hepsi bi duyar kasıyor eminim ben kendi çocuğumla ilgili yazsaydım nasıl yetiştirdiniz iğrenç falan yazarlardı ve buna çok çok eminim

Yok bacım yok param yok işim yok,yok yani o çocuktan önce benim tedaviye ihtiyacım var o pisletip geçiyor ben günlerce kendi kendimi yiyorum.Ben çocuklarımı kimsenin eline bırakmamda kimse kimsenin çocuğunuda çekmek zorunda değil
Eşiniz ne kadar kazanıyor , ev temizliği ile ilgili okadar masrafı nasıl yapılıyor. Hani eşiniz çok kazaniyorsa temizlikçi tutun. Ama zaten yarı aç , yarı tok geziyorsaniz, baroya başvurun size avukat verirler açarsınız davamızı alırsınız nafakasızi. Hatta evden uzaklaştırma kararı alın kocanizla ilgili . Sonradan iş bulur düzeninizi kurarsınız. Yoksa eşek olursanız , sırtınıza semer vuran çok olur.

Eşiniz ne kadar kazanıyor , ev temizliği ile ilgili okadar masrafı nasıl yapılıyor. Hani eşiniz çok kazaniyorsa temizlikçi tutun. Ama zaten yarı aç , yarı tok geziyorsaniz, baroya başvurun size avukat verirler açarsınız davamızı alırsınız nafakasızi. Hatta evden uzaklaştırma kararı alın kocanizla ilgili . Sonradan iş bulur düzeninizi kurarsınız. Yoksa eşek olursanız , sırtınıza semer vuran çok olur.
Uzaklaştırma alsam ne olacakki oğlu yine hiçbişey olmamış gibi gelecek burnumun dibine.Temizlikçiler gelmiyor valla 2-3 kere geliyorlar sonra gelmiyorlar bi temizlikçi buldum sadece onun kullandığı banyoyu ve odayı 100 tlye temizlettim kadın bide doğru düzgün temizlemedi

Bazı hemcinslerimin yorumlarını okudukça gözlerim acilio.Yok psikolojik olarak hasta(bu forumda da herkes psikiyatrist hemen yanı koyuyo)yok üvey annesin,yok babası ablası bile istememiş yazık bla bla bla.Konu sahibine bin kere daha yazık.28 yaşında gencecik kadın ne zoru var bu pisliğe katlanmaya.Gecen gün sanırım forumda okuduğum bişey çok aklıma kazındı.Birine anormal denmesinin doğal bir ifade olduğundan hakaret olmadığından bahsediodu.Toplum kurallarından bağımsız hareket eden,olağan ya da doğal olmayan,genel örneğe kurala alisilmisa uygun olmayan demek anormal.Psikiyatride de kullanılan terim bu.Hakaret falan değil yani.21 yaşındaki bu adamın yaptığı uçuk davranis ne kadar anormalse,otobüs için sıra beklerken birinin gelip önünüze geçmesi de o kadar "anormal" bir davranıştır.Yani anormal demek için ultra uçuk örnek olması şart değil.Demem o ki bu 21 yaşındaki adam basbaya anormal.Konu sahibi de bu pisliği temizlemeye mecbur değil.Bence kesinlikle ayrı eve çıkmalı sonrasında da psikiyatriste gitmeli.Bunu yapacak olan da konu sahibi değil.Cocuk mu elinden tutup psikiyatriste götürsün.Bu tamamen babanın sorumluluğu o ikna etmeli.Ayrica kimse de ay yazık bak işte üvey evlat 21 yaşında atıyorlar evden demesin çok komik oluyo.Bizim toplumumuzda ne yazık ki birey olmayı ogrenememe sorunu var.Avrupada Amerika'da hem okuyup hem calisiolar,ayrı eve de cikiyolar kimse çocuğunu sokağa atmış olmuo.21 yaşında üniversite için ayrı eve cikilio evden atılmış olunmuo da bu durumda ayrı eve çıkınca mi evden atılmış olunuo??!Kimse boşuna duyar kasmasin kendi evladınız yapsa cildirirsiniz.Hanimefendinin bu pisliği çekme mecburiyeti yok.Esinizle konuşun derhal ayrı eve çıksın.Bu igrenclikle yaşanmaz.Evde ne hijyen ne temizlik çocuklar için de çok riskli.Kendi evinde kendi pisliginde yaşasın.

21 yasinda adam yalniz bu 🤣
Gülüyorsun 😡Komik değil
😔annesi olsa böyle demezdi
Onun durumu seninkinden daha zor.Çünkü ona fazlalık gibi davranılıyor. Sen bunu yaşasaydın keşke belki onu anlardın
Ahhh ahhhh anası olabilseydin keşke azıcık .
Senden olmaz ama!
Evlatların yok mu senin ? Empati biliyor musun ? Kendi çocuğun olsaydı ne yapardın? 😡

Gülüyorsun 😡Komik değil
Onun durumu seninkinden daha zor.Çünkü ona fazlalık gibi davranılıyor. Sen bunu yaşasaydın keşke belki onu anlardın
Senden olmaz ama!
Evlatların yok mu senin ? Empati biliyor musun ? Kendi çocuğun olsaydı ne yapardın? 😡
Cehaletle savaşmaktan yorulduk....ya hazreti Mevlana....

Gülüyorsun 😡Komik değil
Senden olmaz ama!
Al bi kendini bilmez daha,annesi olsaydı ne diyecekti “ben oğlumun burun pisliğini yiyorum çok lezzetli sanada tavsiye ediyorum @sosyalmesafe” mi diyecekti😂Bu arada ben kimseye anne olmak zorunda değilim aramızda 7 yaş var yeterince abla olmaya çalıştım ama hep reddetti hep kullandı.Gel sen annesi ol hatta odasına bi yer yatağı yapayım orda yat kalk temizle tam burun pisliği olan o masada bi güzel yemek ye.Ha bu arada paçalarını kapat cahillik akıyor kirlettin heryeri

Son düzenleme:
Al bi kendini bilmez daha,annesi olsaydı ne diyecekti “ben oğlumun burun pisliğini yiyorum çok lezzetli sanada tavsiye ediyorum @sosyalmesafe” mi diyecekti😂Bu arada ben kimseye anne olmak zorunda değilim aramızda 7 yaş var yeterince abla olmaya çalıştım ama hep reddetti hep kullandı.Gel sen annesi ol hatta odasına bi yer yatağı yapayım orda yat kalk temizle tam burun pisliği olan o masada bi güzel yemek ye.Ha bu arada Siz çocuğunuzun burnundan çıkanı yiyor musunuz bu nasıl nir mantık yürütmek !
Al bi kendini bilmez daha,annesi olsaydı ne diyecekti “ben oğlumun burun pisliğini yiyorum çok lezzetli sanada tavsiye ediyorum @sosyalmesafe” mi diyecekti😂Bu arada ben kimseye anne olmak zorunda değilim aramızda 7 yaş var yeterince abla olmaya çalıştım ama hep reddetti hep kullandı.Gel sen annesi ol hatta odasına bi yer yatağı yapayım orda yat kalk temizle tam burun pisliği olan o masada bi güzel yemek ye.Ha bu arada paçalarını kapat cahillik akıyor kirlettin heryeri
Önce kendini bilmezi sana iade edeyim.Sözzlerinize dikkat edin!
Siz çocuğunuzun burnundan çıkanı yiyor musunuz bu nasıl bir mantık yürütmek ! Odasında yatmakmış bilmem ne eğlence anlayışın bu mu ...iyi misin kardeşim sen 😂
Kendi çocuğun yapsaydı çözüm için her yolu arardın diymi? Evlat öyle yaptı diye evinden gitmesini mi isterdin Evlat ölene kadar evlattır da o öksüz işte yaşamış birşeyler tedaviye ihtiyacı var dalga geçilmeye değil.
Aranızda 7 yaş olması siizn pozisyonunuzu değiştirmez
Eeee Dünya bu başına gelmeden ölmezmiş insan
Allah o öksüze yardım etsin inşallah kurtulur o davranışından ve sizden

Önce kendini bilmezi sana iade edeyim.Sözzlerinize dikkat edin!
Siz çocuğunuzun burnundan çıkanı yiyor musunuz bu nasıl bir mantık yürütmek ! Odasında yatmakmış bilmem ne eğlence anlayışın bu mu ...iyi misin kardeşim sen 😂
Kendi çocuğun yapsaydı çözüm için her yolu arardın diymi? Evlat öyle yaptı diye evinden gitmesini mi isterdin Evlat ölene kadar evlattır da o öksüz işte yaşamış birşeyler tedaviye ihtiyacı var dalga geçilmeye değil.
Aranızda 7 yaş olması siizn pozisyonunuzu değiştirmez
Eeee Dünya bu başına gelmeden ölmezmiş insan
Allah o öksüze yardım etsin inşallah kurtulur o davranışından ve sizden
İnşallah inşallah!!Pozisyon derken ben babasının eşiyim onun annesi değilim bunu bir ilk önce kabul edin bu benim insiyatifime kalmış bişey sizi ilgilendirmez ben abla olmayı tercih ettim ki en doğrusu buydu.5-6 yıldır elimden gelenin fazlasını yaptım işin içini dışını bilmeden atıp tutmayın.Bende babamla görüşmüyorum 10 yıldan fazla ne yapayım odanın ortasına pisleyip gelin temizleyin benim psikolojim bozukmu diyeyim ne istiyorsun anlamıyorumki ben onun son 1-2 senedir kendimden uzaklaştırdım çünkü psikolojimi enerjimi yedi bitirdi her sakallıyı dedeniz zannetmeyin her annesinin reddettiği çocuk mağdur çok masum çok iyi kalpli falan olmuyor bunu bilin istedim.Herkesin bir psikolojisi var dediğinize göre onun psikolojisini ben bozdum bırakıp giden annesi değil,benim psikolojimi kim bozdu paranoya okbb ve bir çok psikolojik rahatsızlık oldu.Oturduğun yerden ne güzel ahkam kesmek değil mi çok ciddi söylüyorum özelden yazışalım adres vereyim yakındaysanız gelin temizleyin çocukla konuşun ilgilenin sevaptır 1-2 gün sonra işine gelmeyen bişey söylerseniz size anında dişlerini gösterir vefa duygusu yoktur bilin isterim.Allah’ta bütün insanları sizin gibi empati yoksunlarından korusun aminnn

İnşallah inşallah!!Pozisyon derken ben babasının eşiyim onun annesi değilim bunu bir ilk önce kabul edin bu benim insiyatifime kalmış bişey sizi ilgilendirmez ben abla olmayı tercih ettim ki en doğrusu buydu.5-6 yıldır elimden gelenin fazlasını yaptım işin içini dışını bilmeden atıp tutmayın.Bende babamla görüşmüyorum 10 yıldan fazla ne yapayım odanın ortasına pisleyip gelin temizleyin benim psikolojim bozukmu diyeyim ne istiyorsun anlamıyorumki ben onun son 1-2 senedir kendimden uzaklaştırdım çünkü psikolojimi enerjimi yedi bitirdi her sakallıyı dedeniz zannetmeyin her annesinin reddettiği çocuk mağdur çok masum çok iyi kalpli falan olmuyor bunu bilin istedim.Herkesin bir psikolojisi var dediğinize göre onun psikolojisini ben bozdum bırakıp giden annesi değil,benim psikolojimi kim bozdu paranoya okbb ve bir çok psikolojik rahatsızlık oldu.Oturduğun yerden ne güzel ahkam kesmek değil mi çok ciddi söylüyorum özelden yazışalım adres vereyim yakındaysanız gelin temizleyin çocukla konuşun ilgilenin sevaptır 1-2 gün sonra işine gelmeyen bişey söylerseniz size anında dişlerini gösterir vefa duygusu yoktur bilin isterim.Allah’ta bütün insanları sizin gibi empati yoksunlarından korusun aminnn
Empadi dedi
Hımm iyi bak bu

Empadi dedi
Hımm iyi bak bu
Evet cınım ben yanlış insanlarla empati kurduğum için böyleyim zamanında dişlerimi gösterseydim ilk böyle şeyleri gördüğümde evde kavga çıkartıp iyi bir azar bassaydım bugün bu halde olmazdık.Sessiz kaldım bırakır dedim daha çok azıttı olan bu.Karşısındakini insan yerine koyup biraz saygı duysaydı bunları yapmazdı utanma zaten hak getire.EEEE ne zaman geliyorsun sonuçta sen iyi kalpli muhteşem bir insansın ve üstün sabrın var sabır taşı yanında solda sıfır hadi gel burda sana ihtiyacımız var bütün annesi terk etmişlerin anası,sen muhteşemsin.

X