Evde nasıl kilo verilir?

esracım yaaa niye burdasın senn
hadi topiğimize geri dön bak herkes çok üzülüyor
hadi lütfen lütfen oyun bozanlık yapma lütfennn
saklandığın yerden çık hadi

günaydın bugun tayinler belli oluo gerilim hat safhada merakta ölmek üzereyim

kaldığım yerden devam edicem kimse yazmasada hergün buraya girip ne yediğimi yazıcamm

Günaydın Esra, sen yazdıkça sana cevap yazacaklardır. Emin ol. Hadi başla menülerini yazmaya. Bu arada sorularım olacak. Doktor ya da diyetisyenle görüştün mü? Tiroid, şeker, insülin direnci testlerin yapıldı mı? Herhangi bir rahatsızlığın var mı?

Günaydın Esra, sen yazdıkça sana cevap yazacaklardır. Emin ol. Hadi başla menülerini yazmaya. Bu arada sorularım olacak. Doktor ya da diyetisyenle görüştün mü? Tiroid, şeker, insülin direnci testlerin yapıldı mı? Herhangi bir rahatsızlığın var mı?

sadec tansiyonum var baska bi sıkıntım yok çok şükür

sadec tansiyonum var baska bi sıkıntım yok çok şükür

Bu da önemli tabii, dikkat etmek lazım. Kilo kaybettikçe tansiyonun da normale dönecektir.
Şimdi bak eğitimim beslenme üzerine değil, ancak sağlıklı beslenmeye takık ve sağlık sektöründen biri olarak bir şeyler öğrendiğimi düşünüyorum. Annem üzerinde de bu bildiklerimi denedim :KK53:, işe yaradı:) 94 kilodan 78 e düştü. Fakat çıktıkları bir seyahatte kontrolsüz tüketmesi sonucu yeniden 84 oldu. Şimdi yeniden verme sürecine girdi.

Kural şu: asla aç kalmıyoruz, bedenimizin ihtiyacının altında ya da üstünde tüketmiyoruz. Hamurişi tüketmemize sebep olan arkadaşlarımızla sadece sabah kahvesinde buluşuyoruz:))

Canın sıkkın olduğu için az yediğini yazmışsın. Umarım işlerin yoluna girer. Fakat kendine kötülük etmemelisin. Bir sonraki öğününde daha güzel bir şeyler yemeye çalış lütfen. Listelerini yazarsan yorum yazarım. İstersen sana anneme uyguladığımız sistemi de yazabilirim. Tabii kendine uyarlaman koşulu ile. Çünkü senin günlük kalori ihtiyacı daha fazla. Hadi daha iyi hissetmeni sağlayacak bir şeyler yapalım.
Çalışıyor musun, evde misin?

Bu da önemli tabii, dikkat etmek lazım. Kilo kaybettikçe tansiyonun da normale dönecektir.
Şimdi bak eğitimim beslenme üzerine değil, ancak sağlıklı beslenmeye takık ve sağlık sektöründen biri olarak bir şeyler öğrendiğimi düşünüyorum. Annem üzerinde de bu bildiklerimi denedim :KK53:, işe yaradı:) 94 kilodan 78 e düştü. Fakat çıktıkları bir seyahatte kontrolsüz tüketmesi sonucu yeniden 84 oldu. Şimdi yeniden verme sürecine girdi.

Kural şu: asla aç kalmıyoruz, bedenimizin ihtiyacının altında ya da üstünde tüketmiyoruz. Hamurişi tüketmemize sebep olan arkadaşlarımızla sadece sabah kahvesinde buluşuyoruz:))

Canın sıkkın olduğu için az yediğini yazmışsın. Umarım işlerin yoluna girer. Fakat kendine kötülük etmemelisin. Bir sonraki öğününde daha güzel bir şeyler yemeye çalış lütfen. Listelerini yazarsan yorum yazarım. İstersen sana anneme uyguladığımız sistemi de yazabilirim. Tabii kendine uyarlaman koşulu ile. Çünkü senin günlük kalori ihtiyacı daha fazla. Hadi daha iyi hissetmeni sağlayacak bir şeyler yapalım.
Çalışıyor musun, evde misin?

evdeyim ben zaten düzenli beslenme programı yaptım onun dışına cıkmıyorummm spor falan desteklemeye calışıyorum

esracım hepimiz seni bekliyoruz bizi bırakamazsın öyle kolay değil lütfen ait olduğun yere gelirmisin canım bizi üzme olur mu hadi

Evet esra herkes şimdilik bura taşınmış durumda

tayin çıktı taşınıyorsun anladık da
topiğimizden de mi taşınıyorsun
kır şu zincirleri gel gariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bekliyoruz

seni dört gözle bekliyoruz

Evet esra herkes şimdilik bura taşınmış durumda

tayin çıktı taşınıyorsun anladık da
topiğimizden de mi taşınıyorsun
kır şu zincirleri gel gariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bekliyoruz

seni dört gözle bekliyoruz

dönün tpiğinize yasemincim ben fazla duygusalım hemen herseyi atamıyorum malesef

bir diyetisyene gidip,sana uygun diyet programını al,
çünkü 40 kg. kendi başına vermeye kalkarsan sağlığından olabilrsin.
küçük bebeğin var sanırım, dışarı çıkıp yürüyebilirsen yürü
yoksa yürüme bandı alabilirseniz evde fırsat buldukça yürümeni tavsiye ederim.
çünkü kilo verdikçe vücudunda sarkmalar oluşur,spor yaparak kilo verimini desteklersin.
vücudunda kendini toparlar sıkılaşırsın.

Peki Esracım,

Seni daha fazla rahatsız etmeyeceğim...
Umarım, burdaki arkadaşlar sana yardımcı olurlar,
sen çok özel bir insansın,
seni çok sevdiğimi unutma...
diyetine ve sporuna dikkat et, kaçamak yapma ))
arada sırada bana yazki bana küsmediğine inanayım
yoksa kahrolurum ((
Sevgilerimle

hayatım hep kaybetmekle gecti hep birilerinin istediği hayatı yasadım evlendim anne oldum arkadassız kaldım dostsuz kaldım tam bişilerden sıyrılırken yine inancım kırıldı insanları anlamıyorum anlayamıyorum bişileri yazsam günlerimi alır hayatım hayal kırıklıklarıyla doluydu burda bazı ark tanışana kadar hem ağlıyorum hem yazıyorum çünkü vaz gectim ben devam etmicem artık yoruldum kafamı dinlemek istiyorum bazen hiç kimse olmadan tek basıma yanlız bir odaya kapanıp düşünmek istiyorum yasayamadıklarım kaybettiklerim ve kazanamadıklarım

ahh be esracım
seni bekliyoruz gelmiyosun üzüyosun hepimizi
senin kararın saygı duyarız ama ortada hakikaten bu kadar uzatacak bişey yok
topiği okuyup gitmeni değil paylaşımda bulunmanı ve bizimle beraber kilolarınla vedalaşmanı bekliyoruz
bu mutluluğu birlikte yaşayalım istiyoruz
eminim sen de istiyorsun
kır zincirlerini tabularını lütfeeeeeeeeeeennn

X