Evde oynayarak kilo verenlerin alanı olsun

kizlar ben bekarken yaz tatiline cikmistim ve evdeyken tv de her gordumu mutfakta uyguluyodum ve 12 kg almistim sonra o kilolari isten sonra her eve geldimde 40 dk evde oynayarak ziplayarak verdim .2 ay gibi bir zamanda. ve su an evliyim 20 kg vermem lazim bu aksam basliyorm bana katilmak isteyen varsa buyursun sauna esofmanlarimi giycem eminimki iyi sonuc alacam simdi kendime ritmik sarkilardan olusan bir dosya yapicam.kulaklik takip oynarsaniz daha tempolu oluyor

Dans inanilmaz calorie yaktiran birsey. Youtube da Zumba dersi videolari var harika, evde kendi kendime yada arkadaslarimi bizim evde topluyorum ziplayip duruyoruz inanilmaz eglenceli ve kilo vermeye bire bire

Hiç düşünmemiştim :) oynamak eğlenceli olsa gerek. Hızlı tempolu birşeyler bulmalı öyleyse

Merhaba kizlar. Bende bugün itibariyle oyniyarak zayiflamaya calisacam. Bir zamanlar 48 kiloydum. Tedaviler gebelik derken 160 boyumla hamilelikte 80 kiloya ciktim. Suan 65 kiloyum. En az 10 kilo vermek istiyorum. Var mi baska zayiflamak istiyen?

Merhaba kizlar. Bende bugün itibariyle oyniyarak zayiflamaya calisacam. Bir zamanlar 48 kiloydum. Tedaviler gebelik derken 160 boyumla hamilelikte 80 kiloya ciktim. Suan 65 kiloyum. En az 10 kilo vermek istiyorum. Var mi baska zayiflamak istiyen?
kilo vermek ve vücuda hızlı şekil vermek için etkili yöntem. kolay gelsin :)

X