Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Evde Tatlı Ve Nişan İçinn Sorum...

kuaföre nişanbaşı deme sakın..bende düğüne gideceğiz deyip öyle güzel topuz yaptı ki..makyaj da mükemmeldi..çok ucuzdu..birde bana demesin mi..bu gün gelinden daha güzel oldun..saçlarında gelin başı gibi oldu dedi..biz tabi gizli gizli gülmeye başladık..:KK66: :KK66:

Allah nasip kısmet ederse bu hafta perşembe günü istemeye gelecekler
Pazar günüde evde tatlı ve nişanım olacak...
Bizim Burdaki kuaförler Nişan başına 150 tl demiş sizce uygun mu kızlar
BEn bilemedim de o kadar napıolar birde evde nişanım olacağı için çok çok abartılı birşeyler giymek istemedim..
Balık kesim abiye modeller hiç yakışmadı salık modeller daha güzel ve iyi yakıştı.. bende böyle birşey beğendimmm
Sizce nasıl kızlar bunu alayım mı.. En uygun en cok yakışan bunu bulabildim..
elbise çok güzel, saç 150 çok abartı , saçınızı sarın evde filan olmazmı ki çokmu basit olur , evde tatlı derken tatlımı ikram edilecek onu dediniz sanırsam o_O

Bende nişanımda yakın arkadaşımın düğünü var ona yaptırıyorum demiştim yoksa iki üç katı fiyat çekiyorlar.

anlayacak bir durum yok anlayamazlar tanıdık kuaför değilse.

Çoook hoş elbise, bence saçınıda aynen o manken gibi yaptır çok masum duruyor. Hayırlı uğurlu olsun canım

hepinize çok çok tşk ederim kızlar elbiseyi belki değiştirebilirim daha iyisini bulabilirsem:21::21::21::21:

canım çok tşk ederim.. çevremde değişik fikirler alacağım kimsem yok
bende bu nedenle size sormak istedim..
öyle desende kuaförler o kadar cingöz ki hemen anlıyolar ya :KK53:
yok ya gelin olmayınca anlamıyorlar biz kardeşe arkadasımın düğününe gidecek demiştik aynı şeyi yapıyorlar gelin nişan başı deyince fiyat katlanıyor

X