Evdeki kurumuş çiçekler

2406

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2018
251
105
32
Merhabalar
Arkadaşlar çoğumuzun evinde kurumuş çiçekler, buketler birikmiştir. Onları atmak istemiyorum. Bazı buketleri sepete koymuştum ama istediğim görseli vermedi. Başka öneriniz var mı napıyorsunuz onları?

Atiyom ben bebegim ya cunku kokuyorlar. Kurutup saklamak sacma geliyor bana.

Kuru çiçekleri tablo gibi yapabilirsin.
siyah bir fon uzerinde yapıştır. Camlat guzel bir cerceveyle .

Evet kokuyor canım ama kıyamıyorum da çerçeve güzel fikirmiş teşekkürler :KK68:

image.jpg
Dekor amacli kullanilan kafesler var ya ben ona koydum cok hos duruyor

Kurutacaginiz buketleri ters olarak asın
Iyice kuruyunca sac spreyi sıkın daha sert ve parlak duruyor
Ya da buketi parçalayıp kitap arası kurutun çok güzel tablolar yapabilirsiniz ömür boyu saklamak için de harika olur..

Kurutacaginiz buketleri ters olarak asın
Iyice kuruyunca sac spreyi sıkın daha sert ve parlak duruyor
Ya da buketi parçalayıp kitap arası kurutun çok güzel tablolar yapabilirsiniz ömür boyu saklamak için de harika olur..
Teşekkür ediyorum ilginiz için

Hiç mum yapmış miydiniz?
Ben bir kere denedim,çok basit. Yani on yirmi liralık bir malzemeyle şunu yapabilirsiniz.
Mumluk olacak bir bardak vs ayarlayın. İsittiginiz renksiz jel mumdan biraz çiçeklerden biraz-asimetrik olarak koysaniz, hatta hala sicakken bir çubuk yardımıyla şöyle bir karıştırıp daha da hoş hale getirseniz çok güzel olabilir. Tabii mum fitilini unutmamak lazim :) ama bence haritalı çiçekleri böylece dekorasyonda kullanabilirsin. Hem romantik yemeklerde sofranizi da süsler.
Mum yapmaktan da korkma. Çok basit. YouTube bir sürü video var. Onlardan hemen ogrenebilirsin

Hiç mum yapmış miydiniz?
Ben bir kere denedim,çok basit. Yani on yirmi liralık bir malzemeyle şunu yapabilirsiniz.
Mumluk olacak bir bardak vs ayarlayın. İsittiginiz renksiz jel mumdan biraz çiçeklerden biraz-asimetrik olarak koysaniz, hatta hala sicakken bir çubuk yardımıyla şöyle bir karıştırıp daha da hoş hale getirseniz çok güzel olabilir. Tabii mum fitilini unutmamak lazim :) ama bence haritalı çiçekleri böylece dekorasyonda kullanabilirsin. Hem romantik yemeklerde sofranizi da süsler.
Mum yapmaktan da korkma. Çok basit. YouTube bir sürü video var. Onlardan hemen ogrenebilirsin
Çok merak ettim doğrusu :)

X