Evden Çalışarak Para Kazanabileceğim Bir İş Kurdum

Pedagojik Anne

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
3
2
37
Merhaba, ben ev hanımı bir çocuk gelişimciyim. Alanım konusunda hem bilgi ve deneyimlerimi aktarmak hem de evden çalışarak para kazanabileceğim bir iş kurmak istiyordum. Ve araştırmalarım sonucunda Blog Yazarlığı 'nın aradığım iş olduğuna karar verdim. Yakın zamanda da çocuk gelişimi üzerine .... kurdum. Ve en üst seviyeye kadar götürme kararındayım. Ancak doğru bir şekilde ilerleyebilmem için görüşlerinize ihtiyacım var:
  1. Çocuk gelişimi üzerine hangi konular üzerine yoğunlaşmam gerekir,
  2. Siteme girdiğinizde sıkılmadan sonuna kadar ilgiyle okuyabileceğiniz konular neler olurdu,
  3. Sitemi sık sık ziyaret etmenizi sağlayacak olan kategoriler neler olur ( ay ay bebek gelişimi, çocuklar için yemek tarifleri, yaşa uygun kitap ve oyuncak önerileri vs vs)

Bu 3 soruma vereceğiniz yanıtlar benim için çok ama çok değerli:KK200:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben ev hanımı bir çocuk gelişimciyim. Alanım konusunda hem bilgi ve deneyimlerimi aktarmak hem de evden çalışarak para kazanabileceğim bir iş kurmak istiyordum. Ve araştırmalarım sonucunda Blog Yazarlığı 'nın aradığım iş olduğuna karar verdim. Yakın zamanda da çocuk gelişimi üzerine ... kurdum. Ve en üst seviyeye kadar götürme kararındayım. Ancak doğru bir şekilde ilerleyebilmem için görüşlerinize ihtiyacım var:
  1. Çocuk gelişimi üzerine hangi konular üzerine yoğunlaşmam gerekir,
  2. Siteme girdiğinizde sıkılmadan sonuna kadar ilgiyle okuyabileceğiniz konular neler olurdu,
  3. Sitemi sık sık ziyaret etmenizi sağlayacak olan kategoriler neler olur ( ay ay bebek gelişimi, çocuklar için yemek tarifleri, yaşa uygun kitap ve oyuncak önerileri vs vs)

Bu 3 soruma vereceğiniz yanıtlar benim için çok ama çok değerli:KK200:
1.Çocuk Gelişimi Alfa Kuşağının Gelişiminde electronic alet(Cep telefonu,tablet oyunları,tv)çocuğun beyin ve motor gelişimi üzerindeki olumsuz etkileri ve bağımlılık!2. Maalesef ülkemizde aile şiddetinin ortasındaki şiddetten etkilenen çocuk sayısı çok ama çok fazla olduğundan,bu durumun çocuklar üzerindeki psikolojik ve fiziksel olumsuz etkilerini biraz da halk diliyle anlatılması 3.Yaşa uygun masal kitap önerileri

Son düzenleyen: Moderatör:
1.Çocuk Gelişimi Alfa Kuşağının Gelişiminde electronic alet(Cep telefonu,tablet oyunları,tv)çocuğun beyin ve motor gelişimi üzerindeki olumsuz etkileri ve bağımlılık!2. Maalesef ülkemizde aile şiddetinin ortasındaki şiddetten etkilenen çocuk sayısı çok ama çok fazla olduğundan,bu durumun çocuklar üzerindeki psikolojik ve fiziksel olumsuz etkilerini biraz da halk diliyle anlatılması 3.Yaşa uygun masal kitap önerileri
Çok güzel konulara değinmişsiniz, bu güzel önerileriniz için çok teşekkür ederim💐

X