Evden çalışarak para kazanmak

Temiztirnak

🦚
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
7
1
Sırf bu konuyu açmak için buraya üye oldum. Güzellik merkezinde çalıştım bur müddet. Çocuk olunca ve korana da her yere dağılınca eşim bir müddet evde cocugunla ilgilen ve çalışmayı ertele dedi.
Çalışmayı çok seviyorum para kazanmayı. Bende evde acaba yapabilecegim işler var mi diye düşünmeye başladım. Sizlerden öneri almaya geldim. Evden çalışıp para kazananlar nasıl başladınız? Ne önerirsiniz?

Yemekleriniz lezzetliyse sarma börek gibi yapıp satabilirsiniz
Veya partiler için kurabiyeler pastalar olabilir
El işi beceriniz varsa nakış,dantel,kanaviçe yapıp satabilirsiniz veya örgü olabilir

Bunları eminim sizde biliyorsunuzdur😊 önemli olan satış yapabilecek bir çevre olması 🤗

İyi de evden para kazanmak çoook geniş bi durum. El işi yapan var, örme bebek yapan var, yemek yapan var, kozmetik ürünü satan var. Sizin neye yeteneğiniz var bilmiyoruz bile çok geçerli öneriler alacağınızı sanmıyorum.

Bi de evden para kazanmak için çevreye ihtiyaç var yada sizin reklamınızı yapacak birilerine. Ben kayda değer para kazanabileceğinizi de sanmıyorum malesef.

Bilmek ayrı bir şey tecrübeli kişilere sormak çok ayrı. Yemek işi mantıklı aslında. orguden pek anlamıyorum. Nasıl çevre edinirim baslayanlar nerden Nasıl başladı?

Bilmek ayrı bir şey tecrübeli kişilere sormak çok ayrı. Yemek işi mantıklı aslında. orguden pek anlamıyorum. Nasıl çevre edinirim baslayanlar nerden Nasıl başladı?

mesela bence pandemide yemek işi de sakat

yani gidip de evde sarma yapan birinden sarma almam şu pandemide

belki hasta, buna rağmen sardı sattı derim, sarma yemeden de yaşayabiliriz der satın almam

eviniz ve çocuğunuzun yaşı uygunsa part time sağrı merkezi vs işleri olabilir

onun dışında katalogdan ürün satayım, bebek örüp satayım vs çok düşük miktarlar sağlar ki bu sıkıntılı ekonomide alıcı bulmak da zor

Ben evde bitcoin ile uğraşmaya başladım. Geçen hafta 2100 lira yatırdım bir haftada 2700 oldu.
2.100 liram olsa ev hanimi olmazdim calisirken o paralari aliyo suan bazi insanlar. Peki merak ettigim illa bu tutarlardami olmasi lazim suan 100 lira yatrdim diyelim olmazmi

Ben evde bitcoin ile uğraşmaya başladım. Geçen hafta 2100 lira yatırdım bir haftada 2700 oldu.
Ben de bunu söylemeye gelmiştim:) sadece bitcoin mi alıyorsunuz alt coinleri de denediniz mi? Bu işleri iyice öğrenince gayet güzel bir ek gelir oluyor aslında. Hatta direkt aylık maaş gibi kazanmak bile mümkün.

Bir komşumuz geçen evde paket isi yapacağını söyledi. Paket başına 3 kuruş veriyorlarmis. Yemeyip içmeyip yapsa günde 500 paket yapabilir. Hesap edince insan emeğinin ne kadar ucuz olduğunu görüyoruz. O koskoca gökdelenler bile, insan eliyle yapılıyor ama en az parayı elleriyle orayı dikenler kazanıyor. Konu sahibi ek gelir istiyorsanız vaktiniz varsa biraz finansal konuları araştırın derim

En kolay para kazanma yöntemi ama iyi takip etmek lazım her zaman kazandırmaz bir bakmışsınız tepe taklak olmuş. Bende takip ediyorum yıllardır farklı coinleri
Tepetaklak olmamak için kontrollü alım satım yapmak lazım. Hatta stop koyarsanız öyle batmak tepetaklak olmak gibi şeyler söz konusu değil. Sadece zarar edersiniz. Zaten bu işlere başlarken zararı da göz önüne alıp öyle yüklü paralarla girmemek lazım. En cüzi rakamla öğrenene kadar al sat yaparak biraz oyun gibi oynamak lazım. İşin mantığıni anlayınca zaten az çok tahmin edilebilir oluyor.

Tepetaklak olmamak için kontrollü alım satım yapmak lazım. Hatta stop koyarsanız öyle batmak tepetaklak olmak gibi şeyler söz konusu değil. Sadece zarar edersiniz. Zaten bu işlere başlarken zararı da göz önüne alıp öyle yüklü paralarla girmemek lazım. En cüzi rakamla öğrenene kadar al sat yaparak biraz oyun gibi oynamak lazım. İşin mantığıni anlayınca zaten az çok tahmin edilebilir oluyor.
neye göre tahmin edilebilir oluyor mesela, hiçbir devlete, merkez bankasına bağlı değil, devlet olayından etkilenir de diyemeyiz dolar ve altın gibi. elon musk'ın bir tweetiyle resmen uçan bişey, o kadar manipülasyona açık ki. resmen yönlendiriyorlar hem de kolayca.
neye göre tahmin edebiliriz?

2.100 liram olsa ev hanimi olmazdim calisirken o paralari aliyo suan bazi insanlar. Peki merak ettigim illa bu tutarlardami olmasi lazim suan 100 lira yatrdim diyelim olmazmi
100 lira da olur
En kolay para kazanma yöntemi ama iyi takip etmek lazım her zaman kazandırmaz bir bakmışsınız tepe taklak olmuş. Bende takip ediyorum yıllardır farklı coinleri
Risk elbette var. Dolar da altın da tepetaklak oldu bu da bir risk
Ben de bunu söylemeye gelmiştim:) sadece bitcoin mi alıyorsunuz alt coinleri de denediniz mi? Bu işleri iyice öğrenince gayet güzel bir ek gelir oluyor aslında. Hatta direkt aylık maaş gibi kazanmak bile mümkün.

Bir komşumuz geçen evde paket isi yapacağını söyledi. Paket başına 3 kuruş veriyorlarmis. Yemeyip içmeyip yapsa günde 500 paket yapabilir. Hesap edince insan emeğinin ne kadar ucuz olduğunu görüyoruz. O koskoca gökdelenler bile, insan eliyle yapılıyor ama en az parayı elleriyle orayı dikenler kazanıyor. Konu sahibi ek gelir istiyorsanız vaktiniz varsa biraz finansal konuları araştırın derim
Açıkçası ben hiç anlamıyordum bir bakayım dedim. Batarsa 2 bin bana dokunmaz dedim. Bitcoin ve altcoinlere yatırdım yükselince sattım başka aldim

Açıkçası çok şaşırdım ne alakası var ev hanımı demek 5 parasız gezmek mi demek? Ben de ev hanımıyım çalışmıyorum ama az buçuk param var.

100 lira da olur

Risk elbette var. Dolar da altın da tepetaklak oldu bu da bir risk

Açıkçası ben hiç anlamıyordum bir bakayım dedim. Batarsa 2 bin bana dokunmaz dedim. Bitcoin ve altcoinlere yatırdım yükselince sattım başka aldim

Takip ettiğiniz internet sitesi, youtube kanalı vs var mı? Ben de az biraz öğrenmek istiyorum.

Bende günlerdir kripto paralarla ilgili bişeyler takip ediyorum
En son ethereum aldık:)
500 tl ile öğrenip sonra miktarı yükseltiriz dedik
Yapan arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim

X