Evden Çalışmak

balkizim95

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2021
116
30
28
Merhaba arkadaşlar, 14 aylık bir kızım var. Evden çalışıp bir şeyler kazanmak istiyorum. Network firması ile çalışmayı düşünmüyorum. Yani el becerim var. Amigurumi oyuncaklar yapıyorum ama satış kısmını beceremiyorum. Kendim muhasebeciyim. Kızımı kendim büyütüp aynı zamanda da bir gelirim olsun istiyorum. Örgü dikiş nakış gelin başı yapımı saç yapımı gibi becerilerim var. Evden kendime bir iş kurup ekonomik olarak Özgür olmak istiyorum. Lütfen fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim 😊💐

Merhaba arkadaşlar, 14 aylık bir kızım var. Evden çalışıp bir şeyler kazanmak istiyorum. Network firması ile çalışmayı düşünmüyorum. Yani el becerim var. Amigurumi oyuncaklar yapıyorum ama satış kısmını beceremiyorum. Evden kendime bir iş kurup ekonomik olarak Özgür olmak istiyorum. Lütfen fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim 😊💐
amigrumi işinden para kazanma bitti. ipler çok pahalı ve piyasa örgü oyuncağa doydu.

Merhaba arkadaşlar, 14 aylık bir kızım var. Evden çalışıp bir şeyler kazanmak istiyorum. Network firması ile çalışmayı düşünmüyorum. Yani el becerim var. Amigurumi oyuncaklar yapıyorum ama satış kısmını beceremiyorum. Evden kendime bir iş kurup ekonomik olarak Özgür olmak istiyorum. Lütfen fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim 😊💐

evden ancak ya yemek yaparak (börek, mantı kısır) ya da nikah kına hediyelikleri nişan tagı kiralama gibi şeylerle para kazanılır bence bu devirde.

Evet kesinlikle satış yapamadım çevreme bir kaç oyuncak sattım o kadar. Biraz da pahalı geldiğini söylüyorlar halbuki piyasanın altına satıyorum
Amigurumi ucuza satılıp para kazanılacak bir şey değil malesef. daha kolay ve para kazanmanızı sağlayan şeylere yönelebilirsiniz. Epoksi ile yapılan şeyler bu ara çok popüler mesela

Hoşgeşdin bebek temalı kapı süsleri, hediyelikler,bebek ismine özel kıayefetler, beşik süsleri, belki beşiğe amigurumiden şık dönenceler, oyuncak değilde diş kaşıyıcıları, emzik tutacakları mı deniliyor bilmiyorum ama anladınız🙈, yastıklar gibi gibi birşeyler yapıp satabilirsiniz diye düşündüm.. Çok paralar veriliyor ve her daim satın alınacak şeyler bunlar..

Daha dün bir arkadaşım 550 tlye bunların ve benzerleri içinde bulunduğu bir paket satın aldı..

Hoşgeşdin bebek temalı kapı süsleri, hediyelikler,bebek ismine özel kıayefetler, beşik süsleri, belki beşiğe amigurumiden şık dönenceler, oyuncak değilde diş kaşıyıcıları, emzik tutacakları mı deniliyor bilmiyorum ama anladınız🙈, yastıklar gibi gibi birşeyler yapıp satabilirsiniz diye düşündüm.. Çok paralar veriliyor ve her daim satın alınacak şeyler bunlar..

Daha dün bir arkadaşım 550 tlye bunların ve benzerleri içinde bulunduğu bir paket satın aldı..
Maalesef çok denedim ama satış yapamadım 😕

Eşimin kardeşi 3D yazıcı aldı. Otomotiv yedek parçası üretip satıyor. Sizde 3D yazıcı alıp bilgisayarda bir kaç tasarım yapıp satabilirsiniz. Geçen gün konuşmuştum makinayı 3100 Tl ye almış. Ham maddesi dahil. Hammadeside çok ucuz tavsiye ederim. 3D ile neler yapabileceğini az çok görmek isterseniz aşağıya link bırakıyorum. Buradaki insanlar tasarım yapıp yazıcıda basıyorlar. Başkalarıda bassın diye dosylarını paylaşıyorlar.

amigrumi işinden para kazanma bitti. ipler çok pahalı ve piyasa örgü oyuncağa doydu.
Kesinlikle. Ya çok ucuza satıp emek verdiğin şeye ederin az alıp hem kendi emeğini hem aynı iş için uğraşan insanların emeğini görmezden geleceksin ya da çok özgün kendi tasarımların olacak.

Evet kesinlikle satış yapamadım çevreme bir kaç oyuncak sattım o kadar. Biraz da pahalı geldiğini söylüyorlar halbuki piyasanın altına satıyorum
Valla geçen Bebek hediyesi aldım . Uyku kuzusu , diş kaşıyıcısi bı de emzik zımbırtısi 330 lira para bayıldım aklım şaştı 🤦🏻‍♀️

Kendınızı gostermeden bebeklere ek gıdalar ve bebek yemeklerı,doğal tatlıları vs vs paylasılan bır youtube kanalı acabılırsınız doğal ıcerıklerden olusan. Porsiyonlar küçük vaktinizi almaz gunde 2 vıdeo ceksenız 30 gunun sonunda barajı gecersınız

14 aylık bebekle evden calismak zor bir hedef. Mesela 3 saat uyusa o 3 saatte yemek mi yapacaksınız,evi mi toplayacaksiniz kendiniz mi dinleneceksiniz temizlik mi yapacaksiniz?Tabii siz bunlari yaparken gelip ilgilenen başka biri varsa ancak mümkün. Ya da bir cocuk kanalı açıp çocuğu tv ye emanet ediyorsaniz o zaman da her şeyi basarirsiniz.
Ekonomik özgürlük kazanmak bu kadar kolay olsaydı keşke

Merhaba arkadaşlar, 14 aylık bir kızım var. Evden çalışıp bir şeyler kazanmak istiyorum. Network firması ile çalışmayı düşünmüyorum. Yani el becerim var. Amigurumi oyuncaklar yapıyorum ama satış kısmını beceremiyorum. Kendim muhasebeciyim. Kızımı kendim büyütüp aynı zamanda da bir gelirim olsun istiyorum. Örgü dikiş nakış gelin başı yapımı saç yapımı gibi becerilerim var. Evden kendime bir iş kurup ekonomik olarak Özgür olmak istiyorum. Lütfen fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim 😊💐
Pandemi öncesinde bir velimiz bir tepsi el açması börek yapıp öğretmenler odasında ikram etti. Aman Allah'ım nasıl lezzetli yazarken bile ağzım sulandı :) Sonra sipariş versek yapar mısın dedik kabul etti. 70 öğretmenli bir okulda çalışıyorum misafir mi geldi canımız mı istedi hepimiz kadını arar olduk . Beğenimizi çevremize anlattık derken kadın hiç aklında yokkken böyle bir şeyin içinde buldu çevreden siparişler aldı .Eğer böyle bir işe girişirseniz reklam için okulları seçebilirsiniz :)

Erişte içli köfte sarma baklava türü şeyler yapıp satabilirsiniz. Çevreniz genişse reklamınızı yaparsa akmasa da damlar. Erişte salça reçel tarzı şeyleri netten de satabilirsiniz. Tabi bence meslek sahibi bi kadın olarak çalışmanız hem sizin için hem kızınız için daha iyi olur bence ama seçim sizin tabi.

Eşimin kardeşi 3D yazıcı aldı. Otomotiv yedek parçası üretip satıyor. Sizde 3D yazıcı alıp bilgisayarda bir kaç tasarım yapıp satabilirsiniz. Geçen gün konuşmuştum makinayı 3100 Tl ye almış. Ham maddesi dahil. Hammadeside çok ucuz tavsiye ederim. 3D ile neler yapabileceğini az çok görmek isterseniz aşağıya link bırakıyorum. Buradaki insanlar tasarım yapıp yazıcıda basıyorlar. Başkalarıda bassın diye dosylarını paylaşıyorlar.

Teşekkür ederim 😊

X