EVDEN EK GELİR KAZANMAK

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zeynepyazici8

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2022
8
1
23
Arkadaşlar herkese merhaba. İnşaat Mühendisiyim fakat sektörün olumsuz şartlarından dolayı evden yürütebileceğim bir işe başladım. 3 aydır bu iş ile ilgileniyorum aynı zamanda yüksek lisans eğitimime devam ediyorum ve kendi mesleğimden çok daha fazlasını kazanabileceğimi gördüm. İhtiyacı olan, bilgi almak isteyen kişiler bana ulaşabilir. Dolandırıcılık ile uzaktan yakından alakası yoktuuur

Arkadaşlar herkese merhaba. İnşaat Mühendisiyim fakat sektörün olumsuz şartlarından dolayı evden yürütebileceğim bir işe başladım. 3 aydır bu iş ile ilgileniyorum aynı zamanda yüksek lisans eğitimime devam ediyorum ve kendi mesleğimden çok daha fazlasını kazanabileceğimi gördüm. İhtiyacı olan, bilgi almak isteyen kişiler bana ulaşabilir. Dolandırıcılık ile uzaktan yakından alakası yoktuuur
Is nedir ??

Merhabaa, yaptığım iş network marketing. Belki duymuşsunuzdur. Reklam olmaması adına burdan isim vermeyeyim. Ama sohbetimiz sonunda ilginizi çekerse instagram hesabımdan detayları verebilirim. Ben açıkçası önceden katalog işi yapan insanları hep görüyordum ama bana göre olmayan işlerdi elimde katalog kapı kapı dolaşmak.. Çevre lazım satış lazım sanıyordum girmeden önce fakat alakası yokmuş gerçekten. Sadece marketimi değiştirdim şampuanımı sabunumu temizlik ürünlerimi kendi çalıştığım yerden alıyorum ki inanılmaz memnunum.. Açıkçası böyle temizliğe falan pek merakım yoktur ama 3 aydır temizlik yapmaya bile başladım diyebilirim… Market değiştirme adımını geçtikten sonra 3 ana kol ile ilerlemeye başlıyorsunuz. Siz kendiniz isterseniz kayıt alabiliyorsunuz. Ya da bizim üstümüzdeki insanlar haliyle 3 ana kolları dolu olduğu için bizlerin altına ekleme yapmak zorunda gibi düşünebilirsiniz. Altınızdaki kişi sayısı o kadar hızlı artıyor ki, benim dediğim gibi 3 ayım bitti şuan 4. Ayımdayım kasım itibariyle. Ve altımda 60 kişi oldu. Ben de hiç beklemezdim gerçekten ama 3 ana kol mantığı olduğu için büyümemek imkansız gibi bir şey. Siz de bu eklenen kişilerin marketini değiştirmesiyle primler alıyorsunuz. Zaten yaptığınız alışverişin ücreti çıkıyor bir de üstüne zaman geçtikçe maaşınız oluyor. Bizim ekip liderimiz Burçin hanım 1.5 yıl önce başlamış bu işe ve şuanda 12-15bin tl gibi bir miktar kazanıyor. Ben de yüksek lisans eğitimim bitene kadar güzel miktarlar kazanıp artık sevdiğim şeyleri yapmak istiyorum..

21 yaşında mühendislik yüksek lisans öğrencisisiniz, hmm inandım.😁
ED112341-21E9-4E35-82BB-BEE4249E7152.jpeg

Hahaha keşke😂 Ama asgari ücretin biraz üstüne çalışmak gibi bir düşüncem hiç yok🫣 Bu iş fikrini sevdim.. Biraz çabalayacağım bence karşılığı var😂
Ya ben inanmiyorum bole satis yaparak ole paralar kazanilcana amway yapiyodum ben es dost akraba o kadar cok urun satiyodum ki şöyle bi durum oluyo herkes gelis fiyat istiyo ve yuzum yumusak oldugu icin herkese gelisinden verince hatta bazilarindan 3 5 lira lafi etmedigim icin kendi cebimden oduyorum bana gore degil yani tsk ederim bilgi icin🤣

Ya ben inanmiyorum bole satis yaparak ole paralar kazanilcana amway yapiyodum ben es dost akraba o kadar cok urun satiyodum ki şöyle bi durum oluyo herkes gelis fiyat istiyo ve yuzum yumusak oldugu icin herkese gelisinden verince hatta bazilarindan 3 5 lira lafi etmedigim icin kendi cebimden oduyorum bana gore degil yani tsk ederim bilgi icin🤣
Rica ederiim☺️ Ben de gelişinden veriyorum isteyenlere, çünkü satıştan kazanmak yerine primden kazanmak daha mantıklı geliyor😂 Benim de maalesef yüzüm yumuşak hahha

Kariyeriniz hakkında mutluluk duyarım. Tebrikler. Network marketing ile üstlerinizi zengin edersiniz sadece. En üst kesim kaymağı yer, siz kırıntı toplarsınız. Bazen siz de kaymak yiyebilirsiniz, belli olmaz. Akademik kariyerinizden devam etmenizi öneririm.
İki işi aynı anda yürütebileceğimi düşünüyorum. Networkü laboratuvarda deney yaparken de yürütebilirim.. Eğer unutmazsam 1 yıl sonra belki sizi de bulunduğum konum için haberdar ederim biraz önyargıları kırmış oluruz, ya da sizin dediğiniz gibi olur bakıp görürüz☺️ Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.

İki işi aynı anda yürütebileceğimi düşünüyorum. Networkü laboratuvarda deney yaparken de yürütebilirim.. Eğer unutmazsam 1 yıl sonra belki sizi de bulunduğum konum için haberdar ederim biraz önyargıları kırmış oluruz, ya da sizin dediğiniz gibi olur bakıp görürüz☺️ Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.
Bu işlere defalarca kez inanmış inandırılmış biriyim. Uzaktan bakarak yorum yapmadım. Kaç farklı markanın içine girdim çıktım. Bahsettiğiniz marka çok da bitkisel bir marka değil. İnancınız kırilmasın madem heveslisiniz. Daha fazla bir ďey söylemek istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X