Eveet işte o Gün Geldiii

ayy bende gecmıse döndum bı an
ılk tanısmaya gelmıslerdı.kaynanm kayınpederım nısanlım ve amcası
cok heyecanlıydım Allahtan kaynanam hemen odadan cıkıp yanıma gelmıs heyacanımı yatıstırmıstı oyuzden cok sevıorum kayınvalıdemı.
ısteme gunu venısan bı aradaydı öglen ıstendım aksamada nısanım oldu.
ah ah ne gunlerdı.
nısan gunu bayagı kalablık gelmıslerdı teyzeler enısteler amcalar falan bayagı zor gundu neyse atlattım cok sukur.not:)ben kahve yapmadım yane ıkram etmedık :)
mutfakta beklerken nısanlım yanıma gelmıstı cay almaya kendıne ozaman konusabılmıstık.

beceriksizz sezo enişteme bi kahve bile içerememişsinn varsa yoksa çay kaydirigubbakcemile3 en çok kayınvaliden hoşuma gitti tatlım​

benle nısanlım ısteme gunu gelırken yolda evı bulamadı dıe bayagı tlfnda kavga etmıstık.kapıyı actıgımda suratıma bıle bakmamıstı.cay doldurmaya geldı ozaman barıstık:)
kıs belınay nerden cıktı bu topıc aklıma getırdın ogunlerı:)ısteme oldu sonrası nısan alısverısıne gttık sonrada benı kuaföre bıraktı aksam ustu gelıp aldı fotografcıya gttık sonrada yemege sonrada eve geldık tam yuzugum takılırken ezan okudu ve nısanlandım askımlaa:)

ay git otur önlerinde karşısında istesinler snei ben öyle yaptım bir de bizimkiler üç kez istettieler utanmadan güldüm benimki görmüş sonra da verdik diyince herkesin elini öp bitsin he bir de bir kaç cezven olsun tek birtane yetmes ben iki üç cezveyle kahveleri yapmıştım:)

kuzum sende heee maşallah sana birde güşdüm diyoo yaaaa kaydirigubbakcemile3 cezve konusunu düşünme tüm apartmandan toplarım bana bile yaptrımaz ablam ve kuzenlerim sağolsun​

canım benim hiç stres yapmaya gerek yok :teselli: inan o anı akışına bıraktığında her şey çok güzel gidiyor. hele ki ufuğun ailesinde de problem pürüz yada ne bileyim her şeye kulp takacak biri yoksa o zaman dahadagüzel olur her şey. yerimseniben
biz kapıda karşıladık. annem babam ben kardeşim. diğer bizim aileden olanlarda kolidora dizildiler. her gelenle öpüştük. öpüşüp koklaştığımız içirde yerini aldı :roflol: daha sonra istmee gerçekleşinde gene kalkıp el öptük :roflol: sonra her şey nasıl gelişti anlamadım bile. çok heycanlı ama harika bir gün oluyor inan bana. kalbin yernden çıkacak gibi çarpıyor o isteme anında... baban konuşurken duygulanıyorsun. sesinde hem gurur var hem biraz burukluk hissediyorsun. her anın tadını çıkarmaya bak canım sakın kendine zehir etme :1hug:a.s.

kuzum sende heee maşallah sana birde güşdüm diyoo yaaaa kaydirigubbakcemile3 cezve konusunu düşünme tüm apartmandan toplarım bana bile yaptrımaz ablam ve kuzenlerim sağolsun​

ya ben de olağanüüstü bir rahatlık vardı kaydirigubbakcemile3 normalde deim eniştem üç kez gelip gitmeniz gerek amaeviniz uzak siz şimdi üç kez isteyin dedi aşkumun babası da üç kez Allahın emri ile istedi üçüncüde güldüm napiyim böyle kim istenmiştir dedim kendi kendime yanlış mı düşünmüşümkaydirigubbakcemile3kahvede kaynanam kardeşime git yardım et ablana dedi benim kardeş ayrı telden çalıyor hepisini ben yaptım :eek:

Ben bu yaz yaşadım bu duyguları belinaycım..
Biz annem babam kardeşim teyzem eniştem anneannem dedem babaannem olarak kalabalık şekildeydik..:eek:
Onlarsa anne,baba,abla,enişte,yeğen geldiler.
Farklı şehirlerde olduğumuz için ilk telaşımız evi bulmaları konusunda oldu.Yalış yola falan girmişler.Sürekli bir telefon trafiği yaşandı.En sonunda eniştem ve kardeşim onları belli bir yerden gidip aldılar.Geliyoruz diye haber geldiğinde bir heyecan sardı ki beni anlatamam.Araba sesini duyar duymaz kalbim yerinden çıkacaktı sanki.....
Hepimiz kapıda karşıladık onları.Ben hemen hoşgeldiniz deyip ellerini öptükten sonra terlik verdim.Ama aşkımı görmeye değerdi.Telaştan ve heyecandan tir tir titriyordu.Annemim elini öperken annem en sonunda sakin ol biraz dedi. kaydirigubbakcemile3 Ayağına terlik veriyordum çekil çekil deyip oturacak yer aradı hemen yoksa bayılacaktı :roflol:KK70:ediğim gibi şehir dışından geldikleri için yemeğe aldık onları kısa bir süre sonra.Hepberaber oturup yemek yedik.Herkes yedi de aşkım heyecandan yutamadı bile :nazar:
Kahve faslına geldi sıra.Sağolsun teyzem hazırladı kahveleri işte o an ben heyecanımı hissettim daha çok.Aşkımın kahvesine tuz koyacakken teyzem engel oldum kıyamadım mideden rahatsız zaten..Aslında korktum birden midesi tutar da gece mahvolur diye kaydirigubbakcemile3 Kahveler içilince isteme faslına geçildi işte o an ben bayılacaktım.Çünkü annem ani bir hareketle mutfağa gitti :1shok: Allahım aşkım da ben de bembeyaz olduk :nazar: Ben de arkasından gittim ağlıyor:nazar: sonra sağolsun kardeşim geldi ona ve bana destek oldu.Annem geri gelince olay hayırlı olsunla bitti ama aşkım da ben de bittik o gece.En çok aşkım bitti bense annemin o ani tepkisinde bittimmm:nazar: Nişan günü kararlaştırılıp gece son buldu.Hala aşkımın o halini konuşur konuşur güleriz :asigim:

canım benim hiç stres yapmaya gerek yok :teselli: inan o anı akışına bıraktığında her şey çok güzel gidiyor. hele ki ufuğun ailesinde de problem pürüz yada ne bileyim her şeye kulp takacak biri yoksa o zaman dahadagüzel olur her şey. yerimseniben
biz kapıda karşıladık. annem babam ben kardeşim. diğer bizim aileden olanlarda kolidora dizildiler. her gelenle öpüştük. öpüşüp koklaştığımız içirde yerini aldı :roflol: daha sonra istmee gerçekleşinde gene kalkıp el öptük :roflol: sonra her şey nasıl gelişti anlamadım bile. çok heycanlı ama harika bir gün oluyor inan bana. kalbin yernden çıkacak gibi çarpıyor o isteme anında... baban konuşurken duygulanıyorsun. sesinde hem gurur var hem biraz burukluk hissediyorsun. her anın tadını çıkarmaya bak canım sakın kendine zehir etme :1hug:a.s.

burcucum çok güzel anlatmışssın, ailesinde çok şükür bir pürüz çıkıcağını zannetmiyorum yani 5 yıldır şuan için çıkmadı o günde çıkmaz herhalde :CüvCüv: bizde kapıda annem babam ablam eniştm ve ben karşılarız dediğin gibi dayılar yengeelr koridroda olur gleni salona yönlendiririz öpüştükten sonra kaydirigubbakcemile3.. babam ablamda konulurken çok duygulandı benim ilk gözağrım dedi bakalım benim üsütme çok düşüyorlar benim için tekne kazıntısı dedikeri belinayları için nedicekler nasıl konulucak babacığımmm:çok üzgünüm:

ya ben de olağanüüstü bir rahatlık vardı kaydirigubbakcemile3 normalde deim eniştem üç kez gelip gitmeniz gerek amaeviniz uzak siz şimdi üç kez isteyin dedi aşkumun babası da üç kez Allahın emri ile istedi üçüncüde güldüm napiyim böyle kim istenmiştir dedim kendi kendime yanlış mı düşünmüşümkaydirigubbakcemile3kahvede kaynanam kardeşime git yardım et ablana dedi benim kardeş ayrı telden çalıyor hepisini ben yaptım :eek:

hakikaten süper olmuş gülmekte haklısın bacım kaydirigubbakcemile3 kayınvaldende hemencecik gelini sahiplenmişş yardım et demeler falan mükemmel yaaaa.s.

Ben bu yaz yaşadım bu duyguları belinaycım..
Biz annem babam kardeşim teyzem eniştem anneannem dedem babaannem olarak kalabalık şekildeydik..
Onlarsa anne,baba,abla,enişte,yeğen geldiler.
Farklı şehirlerde olduğumuz için ilk telaşımız evi bulmaları konusunda oldu.Yalış yola falan girmişler.Sürekli bir telefon trafiği yaşandı.En sonunda eniştem ve kardeşim onları belli bir yerden gidip aldılar.Geliyoruz diye haber geldiğinde bir heyecan sardı ki beni anlatamam.Araba sesini duyar duymaz kalbim yerinden çıkacaktı sanki.....
Hepimiz kapıda karşıladık onları.Ben hemen hoşgeldiniz deyip ellerini öptükten sonra terlik verdim.Ama aşkımı görmeye değerdi.Telaştan ve heyecandan tir tir titriyordu.Annemim elini öperken annem en sonunda sakin ol biraz dedi. kaydirigubbakcemile3 Ayağına terlik veriyordum çekil çekil deyip oturacak yer aradı hemen yoksa bayılacaktı Dediğim gibi şehir dışından geldikleri için yemeğe aldık onları kısa bir süre sonra.Hepberaber oturup yemek yedik.Herkes yedi de aşkım heyecandan yutamadı bile :nazar:
Kahve faslına geldi sıra.Sağolsun teyzem hazırladı kahveleri işte o an ben heyecanımı hissettim daha çok.Aşkımın kahvesine tuz koyacakken teyzem engel oldum kıyamadım mideden rahatsız zaten..Aslında korktum birden midesi tutar da gece mahvolur diye kaydirigubbakcemile3 Kahveler içilince isteme faslına geçildi işte o an ben bayılacaktım.Çünkü annem ani bir hareketle mutfağa gitti : Allahım aşkım da ben de bembeyaz olduk :nazar: Ben de arkasından gittim ağlıyor:nazar: sonra sağolsun kardeşim geldi ona ve bana destek oldu.Annem geri gelince olay hayırlı olsunla bitti ama aşkım da ben de bittik o gece.En çok aşkım bitti bense annemin o ani tepkisinde bittimmm:nazar: Nişan günü kararlaştırılıp gece son buldu.Hala aşkımın o halini konuşur konuşur güleriz COLOR]

çok güzeldiii beeeeeeeeee:asigim::1hug:a.s.:nazar:

benle nısanlım ısteme gunu gelırken yolda evı bulamadı dıe bayagı tlfnda kavga etmıstık.kapıyı actıgımda suratıma bıle bakmamıstı.cay doldurmaya geldı ozaman barıstık:)
kıs belınay nerden cıktı bu topıc aklıma getırdın ogunlerı:)ısteme oldu sonrası nısan alısverısıne gttık sonrada benı kuaföre bıraktı aksam ustu gelıp aldı fotografcıya gttık sonrada yemege sonrada eve geldık tam yuzugum takılırken ezan okudu ve nısanlandım askımlaa:)

ayy evet yaa ben burayı atlamışım benim aşkım da o gece heyecandan yolları karıştırıp evi bulamamıştı kaydirigubbakcemile3 her zaman beni bıraktığı evii sırnaşık şey kaydirigubbakcemile2

benim ufuuğumda kesin bulamazzz kendisi çok heyecanlı ve sakardırr :) bir de şölye birşey var kızlar ufuğumda :) biri ona uzun uzuuun dikkatli baktığı zaman gülesi geliyor kıkır kıkır gülüyor çok eğlenceli geçeceği kesin o günün :) :)))

Ben de heyecan yok denecek kadar azdı,ama eşim ve ailesi çok heyecanlıydı.Tanışma faslı gerçekleşti.Annesi beni hep süzüyordu,babası da içtendi.Kayınvalide-gelin ikilemi... kaydirigubbakcemile3 Kahveyi de teyzem yaptı.Birlikte götürdük. İki ay sonra nişan oldu,acele ettirdiler.Benim tek telaşım ''Ne giysem''idi.kaydirigubbakcemile3

Ben de heyecan yok denecek kadar azdı,ama eşim ve ailesi çok heyecanlıydı.Tanışma faslı gerçekleşti.Annesi beni hep süzüyordu,babası da içtendi.Kayınvalide-gelin ikilemi... kaydirigubbakcemile3 Kahveyi de teyzem yaptı.Birlikte götürdük. İki ay sonra nişan oldu,acele ettirdiler.Benim tek telaşım ''Ne giysem''idi.kaydirigubbakcemile3

AYYYY EVEEET NE GİYİLCEKKK ODA VAR DİMİ??? SİYAH PANTALON CEKET TAKIMMI? YOKSA GRİ DİZALTI ETEK CEKETMİ
:uhm:

tamamdırr burda sergileri martık bumu bumu diyee :)

ben yaz olduğu için siyah bir saten bir elbise giymiştim..etek ceket iyi fikir gibi belinaycım..

Canım benim ilk önce tebrik ederim .
Sakın heyecan yapma diyeceğim ama mümkün değil,sonuçta evliliğe atılan ilk adım bunlar.Heyecanlı olman çok doğal,rahat olmaya bak sen yinede.
Kapıda karşıladıktan sonra oturunca ilk olarak k.peder ve k.valide ile tokalaş ondan sonra diğer aile büyükleri ile.
Muhabbet derken bir bakmışsın seni isteyip vermişler,işin en dumur tarafı sana sorarlar kızım istiyormusun diye.
Kıyafet olarak nasıl rahat edeceksen o kıyafetini giy canım.
Sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Şeniz

ben yaz olduğu için siyah bir saten bir elbise giymiştim..etek ceket iyi fikir gibi belinaycım..

ETEĞİM DİİN BİRAZ DAHA AŞAĞSINDA ÇOKTA UZUN DEİL ÇOKTKISA DEĞİL KARARINDAYANİİ a.s ÖNDEN DÜĞMELİ ETEĞİM SİYAH DÜĞMELERİ VAR CEKETİMDE ÖYLE ÜSTÜME TAM OTURUYOR İÇİNEDE ŞIK BİR GÖMLEK SAÇLARDA FÖNLÜ:eek: YADA SİYAH PANTALON SİYAH TEK DÜĞMELİ CEKET:uhm: YAA BENİMDE SİYAH ELBİSEM VAR Dİ ZHİZAMDA FAKAT DEGAJE YAKA YANİ AMAKAHVE ÇAY SERVİSİNDE VE ELLERİNİ ÖPERKEN RAHATSIZ OLURUM FİRİKİK VERİRİM KAYINVALİDE VE KAYINPEDERİME kaydirigubbakcemile3

Canım benim ilk önce tebrik ederim .
Sakın heyecan yapma diyeceğim ama mümkün değil,sonuçta evliliğe atılan ilk adım bunlar.Heyecanlı olman çok doğal,rahat olmaya bak sen yinede.
Kapıda karşıladıktan sonra oturunca ilk olarak k.peder ve k.valide ile tokalaş ondan sonra diğer aile büyükleri ile.
Muhabbet derken bir bakmışsın seni isteyip vermişler,işin en dumur tarafı sana sorarlar kızım istiyormusun diye.
Kıyafet olarak nasıl rahat edeceksen o kıyafetini giy canım.
Sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Şeniz

İŞTEE EN CAN ALICI SORUUU EVET DESEN Bİ HAAL DEMESEN Bİ HALL BABA EVETMİ DİCEMM​
kaydirigubbakcemile3

anam ben bunu daha once niye gormedim tam benlik bi konu.........

simdi bacim bunlar beni istemeye gelecek ya(tabi bulmuslar benim gibi seksu hatunu kacirirmi)
neyse ogun ben de bi heycan sorma sanki kalbim yerinden cikacak,,kendi kendime evde provalar yapiyom iste soyle yururcem ,yok boyle oturucam diye ev kalabalik goren diyo kizim salakmisin sen....

kendi kendimide korkutuyom ,yok ya ayagim takilir dusersen,ya kahveleri dokersem falan filan iste.....
neyse geldiler tabi ben cikmadim ilk once ne zaman oturdular oyle cikip hosgeldiniz diyip ellerini optum ama hic sorma o ani azer bulbul neymis yanimda;;;

neyse benimki hosgeldin deyip nelimi uzattim bi suratima baktigi gibi eydi kafasini hosbulduk dedi o kadar,,,(mahcup oldu beni gorunce ne yapsin)

tabi hemen obur odaya gectim ben benimkide tipis tipis geldi.....

sonra birz sohbet ve istediler tam duyamadim o an dinledim ama pekde meraklisi gibi durmak istemedim herifim olacak kisini yaninda:1closedeyes::1closedeyes:

isteme bitti verdiler tabikötükedihüsocikip el opecez ama nasil.....

odaya gidiyoz ama of anam of olecem sanki neyse ilk once ben optum

salakligima doymiyim ,hemen anne dedim yaaa el operken ,bide anne dedigim halasi cikmasinmi ,demesinmi bana yok kizim kayinvalden bu hic caktirmadim ama, dedim senin aklina elislaelaelaelaelae

sonra kahve vazlina gectik ...tuzlu kahve yapacam ya ,kiyamadim adama yaaa...yapamadim tuzlu ama dedim gene bise olsun bari sekersiz yapiyim....

baktim guzel guzel iciyo,sonradan bana demesinmi zaten ben cayi kahveyi sekersiz icerim....gene dedim aklina ne diyim senin elis....

yani boyle bacim....

bakmiycaktim senin yerlerine gene baktim goruyonmu,eskilere gittim gene,of anam of...:nazar:

X