Eveet işte o Gün Geldiii

anam ben bunu daha once niye gormedim tam benlik bi konu.........

simdi bacim bunlar beni istemeye gelecek ya(tabi bulmuslar benim gibi seksu hatunu kacirirmi)
neyse ogun ben de bi heycan sorma sanki kalbim yerinden cikacak,,kendi kendime evde provalar yapiyom iste soyle yururcem ,yok boyle oturucam diye ev kalabalik goren diyo kizim salakmisin sen....

kendi kendimide korkutuyom ,yok ya ayagim takilir dusersen,ya kahveleri dokersem falan filan iste.....
neyse geldiler tabi ben cikmadim ilk once ne zaman oturdular oyle cikip hosgeldiniz diyip ellerini optum ama hic sorma o ani azer bulbul neymis yanimda;;;

neyse benimki hosgeldin deyip nelimi uzattim bi suratima baktigi gibi eydi kafasini hosbulduk dedi o kadar,,,(mahcup oldu beni gorunce ne yapsin)

tabi hemen obur odaya gectim ben benimkide tipis tipis geldi.....

sonra birz sohbet ve istediler tam duyamadim o an dinledim ama pekde meraklisi gibi durmak istemedim herifim olacak kisini yaninda:1closedeyes::1closedeyes:

isteme bitti verdiler tabikötükedihüsocikip el opecez ama nasil.....

odaya gidiyoz ama of anam of olecem sanki neyse ilk once ben optum

salakligima doymiyim ,hemen anne dedim yaaa el operken ,bide anne dedigim halasi cikmasinmi ,demesinmi bana yok kizim kayinvalden bu hic caktirmadim ama, dedim senin aklina elislaelaelaelaelae

sonra kahve vazlina gectik ...tuzlu kahve yapacam ya ,kiyamadim adama yaaa...yapamadim tuzlu ama dedim gene bise olsun bari sekersiz yapiyim....

baktim guzel guzel iciyo,sonradan bana demesinmi zaten ben cayi kahveyi sekersiz icerim....gene dedim aklina ne diyim senin elis....

yani boyle bacim....

bakmiycaktim senin yerlerine gene baktim goruyonmu,eskilere gittim gene,of anam of...:nazar:

ELİSS YİNE KOPARTTIN BENİ TATLIM YAAA YİNE NEŞE KATTIN YAAAA HAY AĞZINA ELLERİNE SAĞLIK BACIMYAAAAA. DEMEK HALAYA ANNE DEDİN ÖYLEMİ :? VE DEMEK ENİŞTE BEYİMİZ ZATEN ŞEKERSİZ İÇİYORMUŞŞ ÖYLEMİİİ :) AYY ÇOK GÜZEL YAAA :) SANA GÜLÜYORUM AMA BAKALIM BEN NE HALLERE DÜŞÜCEMMM :)
NOT: KIZIM AÇTIĞIM TOPİCLERE BAK YAA UYUZMUSUN SENNN YORUMN OLMADAN OLMAAASSSS:1hug:

:
ELİSS YİNE KOPARTTIN BENİ TATLIM YAAA YİNE NEŞE KATTIN YAAAA HAY AĞZINA ELLERİNE SAĞLIK BACIMYAAAAA. DEMEK HALAYA ANNE DEDİN ÖYLEMİ :? VE DEMEK ENİŞTE BEYİMİZ ZATEN ŞEKERSİZ İÇİYORMUŞŞ ÖYLEMİİİ :) AYY ÇOK GÜZEL YAAA :) SANA GÜLÜYORUM AMA BAKALIM BEN NE HALLERE DÜŞÜCEMMM :)
NOT: KIZIM AÇTIĞIM TOPİCLERE BAK YAA UYUZMUSUN SENNN YORUMN OLMADAN OLMAAASSSS:1hug:

tamam annem iste yeterki hep burdayimyerimsenibensenide gorecez bakalim ,o gun gelsin tez zamanda iyisallah:Saruboceq::Saruboceq:

ETEĞİM DİİN BİRAZ DAHA AŞAĞSINDA ÇOKTA UZUN DEİL ÇOKTKISA DEĞİL KARARINDAYANİİ a.s ÖNDEN DÜĞMELİ ETEĞİM SİYAH DÜĞMELERİ VAR CEKETİMDE ÖYLE ÜSTÜME TAM OTURUYOR İÇİNEDE ŞIK BİR GÖMLEK SAÇLARDA FÖNLÜ:eek: YADA SİYAH PANTALON SİYAH TEK DÜĞMELİ CEKET:uhm: YAA BENİMDE SİYAH ELBİSEM VAR Dİ ZHİZAMDA FAKAT DEGAJE YAKA YANİ AMAKAHVE ÇAY SERVİSİNDE VE ELLERİNİ ÖPERKEN RAHATSIZ OLURUM FİRİKİK VERİRİM KAYINVALİDE VE KAYINPEDERİME kaydirigubbakcemile3

firikik vercek kıyafetlerden kaçınmak lazım kaydirigubbakcemile3 sen ikisini de giy otur kalk dolan evde hangisi ile rahatsan onu giy..kaydirigubbakcemile5

ay ALLAH kolaylık versin zor ama tatlı bi heyecan ama bizde kız kapıda beklemez sonra herkes oturup tanıştıktan sonra çıkar ve el öper pancar bi şekilde daha bi ağır oluyo öle sanki kız evi naz evi biraz görmek için beklesinler ama değilmi kapıda hemenkarşılarına çıkarsan hem tanımayan varsa o taraftan seni hangisi muhabbeti olur aa esasında akran yaşıt olan kızlar pek öle çıkıp görnmez bizde kız istenir veirilr ondan sonra servis yapılacaksa çıkar ya sonra onlardan birini beğenip onu isterlerse yaa şaka şaka tabi ama adettir öbür kızlar çıkmaz

nolıy burdaşakkıdı
nan belınay senı bı everemedık haa ne sabırsız gacıymışın yaww sen :jeyyar: tmm 5 yıl bekledın az bı kac daha bekle aaaaa:eek: neysem madem konu actın ısyerınde okuyamadım sımdık okuyam sayfalarıda anlatam kötu tecrubelerımı saa nede olsa sadıcın benım Şeniz

uğur böcüğü sabırsız ve meraklı hatun olduğumu en iyi sen biliyon bacımmmm napimm sadıç sen sus laf yetiştirme banaaaa :)

hıncık ben anlatmaya baslayımm
bızde kız bı kerede ıstenınce verılmez ıkı hatta üç olsadaha makbul benımde ole oldu tam 3kez geldıler 3. gun sozlendım sımdık o gunu anlatm sana
bızm aıle msallah sulalae gıbıyık 4 kardes hepsının eşı cocukları dayılarım neyım öle neysem ben saclaırmı bukle bukle yaptrdım beklmekten onları bukleden eser kalmadı:nazar: sonra kapı caldı ben uzaktan bakıuyom kı aılemde bızm kız gtmeye cok meraklı demsınlerkaydirigubbakcemile3 neyse cok heyecanlıyımm hemen kapıya doğru yanaştım yanasmak zorunda kaldım cunku benımkıının elınde kırmızı guller var bana vercek ya:asigim: neysem aldım kenara koydum sonra abısı ayakkabılarını cıkartcak ama cıkmıyo nedne cunkum saf ben heyecandan adamın elındekı cıkolatayı almıyomda möl möl bakıyom sonra yenge almıycn herhal dedı:eek: ayy neysem aldım sonra gırdım ıcerı hepsının ellerını optumm sonra benımkıne bakmadan cıkıverdım:1closedeyes:

sonra mutfaga gectım kave yapıyom adamda cok nan nasıl yetscek derken koca bı cezveye yaptık hepsıne kadınlara sonra verdık sonra benı ıstemısler babmda verdım gıttın demıs:a015: annem ben duymadım bıde benden ısten dedı ondan tekrar ıstedıler annem verdım gıttı demıs ben hıc bırnı duymadım kave yapmaklan mesguldum neysem abımler benımkı cok terledı dıe benım odama gectıler sıra geldı benımkıne kave yapmaya yaptım ıcıne doldrdum karabıberı abımler hemen ıcme ıcme dedıler oda ıcmedı ıçnan dedımkaydirigubbakcemile3 bı kac yudum aldı sonra yuzkler takılcak gelın gelsın dıolar ben salkca etrafa bakıyom meğersem ben mışım gelın:eek: sonra yzukler takıldı ılk cıkolatayı yedık resmler cekındık tekrar el optuk sonra ayrı bı odaya gectık yalnız kaldık:jeyyar:............
sonra nışana 1 ay kala ayrıldık benden bu kadarr:çok üzgünüm:

uğur böcüğü sabırsız ve meraklı hatun olduğumu en iyi sen biliyon bacımmmm napimm sadıç sen sus laf yetiştirme banaaaa :)

uyyy bende sana tecrube anlatıom:mymeka: sustum:dilcikar:

nna bak ufuka söle kırmızı gllerle ayrı bı cıcek alsın sana özel kaveye bıber at sonra kapıyı sen acma az gerıde dur herkes oturuncada el opersın nıe az uzak dur dedım cunkumm aılen nan bızm kıza bak gıtme meraklısı demesın ağır başlı ol haaŞeniz hadı hayrlısı evlende sadıç olcam bende :1rolleyes:

uyyy bende sana tecrube anlatıom:mymeka: sustum:dilcikar:

nna bak ufuka söle kırmızı gllerle ayrı bı cıcek alsın sana özel kaveye bıber at sonra kapıyı sen acma az gerıde dur herkes oturuncada el opersın nıe az uzak dur dedım cunkumm aılen nan bızm kıza bak gıtme meraklısı demesın ağır başlı ol haaŞeniz hadı hayrlısı evlende sadıç olcam bende :1rolleyes:

tamam ufuğa söylim ayrı bir gülle gelsin ama kucak dolusu olsun , sonra kapıyı ben değil ablamla eniştem açsın bende koridorda biraz mesafeli yerde durim hepsine gülerek hoşgeldiniz diyim oldumu sadıçım:1rolleyes:

tamam ufuğa söylim ayrı bir gülle gelsin ama kucak dolusu olsun , sonra kapıyı ben değil ablamla eniştem açsın bende koridorda biraz mesafeli yerde durim hepsine gülerek hoşgeldiniz diyim oldumu sadıçım:1rolleyes:

olur ama cokta sırtma şöle hafıftenkaydirigubbakcemile3
bıde sımdık sen gelceklerı gun kesın ruya gorceksın haa bende salak gıbım uykudan uyanıp parmağıma bakmıstım sonra yuzuk yok gerı yat sbh oldu hala kendıme guluyordum

olur ama cokta sırtma şöle hafıftenkaydirigubbakcemile3
bıde sımdık sen gelceklerı gun kesın ruya gorceksın haa bende salak gıbım uykudan uyanıp parmağıma bakmıstım sonra yuzuk yok gerı yat sbh oldu hala kendıme guluyordum

ALLAH CEZANI VERMESİN MANYAKK :roflol:

canım benimyaa bayılıyorum senin şu konularına :)
bizim tanışma ve isteme 03.01. 2007 de sözde 16.06.2007 de oldu . eve geldiklerinde en son ben çıkmıştım bizim adetlerde öyleymiş ilk önce hoş beş tanışma oldu aradan bi 10 dk geçti ben girip hoşgeldiniz dedim erkekler ayrı bayanlar ayrı odalardaydı . erkeklerle tokalaşmadan kapıdan hoşgeldiniz dedim. bayanlarlada görüştüm ama çok heyecanlıydım ve elim ayağım birbirine dolaşmıştı otursammı ayakta mı dursam içeriye mi geçsem öyle karmakarışıktım. bide ailem pek istemiyordu o yüzden erkekler tarafında gergin bir ortam vardı ama yavaş tan yavaştan alıştılar ve güzel bi sohbete daldılar . ama aşkımda bende öyle heyecanlıydık ki uzaktan uzağa bakışabiliyoduk sadece. uzaktan geldikleri için ilk önce yemek verdik . çay servisi yapmak mutfağa geçtim bide baktım kadınlar erkekler bir araya toplandı ve eşimin eniştesi istedi babamda madem gençler istiyo bize de destek olmak düşer ama abisi olmadan söz takamayız dedi. abimi o kadar aradık ama gelmedi malesef çünkü istemiyodu. işte o anlar çok kötüydü canımya. ama babacığım sağolsun zaman herşeyin ilacıdır biz ikna ederiz elbet okul bitsin öyle söz takalım dedi ve finallerim bittiği haftada sözlendik :)

şimdide 34 günlük evliyiz çok şükür :)

Bizde aileler önceden tanıştıklarından çok samimi bir havada isteme oldu ama kapıyı ben açmadım,yanlarına oturmadım sadece gidip hoşgeldiniz deyip ellerini öptüm,isteme olduğuna da odamdaydım sonra verdik deyince bizimkiler ellerini öptük tekrar sonra mutfakta yapılması gerekenleri yaptım ama çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook heyecanlıydım bu arada ayağımı sıkmayan ayakkabı o gün ayağımı öyle acıttı ki yürüyemez oldum (rahat bir ayakkabı giy bütün akşam ayakta olacaksın) nişana gelince de o da çok güzel ve sadeydi ailem,onun ailesi arkadaşlarım ve eşleri hepimiz birlikteydik yüzükler takıldı eller öpüldü tebrikler hava da uçuştu herkesle ayrı ayrı ilgilendim normalde de güleç yüzlüyüm ama o gece hep güldümmmmm fotoğraflar da hiç yüzüm asık değil çok güzel çıkmışımmmm şimidi de düğün ve kınayı düşünüyorum...
Rabbim tamamına erdirsin arkadaşım şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

belinayım canımsınŞeniz
biliyon ben beklemedeyim :asigim:
öyle dedin ya bana:roflol:
hele gelsin o günler seve seve anlatcam sana inş:Saruboceq:

Aaa kızı korkutmayın bee..
Guzum Hiç bişey olmuyor merak etme kapıdan girdiklerinde ceketlerini al yada her neyse salona gectiklerinde ellerini öpersin hoş geldin dersin halini hatrını sorarsın...10-15 dk sonra kahve yapmaya kalkarsın ablan sana yardımcı olur artı tecrübeside var zaten bildigim kadarıyla :) kahvenin sonlarına dogru isteme oluyor.
insan bi isteme olayında cok heycanlanıyor ben o sıra gözümü halıya dikmiştim modelini ciziyodum:) (buda mimarlıgımın etkisi sanırım) :))))) verildikten sonra kalkarsın annenin babanın kayınvalidenin ve kayınpederinin ellerini öpersin.tebrik davası olur:) şahsen benim öle olmuştu..
allah mutlulugunu hiç bozmasın canım.umarım cok sakin cok rahat gecirirsin şimdiden nasıl edicem nasıl yapacam diye düşünme hiçbiri olmuyor olayının gidişatına göre davranıyor insan.
Şimdiden tebrik ederimm

benide istemeye geldikleri gün süperdi belinaycım ya. ben eşimin ailesini daha önceden tanıdığım için pek heyecanım yoktu. amaa eşimi görmen lazım dudaklar yanaklar kıpkırmızıydı. eşimin elinde çiçekler vardı bana kapıdan girerken çiçekleri öyle bir verdi ki bırak yüzüme bakmayı heyecandan kime verdiğinin bile farkında değildi. babamın elini öpmeye çalıştı babam eğildi sadece tokalaştı tabi eşim iyice bocaladı. el öpme safhasını ben karşı taraf içeri girer girmez yaptım. sonra tek başıma kalırsam heyecanlanırım diye. ardından biz gençler mutfağa geçtik (ablam,kardeşim arkadaşım falan) sonra kahve sırası geldi. ben eşime söylemiştim sana tuzlu kahve yapıcam eğer içmezsen babama ben bu çocuğu istemiyorum dicem demiştim. kıyamam beni kırmamak için kahveyi içtiii. aklıma gelince halaa tadından iğreniyorum. ben bütün kahveleri dağıttım en son mutfağa eşimin kahvesini yapmaya gittim. içine kahve, şeker, tuz, ve karabiber attım.ama varyaaa korkunçtu tadı. kıyamam bir yudum tadınca rengi attı. ama herkesin içinde sesini çıkaramadığı için içmek zorunda kaldı. kayınvalidem bile üzüldü haline oğlunun. arkasından isteme safhası oldu ama esnada ben mutfaktaydım. sadece babamın hayırlısıysa olur dediğini duydum. sonra tatlı ve kola ikram ettik. ben aşkıma tatlıyla kolayı verdim daha odadan çıkmadan tatlıları bitirmiş kolayıda kafasına dikiyordu (içi artık nasıl yanmışsa kahveden kıyamam) sonra müsade isteyip kalktılar. daha kapıdan çıkar çıkmaz eşim beni aradı yaa baban seni bana vermedi diye. çok güldüüm ona ya. ya dedim adam ne deseydi al kızımı gitmi deseydi. usulen böyle söylenir dedimde içi rahat etti. çok güzel bi gündü benim için. inşallah senin içinde öyle olur canım.

Ayy bende anlatim ya özendim
Şimdi beni istemeye 8 martta geldiler dünya kadınlar gününde kaydirigubbakcemile3 ben hazırlandım bekliom diz hizasında grili siyahlı hanım hanımcık bi elbise giymiştim saçlarımıda dalga dalga yaptırmıştım çok da hafif bi makyaj vardı...neyse ablamla ben çaktımadan camda beklioz bi ara korna sesleri duydum baktım geliyolar 3 araba geldiler genelde erkekler vardı amcalar dayılar falan eşleriyle birlikte çok kalabalık olcak die onları sözde getiriz demişler...ben saf saf kapıya koşarken ananem beni durdurdu sen nereye dedi az geride bekle dedi ii bakalım dedim neyse geldiler asortik beyler hiçbiri el öptürmedi yaşlarını kabul etmeyen cinslerden kaydirigubbakcemile3 neyse ben hoşgeldnz diyip mutfağa gittim ablamda yanımda kahvelerri ayarlıyoruz ben dedim kıyamam aşkıma tuzlu falan yapmam zaten kahve sevmio bi de kusar musar hihoyyyt neyse tersi olsun dedim kaşık kaşık şeker doldurdum kahvesine..götürürken herkes aynı espriyi yaptı aman benimki karışmadı dimi damadınkiyle falan die bende dedim merak etmeyin onunki ayrı karışmaz dedim :lepi: en son aşkıma götürdüm işte gözümün içine bakıo acaba nasıl yaptım die bende gülümsedim göz kırptım ona kaydirigubbakcemile3 kapının köşesinde bekledim nası içcek göreyim die önce tedirgince içti sonra gülümsedii millette ona bakıomuş heralde hemen oo damat kahveyi sevdi dediler kaydirigubbakcemile3 istemeyi falan bende hiç duymadım ablam dedi hadi gel el öpün falan diye ay ben bi tutturdum yok öpmicem öpemem falan annem falan geldi mutfağa hadi herkes beklio dedi mecbur gittim geldiklerinde ellerinin öptürmeyenlerin hepsi o zaman öptürdü lülülülülülü 1 hafta sonra söz için geldiler yine kornalara basa basa bu sefer 7 arabaydı çok kalabalık geldiler mecburen erkekler karşı komşuda kadınlar bizim evde oldu valla gece 12,30 a kadar durdular çook oynadık evde horon bile teptiler çok ,tedirgindm ne zaman alt komşuya göçücez diye kaydirigubbakcemile3 ama olmadı allahtan kaydirigubbakcemile3 off ne çok anlatmışım :lepi:

X