Evimde ilginç şeyler oluyor

Boyayı örnek olsun diye yazdım o en sonki iş zaten ondan evvel rutubetin kaynagini ortadan kaldirmalari gerekiyor, atiyorum duvarlar çillendiyse onu sabunlu bir bezle iyice silmeleri şimdilik yeterli olacaktır zaten bahar zamani da boya işi hallolur. Ama dedigjm gibi burda önemli olan şey cillenmenin, kuflenmenin önüne geçebilmek.
İşte yaşadim biliyorum silsende bir sure sonra tekrar oluyordu rutubetle ugraşmak komple yok etmek çok zor. Tabi benim eski evde baya siyahlaşma vardı ozellikle dolap arkalarinda ve aşsagı kısimlarda. Tabi çillenme belki tekrarlamaz bilemicem

Rutubet ve neler olabileceğini inanın biliyorum. Ben bu eve geldiğimde doğalgaz sobası varmış akşama kadar kimse yok evde yaz kış camlar acıkmış. Ben gelince hemen petek yaptırdım. Herkes dedi ki bu evde hiç rutubet olmazdı Cok şaşırdık falan dediler. Dedim ki yaz kış çam açık devamlı hava alınca tabiki kararma rutubet olmaz.neyse Çocukta olunca kış ayında sadece yarım saat açık birakabiliyorum. Temiz biriyimdirde. Şimdi hamileyim pek birşey yapamıyorum.
cam açmaları sıklaştırsanız? Aralarda da 5 dk da olsa açsanız?

Ben internetten marshal almıştım kum beji. İkinci alışımda aynı marka aynı renk esnaftaki ton farkı çıkmıştı 😀 boya da sıkıntı yoktu gayet iyi silince dahi çıkmıyor sadece ikinci alısimızda ton farkı oldu yani daha cok hafif açık bi tondu. Boya konusunda sıkıntı yaşamadık.
Ben tek seferde 15 lt aldım azar azar sulandirdim. Filli boya aldım ama pek begenmedim. Marshall için eski kalitesi yok dedi nalbur. Dyo vardı onda. Diğer nalburda da filli boya. Sanki filli boya daha öndeydi gibi yorumlarda onu aldım ama beğenmedim

Ben tek seferde 15 lt aldım azar azar sulandirdim. Filli boya aldım ama pek begenmedim. Marshall için eski kalitesi yok dedi nalbur. Dyo vardı onda. Diğer nalburda da filli boya. Sanki filli boya daha öndeydi gibi yorumlarda onu aldım ama beğenmedim
Her markanin her boyasi iyi olmuyo. İkinci aldıgım aynı marka ayni renkte ton farkı çıktı mesela
Baktıgın zaman ikisi de marshall ikisinde kum beji ama ton farkı oldu yani. Biraz şans işi yada vercen parayı işi bilene yaptırcan

X