Evime davet etmeli miyim ?

Her ilişkinin dinamiği farklıdır. Ben şuan 4 aylık ilişkimde, 6 ay evli kaldığım eşimle olduğumdan çok daha samimiyim mesela. Bu arada bu 4 aylık olan ilişkmide, çıkmaya başladıktan 3 hafta sonra tatile gittik, döndüğümüzden beri de haftada 2 gün fln gidiyorum evine.

çoğu üye yazmış zaten her ilişkinin dinamiği farklıdır diye, katılıyorum ben de ama sizin tereddütleriniz varsa içinizden gelmeyen şeyi yapmayın. ben mesela 33 yaşında bekar bir kadınım, evlenmeyi şu an düşünmüyorum, ama biriyle uzun süreli, ciddi bir ilişki amacında olursam da o insanı her yönüyle tanımak için elimden geldiğince fırsat yaratmaya çalışırım, aynı evde olmaktan tut cinselliğe beraber tatile dek, çünkü günün birinde bir imza atarsam da bunun "kumar" olmasını kendi açımdan istemiyorum. 4 ay benim açımdan çok uzun, çünkü aslında sürec yavaş ilerlediğinde ve yarın öbür gün bu insanın türlü türlü huylarını öğrenmeye başladığınızda o insana çok "emek ve zaman" harcamış olacaksınız. ki bu açıdan bizim yaşlarımızda (en azından kişisel fikrim) çok zaman kaybetmeden onu her yönüyle görebileceğim zamanlar yaratmak. çünkü flört zamanlarındaki o hoşluklar kimsenin gerçek karakteri pek olmuyor, asıl olay birbirine artık iyice alışıp, tam anlamıyla kendin olabildiğin zamanlarda başlıyor. o zaman iki taraf da kim olduğunu görebiliyor karşısındaki insanın.

benim kişisel fikrim eğer ciddi bir ilişki düşüyorsanız bu süreçleri fırsat olarak görün ve tanımaya çalışın. bu sefer ileride 9 ayımı verdim ama pat diye şu huyu varmış bu özelliği varmış diyebilirsiniz, o zaman da 9 ayınıza yazık olur.

çoğu üye yazmış zaten her ilişkinin dinamiği farklıdır diye, katılıyorum ben de ama sizin tereddütleriniz varsa içinizden gelmeyen şeyi yapmayın. ben mesela 33 yaşında bekar bir kadınım, evlenmeyi şu an düşünmüyorum, ama biriyle uzun süreli, ciddi bir ilişki amacında olursam da o insanı her yönüyle tanımak için elimden geldiğince fırsat yaratmaya çalışırım, aynı evde olmaktan tut cinselliğe beraber tatile dek, çünkü günün birinde bir imza atarsam da bunun "kumar" olmasını kendi açımdan istemiyorum. 4 ay benim açımdan çok uzun, çünkü aslında sürec yavaş ilerlediğinde ve yarın öbür gün bu insanın türlü türlü huylarını öğrenmeye başladığınızda o insana çok "emek ve zaman" harcamış olacaksınız. ki bu açıdan bizim yaşlarımızda (en azından kişisel fikrim) çok zaman kaybetmeden onu her yönüyle görebileceğim zamanlar yaratmak. çünkü flört zamanlarındaki o hoşluklar kimsenin gerçek karakteri pek olmuyor, asıl olay birbirine artık iyice alışıp, tam anlamıyla kendin olabildiğin zamanlarda başlıyor. o zaman iki taraf da kim olduğunu görebiliyor karşısındaki insanın.

benim kişisel fikrim eğer ciddi bir ilişki düşüyorsanız bu süreçleri fırsat olarak görün ve tanımaya çalışın. bu sefer ileride 9 ayımı verdim ama pat diye şu huyu varmış bu özelliği varmış diyebilirsiniz, o zaman da 9 ayınıza yazık olur.
Çok teşekkür ederim hem yorumunuz hem de farklı bakış açınız için 😊Bende birini tanımak için evlenmeden önce aynı evde vakit geçirmek ve tatile gitmek taraftarıyım☺️Ama sanırım tereddütlerim var ki sorma ihtiyacı hissetmişim diye düşünmeye başladım.Ciddi bir ilişki düşünüyorum evet o yüzden şimdi olmasa bile eninde sonunda evime çağıracağım

Ben oösam bu devırde 4 aylık tanıdıgım bırını davet etmezdım etraf manyak dolu. Zaten coronada var bekle bence

Merhaba KK ‘nın sevgili kadınları.Bir konuda tavsiyenize ihtiyacım var. Yaklaşık 4 ay gibi bir süredir bir beyfendiyle flört ediyorum hatta artık sevgili sayılırız.Şimdilik güzel gidiyor herhangi bir yanlışını da görmedim ve güveniyorum da. Sıkıntı ise şu malum yeni yasaklar geldi e haliyle çocuk işten 7 de çıktığı için görüşme imkanımız da kalmadı.Aman her gün göreyim gibi bir düşüncem yok ama haftada 1 görüşsek iyi olur. Ben yalnız yaşıyorum o ise ailesiyle , bu yüzden ben onu vakit geçirmek için evime çağırsam henüz erken midir sizce ? Asıl sıkıntı ise yasaklar 9-5 olduğu için mantıken gelirse bende kalması gerekecek.Kalmak zorunda olmasa hadi yine çağırırsın. Ne yapmalıyım görüşmekten vazgeçip beklemek veya eve çağırmak ne dersiniz ?
Bu sizin verebileceğiniz bir karar hem kendinizi hem de beyefendiyi siz tanıyorsunuz. :KK200:

Bence çok erken daha 4 aylık iliski.. ayrıca çağırdın diyelim yasaklar olduğu için kalması gerekicek buda yanlış olur şuan için

X