Evime davet etmeli miyim ?

Kişiden kişiye göre değişir bu erkenlik mevzusu buna siz karar vermelisiniz. Ama hafta sonu kalacak olsa ve bir anlaşamamazlık durumunda ikiniz de çekip gidemeyeceksiniz.
Karşınızdaki ne teklif ediyor, geleyim dedi mi hiç?
Haftasonu için çağırmam çok uzun haftaiçi düşünüyorum. O da hiç direkt geleyim falan demedi ama biraz ima etti açıkçası .

Siz bilirsiniz, 4 ay benim için erken değil, uygun.

Yine de ben olsam gel gece kal demezdim. Misal haftasonu öğle yemeğine çağırırdım o kadar, akşam yemeğine çağırsam bile 2 saat yemek yerim tv izlerim sonra yallah evineeeeee :halay:

Çağırmayın.

Ben çağırdım, sokağa çıkma yasağı falan da yoktu. 6 7 sene önceydi, daha 2 haftalık sevgiliydik.

Baktık ev hayatımız keyifli. İşler çığırından çıktı sonra evlendik, çocuk falan yaptık sonra.

Çok eminim o gün adamı eve atmasam evlenmezdik. :KK70:

Hayır bak kaç sene geçti, hala adamı bekliyorum akşam olsa da gelse diye. Çekilecek dert mi :KK70:

Şaka bir yana, yasağın ilk haftasından teklif etme. O sıkışsın çözüm olarak sun.

Yine de ben olsam gel gece kal demezdim. Misal haftasonu öğle yemeğine çağırırdım o kadar, akşam yemeğine çağırsam bile 2 saat yemek yerim tv izlerim sonra yallah evineeeeee :halay:
Haftasonu sokağa çıkma yasağı var. Cuma bir geldi mi pazartesi sabahına kadar kalmak zorunda :)

Bende normalde yatıya kal demem de ah bu yasaklar işte 😅 Yoksa bence de bi öğle yemeği gayet yeterli

Merhaba KK ‘nın sevgili kadınları.Bir konuda tavsiyenize ihtiyacım var. Yaklaşık 4 ay gibi bir süredir bir beyfendiyle flört ediyorum hatta artık sevgili sayılırız.Şimdilik güzel gidiyor herhangi bir yanlışını da görmedim ve güveniyorum da. Sıkıntı ise şu malum yeni yasaklar geldi e haliyle çocuk işten 7 de çıktığı için görüşme imkanımız da kalmadı.Aman her gün göreyim gibi bir düşüncem yok ama haftada 1 görüşsek iyi olur. Ben yalnız yaşıyorum o ise ailesiyle , bu yüzden ben onu vakit geçirmek için evime çağırsam henüz erken midir sizce ? Asıl sıkıntı ise yasaklar 9-5 olduğu için mantıken gelirse bende kalması gerekecek.Kalmak zorunda olmasa hadi yine çağırırsın. Ne yapmalıyım görüşmekten vazgeçip beklemek veya eve çağırmak ne dersiniz ?
Siz çağırmayin.Kendi teklif ederse bilmem ki nasil olur falanla azicik geri durun.Sonra muhabbete göre baska caremiz yok galibayla gel madem diyin.Ama siz davet etmeyin kendi düşünsun

Neden çağırmayasınız ki? Kaç aydır hayatınızda olan bir insan sonuçta, güven konusuna gelince; senelerce ilişki yaşayıp, üstüne evlenip boy boy çocukları olan insanlar bile, onca sene sonrasında kocamı tanıyamamışım diyebiliyor. Güven meselesinin çok uzun zaman beraber olmakla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Bence biraz bekleyin. Hem o düşünsün, fırsat bulsun sizi görebilmek için. Bu sayede sizinle görüşebilmek için bir şeyler yapabiliyor mu anlamış olursunuz.

Merhaba KK ‘nın sevgili kadınları.Bir konuda tavsiyenize ihtiyacım var. Yaklaşık 4 ay gibi bir süredir bir beyfendiyle flört ediyorum hatta artık sevgili sayılırız.Şimdilik güzel gidiyor herhangi bir yanlışını da görmedim ve güveniyorum da. Sıkıntı ise şu malum yeni yasaklar geldi e haliyle çocuk işten 7 de çıktığı için görüşme imkanımız da kalmadı.Aman her gün göreyim gibi bir düşüncem yok ama haftada 1 görüşsek iyi olur. Ben yalnız yaşıyorum o ise ailesiyle , bu yüzden ben onu vakit geçirmek için evime çağırsam henüz erken midir sizce ? Asıl sıkıntı ise yasaklar 9-5 olduğu için mantıken gelirse bende kalması gerekecek.Kalmak zorunda olmasa hadi yine çağırırsın. Ne yapmalıyım görüşmekten vazgeçip beklemek veya eve çağırmak ne dersiniz ?
Evine çağırma. Senden beklentileri oluşabilir. Hala moloz kafalı bizim milletin erkeği

X