Evimize hirsiz girmis!

vurulmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
2
0
Merhaba.

Esim Istanbulda, ben almanyadayken istanbuldaki evimize güpegündüz hirsiz girmis. Laptopumu calmislar!

Karsi daireye de girmis ama sikayetci olmamislar. Ve biz onlardan süpheleniyoruz. Cünkü güpegündüz hemde pazar günü bende esimde evde olmadigimizi bilen birileri olmasi gerekiyor.
Ayrica nasil hirsiz bunlar pazar günü bizimde karsi komsununda evde olmadigini biliyorlar degil mi??

Esim simdilik bisey yapmiyor ama oda süphelenmis cünkü karsi komsu esime jandarmayi ara diye baski yapmis jandarma geldiginde yanina bile yanasmamis ifade vermemis
aradan 3hafta gecti bu pazar dönuyorum türkiyeye acaba neler yapabilirim Bana yardimci olabilir misiniz?

Oturdugumz yere jandarma bakiyor evimizi incelemisler gitmisler. Bisey cikarsa arariz demisler ama ilgilenen yok aramamislar

Ben karsi komsuyu sikayet etmek istiyorum süpheleniyoruz diye ama onlardan bisey cikmazsa nasil göz göze bakacagiz. Satmis olabilirlerde.

Bu arada hic güvenilir insanlar digiller borclarina sadik degiller hergün bisey isteyip geri vermeyen hakka hukuka düskün olmayan garip insanlar. Kari Koca 4 yasinda cocuklari var. Ve ayrica cocugun bilezik küpeleri gitmis ..dediklerine göre.

Iki yildir türkiyede yasiyorum ilk defa basima boyle bisey geldi o eve girmek dahi istemiyorum! Onlarla karsi karsiya oturmak istemiyorum! Haklarimi bilmiyorum nasil ne yapabilirim yardimci olabilir misiniz?

Tesekkürler

[...................................................................................................

X