Evimizin zemini(tabanının) tamamı seramik olurmuu? ?

Eki Görüntüle 2780728

Eki Görüntüle 2780729
Insaat yeni bittiginde bir iki kare zemin resmi cekmisim. Alt kat NG armada modeli 60x120, ustteki iki kat ise Duval 80x80. Supurgelikler de seramik uzerine krom kose profil ile kapattik. Resim ozurluyum ama is gorur sanirim
İşçilik çok güzel olmuş. Biz yaptırırken süpürgelik üzerine profili anlatana kadar gobegimiz catlamisti. O neymiş öyle diye. :KK70:

İşçilik çok güzel olmuş. Biz yaptırırken süpürgelik üzerine profili anlatana kadar gobegimiz catlamisti. O neymiş öyle diye. :KK70:
Resmi cekende is yok ama, aslinda cok daha acik renk :)) bu sefer yeni evde banyolarda 4 farkli seramik markasi kullaniyorum (pandemi tedarik sureci oldukca sanciliydi) ama ana zemin gene NG kutahya, Keops Latte...
Aklimdaki son dakika vazgecmezsem resimdeki gibi, bakalim ne olur :KK66:)
20210211_182345.jpg

Resmi cekende is yok ama, aslinda cok daha acik renk :)) bu sefer yeni evde banyolarda 4 farkli seramik markasi kullaniyorum (pandemi tedarik sureci oldukca sanciliydi) ama ana zemin gene NG kutahya, Keops Latte...
Aklimdaki son dakika vazgecmezsem resimdeki gibi, bakalim ne olur :KK66:)
Eki Görüntüle 2781044
Çok güzel.
Böyle seramiklerin ışıltısı da bir ayrı güzel.
Her ne kadar temizliği zor olsa da.
İz kalması durumundan.
Benim de ara ve mutfak böyle.

Çok iyi kalitede ürün tercih etmeniz lazım. Kalitesiz bir ürün hele de iyi döşenmezse kırılmalar oluşuyor ve kötü bir görüntü ortaya çıkıyor

Temizlik bakımından bana zor geliyor , annemin evi öyleydi , süpür sonra sil sonra yine süpür bu şekilde yaparsak temiz görünüyordu, bir de açık renk olursa eyvah eyvah o dökülen saçlar anında gözüküyor.
Bence en güzeli parke , kirlense de ara renklerde çok belli etmiyor.

X