Evinde dekoratif boya uygulayan var mı?

crescentesen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2019
8
7
39
Merhabalar, evimde salonumun bir duvarına dekoratif boya uygulamak istiyorum. Araştırınca karşıma dekorasyon firmaları çıktı. Fakat benim vaktim var ve kendim denemek istiyorum. Dekoratif bir şekli uygun renkte boyalar ile duvara kendim uygulamak istiyorum. Bildiğiniz dekoratif boya ile birlikte uygulama önerisi/talimatları sunan (satan) bir firma ya da bir platform var mıdır? Önerilerinizi ve tavsiyelerini beklerim.

Duvar kaplama panellerini denemeni tavsiye ederim. Evine çok güzel bir hava katacaktır. Ben yakın zamanda Europanel duvar kaplama firmasından hizmet aldım çok memnun kaldım. www.europanel.com.tr adresinden tüm modelleri görebilirsin.

Eklentiler

• duvar-kaplama-ornegi.png
    duvar-kaplama-ornegi.png
    1 MB · Görüntüleme: 107
Bizim evimizde de mermer hissi veren boya kullanilmis(kiradayiz) evet cok guzel duruyor kirlenmiyor vs ama ev sahibi özellikle duvarlari delmememiz konusunda uyardi bizi( tum salon ve koridor bu sekilde) cunku isciligi pahaliymis o boyanin ve deliklerin kapatilmasi icin bir kac islem gerekiyormus, dolayisiyla pek az ayna ve tablo asabildim ben, boyle bir derdiniz yoksa guzel bir secenek.
Kendiniz uygulayabilir misiniz bilemedim, desene gore degisir sanirim.

Peki, çocuk odası için sağlıklı, kokmayan düşük kimyasal içerikli bir boya var mıdır, bu konuda bir boya markası biliyor musunuz?

X