Evinizde resimleri nereye ne şekilde koyuyorsunuz?

evde resimler ne şekilde duruyor

• Ankete Katılan
    2.186
Duvarda konsulda cerceveli cercevesiz resimlere gore koridor da mutfak ve yatak odam disinda heryerde farkli sekillerde var dır

Bu konuyu cevaplamak icin bildirim gondermis Kazen bey, onun icin fikrimi yaziyorum :) eve fotograf koymadim melekler girsin diye. Kendimi gostermeyi pek sevmem o yuzden de tercih etmedim nazar filan olur. Yatak odasinda bi dolapta bazisi albümün icinde bazisi zarfin icinde duruyor öyle.

Etrafta o kadar çok resim görürsem kafam yorulur benim. Özel resimler salonda var konsolda veya vitrinde 2-3 tane. Başka yok.. Daha net ve temiz bir görüntü olduğunu düşünüyorum Hoppa

Bu konuyu cevaplamak icin bildirim gondermis Kazen bey, onun icin fikrimi yaziyorum :) eve fotograf koymadim melekler girsin diye. Kendimi gostermeyi pek sevmem o yuzden de tercih etmedim nazar filan olur. Yatak odasinda bi dolapta bazisi albümün icinde bazisi zarfin icinde duruyor öyle.
resim olunca melek girmiyomuymuş

resim olunca melek girmiyomuymuş

Ben de öyle duymuştum, sadece insan değil kedi köpek resmi ve heykel figürleri melek figürü bile konmamalıymış, öyle iki arkadaşım var koymayan.. Evde nazar boncuğu falan da din harici bir şeye inanmak gibi kabul ediliyormuş, nazarı ve kötülükleri çekiyormuş.. Evde kavga gürültü falan bunlardan olur derler.. Bilmiyorum kuranda var mı nedir doğrusu da böyle duydum ... Ben karar veremediğimden koyamadım ama yani var birkaç tane de yerli yersiz resimler ondan sordum wallaha çok güzel yanıtlar çok mutlu oluyorum okudukça :dua::KK49:

Arkadaşlar bu arada hepinize çok çok teşekkür ederim Kazan Bey'e de tabi çook çok teşekkürler ederim tekrar, çok güzel konum coştu şenlendi wallaha :KK68::sampiyon: çok mutluyum, tekrar tekrar okuyorum cevapları ve okuyacağım da, evdeki şu dekorasyon olayını çözmeye çalışıyorum çünkü.. :oops::KK71:

Resim foto koymadık diyenler kadar, salonda ve odalarda bulunuyor sonucuna yakın. :KK69:

Kiraciyiz,benim israrimla evi boyattik esimde bana inat hic bi duvara resim astirmadi saat dahil

Sonra bir evladim var ve cooooook yaramaz o sebeple mobilyalarin ustunde ne var ne yok hepsini kaldordik ,ev boylelikle hayalet evedondu,mobilyalarib kulplarina kadar soktuk yani.

Ben klasik çerçevelerden farklı şekilde kendim bir tasarım yaptım. Düz bir ağaç dalına gemici ipleri tarzında saman rengi ipi Yanyana birkaç sıra bağlayıp aşağıya sarkıttım. Sonra küçük orta boy fotoğraflar çıkartıp bi kısmını silikonla bir kısmını küçük mandallarla tutturdum alt alta. Çokta hoş görünüyor. Fotoları da film karesi şeklinde yani alt tarafında beyazlık gelecek şekilde kesince daha güzel görünüyor.

inanılmaz can alıcı ve çok mühim bir soru da benim en çok merak ettiğim evinde bakıcı bulunduranların donalrını nereye koydukları daha özel bir araç olarak ...

evlendikten sonra heralde evin bütün duvarlarını duvar kağıdı gibi kopyalarım diye düşünüyorum :-) ama şimdilik yeni çekilmiş düğün fotoğrafını direk kartonuyla boş bi yere koyup bir sonraki temizlikte çekmeceye atıyoruz :)))

X