Evlat ayrimi

Merhaba arkadaslar ben ailemden uzaktayim esimin is nedeniyle aslinda araba ile 2 saatlik yol ailemin yanina cok gidemiyorum babam öleli bi 4 sene oldu ben o zaman bekardim annemle tek kaldik sonra evlendim neyse baska memlekete gittik annemide goturmek istedim.gelmedi 3 sene oldu annemle tamamen ayrilali o zamanda ablam.annemden cikmadi annem onda ablam onda kaldi ben suan hamileyim cagirdimda gelmiyor ablam cagirdiginda kosarak gidiyor neyse onuda gectim.ablam ev alacakmis kredi cekecekler ve paralari eksikmis 20 milyar kendilerde cekecek annemin hesabi bunlarin elinde basvuru yapmislar annemi aramis banka onayliyormusunuz diye annemin haberi bile yok bu durumdan hayir demis ben ablami aradim dedim bu ne yok biz yapmadikta yok soylede boylede dedi yuzume kapati benim.cabam.anneme bi maas kaldi baska bisey yok babamdan kalan nasil gecinecek.diye dusunuyorm sonra annemi aradim dedim anne ben biliuorum o.ablama yapacagi dedim ugrasma onla dedi agliyor zaten iyi degil dedi sinava girecekmis ehliyet yapamazmis onu dusunuyor ben hamile hamile agliyorum umrunda degil ve ben tek basinayim hamileligim zor geciyor yerimden kalkamadigim zamanlar oluyor cagirdim gelmedi ablamin cocuklarina bakiyor ben evladi degilmiyim bende aramiyorim sormuyorum kac gundur o kadar zoruma gidiyor ki
Ablan cok iyi oynayan hatta duyguları güzel manipüle eden biri muhtemelen kısaca anneniz parmagında oynatabiliyo cıkarları dogrultusunda...Nerden mi biliyorum aynı cins kardes bendede var onun yüzünden annemin bana etmedigi laf kalmadı neler yasadım neler.Sonra ne mi oldu babam vefat etti ablam anneme hiç sahip cıkmadı annemde sadece bana sıgınabildi .. Ablamında adamakıllı bir düzeni olmadı.. Allah büyük boşver

Aynen dedigin gibi agzi cok guzl laf yapar ama yinede annemi birakacagini dusunmuyorum benim babam vefat edeli 5 yil oldu ablam birakmaz annemi genelde bana gelmesini cekemez benim sorunum annemi hep kendine cekmesi bu halde kendi olsa hamileyim uzaktayim ben annemi zorla yollardim git kardesim kotu diye ama iste benim gibi dusunemiyor o konuda kendini dusunuyor hep

Aynen dedigin gibi agzi cok guzl laf yapar ama yinede annemi birakacagini dusunmuyorum benim babam vefat edeli 5 yil oldu ablam birakmaz annemi genelde bana gelmesini cekemez benim sorunum annemi hep kendine cekmesi bu halde kendi olsa hamileyim uzaktayim ben annemi zorla yollardim git kardesim kotu diye ama iste benim gibi dusunemiyor o konuda kendini dusunuyor hep
Anneniz ablanıza yardımcı mı maddi ve manevi?Eğer öyleyse evet asla bırakmaz ama benm annem artık manevi asla yardımcı olamıyo çünkü baya hastalık gecirdi maddiyata gelince suan maddi yardım etmiyo etse ablam yine bırakmaz ne yapar eder karıstırır ortalıgı

Anneniz ablanıza yardımcı mı maddi ve manevi?Eğer öyleyse evet asla bırakmaz ama benm annem artık manevi asla yardımcı olamıyo çünkü baya hastalık gecirdi maddiyata gelince suan maddi yardım etmiyo etse ablam yine bırakmaz ne yapar eder karıstırır ortalıgı
Canim maasi var tabiki olmasa belki dedigin gibi olur

X