Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Gözünüz aydın allahım sizlerle büyümeyi nasip etsin bebişinize.şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine bekleyen herkese enkısa zamnda hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin inş allahım.nezamn başvuru yapmıştınız ve hangi şehir
Teşekkürler İstanbul’dan başvuru 18 ay toplam 13 Ekim 2020 ilk başvuru tarihimiz ve erkek bebek
Rabbim bekleyen herkese nasip etsin kavuşmayı

Maşallah barekallah size Rabbim yavrunuzla bir ömür boyu mutlu etsin🤲 cok sevindim çok sizleri böyle okuyup gördükçe cok seviniyorum siz kavuştunuz biz bir adım daha yaklaştık insallah bizim içinde çiçekten günler yakındır 🌸tebrik ederim sizi 👏🥰
Amin 🙏🏻 Allah razı olsun evet güzel günlere bir adım daha yaklaştınız hayırlısıyla kavuşursunuz umarım 🙏🏻

nasıl sevindiğimi anlatamam, çok şükür🙏🏻🙏🏻 Ne kadar güzel ne kadar anlamlı bir gecede gelmiş yavrun❤️ Güzel bir ömrünüz olsun birlikte, hep huzur, mutluluk sağlık olsun yuvanızda. Kaç aylık/yaşında geldi kuzun orkofficial orkofficial ? Ne güzel duygular ne büyük ikram Allah’ın bize nasip ettiği, bu büyük ikramın şükrünü de hakkıyla yerine getirebilmek hepimize nasip olsun inşallah🙏🏻 Allah’ım aynı bekleyiş heyecanı içinde olan tüm anne baba adaylarını güzel bir kavuşmayla buluştursun🙏🏻
Böylesi bir günde gelmesi bizi de çok duygulandırdı.teyzesi oğlum henüz 3,5 aylık 👶🏼❤️‍🔥 Allah yazısını güzel yazsın,iyi huylu uysal aklıselim ailesine vatana millete hayırlı sağlıklı bir evlat olsun 🤲🏻
Rabbim tüm bekleyenleri hayırlısıyla kavuşturmayı nasip etsin.🙏🏻 Güzel haberlerinizi bekliyoruz bizlerde 🥰

Çok sevindim ..
Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..

Kendi kavuşmamı hayal ettim bir an..
Sanırım ben de gözyaşlarıma hakim olamazdım..

Bebeğiniz size benziyo mu..
Tevafuk mudur bilinmez genelde anne babaya benzermiş..

Gözünüz aydın olsun arkadaşım..
Darısı bizlere inşallah..

Çok sevindim ..
Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..

Kendi kavuşmamı hayal ettim bir an..
Sanırım ben de gözyaşlarıma hakim olamazdım..

Bebeğiniz size benziyo mu..
Tevafuk mudur bilinmez genelde anne babaya benzermiş..

Gözünüz aydın olsun arkadaşım..
Darısı bizlere inşallah..

Oğlum u gören “baba,aynı baba” diyor
nedir bu babaya benzemek yaww bozuluyorum 🫣🤣
Darısı inşallah sizlerin başına ,güzel haberlerinizi bekliyoruz bizde

Çok sevindim ne mutlu size Allah hayırlısı ile büyütmeyi nasip etsin ne güzel bir kavuşma ne güzel anılar gözlerim dolu dolu okudum kalbim pırpır sizin heyecanınızı düşünemiyorum şükür kavuşturana.
Şükürler olsun Rabbime
Bana bunu mutluluğu yaşattı ,isteyen herkese nasip etsin
Ahh ben haberi pazartesi aldığımda nasıldım
İş yerinde telefonu aldım elime ekrana baktım ve ararlar mı acaba diye içimden geçti ve arayan uzmanımızdı ❤️‍🔥
O gün zaten tel durmadı , heyecandan tansiyonum yükseldi,zaten tansiyon um var daha da fırladı , o gece kötü oldum açıkçası
Kalp dayanmadı arkadaşlar bende 👶🏼🍀❤️‍🔥

Böylesi bir günde gelmesi bizi de çok duygulandırdı.teyzesi oğlum henüz 3,5 aylık 👶🏼❤️‍🔥 Allah yazısını güzel yazsın,iyi huylu uysal aklıselim ailesine vatana millete hayırlı sağlıklı bir evlat olsun 🤲🏻
Rabbim tüm bekleyenleri hayırlısıyla kavuşturmayı nasip etsin.🙏🏻 Güzel haberlerinizi bekliyoruz bizlerde 🥰
Ahh yavrumm çok küçük henüz, senin istediğin gibi 🥰 Ne kadar gönülden istemişsin demek ki🥰 İsmi Kartal mı, kararınızı öyle vermiştiniz diye hatırlıyorum :)

Tüm yavrular ailelerine kavuşsun inşallah 🤲🏻 Sağlıkla huzurla mutlulukla güven içinde büyüsünler. Her geçen gün büyüdüklerine şahit olmak harika bir duygu, nasip eden Rabbime şükürler olsun🤲🏻 Allah tüm bekleyen anne babalara nasip etsin, bekleme sürecini kolaylaştırsın🤲🏻

Şükürler olsun Rabbime
Bana bunu mutluluğu yaşattı ,isteyen herkese nasip etsin
Ahh ben haberi pazartesi aldığımda nasıldım
İş yerinde telefonu aldım elime ekrana baktım ve ararlar mı acaba diye içimden geçti ve arayan uzmanımızdı ❤️‍🔥
O gün zaten tel durmadı , heyecandan tansiyonum yükseldi,zaten tansiyon um var daha da fırladı , o gece kötü oldum açıkçası
Kalp dayanmadı arkadaşlar bende 👶🏼🍀❤️‍🔥
Salı gününü nasıl geçirdin :) Geçmek bilmemiştir 🥰

Ahh yavrumm çok küçük henüz, senin istediğin gibi 🥰 Ne kadar gönülden istemişsin demek ki🥰 İsmi Kartal mı, kararınızı öyle vermiştiniz diye hatırlıyorum :)

Tüm yavrular ailelerine kavuşsun inşallah 🤲🏻 Sağlıkla huzurla mutlulukla güven içinde büyüsünler. Her geçen gün büyüdüklerine şahit olmak harika bir duygu, nasip eden Rabbime şükürler olsun🤲🏻 Allah tüm bekleyen anne babalara nasip etsin, bekleme sürecini kolaylaştırsın🤲🏻
İnanın ben küçük bebeğe hiç bakmadım kucağıma dahi alamayan insandım ama oğlumla ilk gecemizde başbaşa çekirdek ailemle geçirdim ❤️‍🔥 kimse yanımda kalmadı mamalarımızı yedik ve hiç hayatımda bebek bezi değiştirmemiştim ama “insanın kendi evladı olunca diye “bir söz var ya bilirsiniz o lafın gazıyla 🤣
Öyle böyle bi şekilde yaptık oğlumda altı değişirken bir mutlu 🤩 anlatamam
Çok gıdıklanıyor ay bayılıyorum bide gülüyor
Evet isimde hala mutabıkız 🥰🥰🥰
Küçük olması çok güzelmiş şiddetle tavsiye ediyorum ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Salı gününü nasıl geçirdin :) Geçmek bilmemiştir 🥰
Salı günü sakindim bi önceki güne nazaran
Zaten biliyorsunuz çalışıyorum,günün uzunca bir süresi çalıştım eve dönünce odasını kurdum hemen eşyalarını yerleştirdim geceden almaya giderken götüreceğim eksiklerimi giderdim ama gece 2 de bir uykum kaçtı allahhhhh 🤣🤣🤣

İnanın ben küçük bebeğe hiç bakmadım kucağıma dahi alamayan insandım ama oğlumla ilk gecemizde başbaşa çekirdek ailemle geçirdim ❤️‍🔥 kimse yanımda kalmadı mamalarımızı yedik ve hiç hayatımda bebek bezi değiştirmemiştim ama “insanın kendi evladı olunca diye “bir söz var ya bilirsiniz o lafın gazıyla 🤣
Öyle böyle bi şekilde yaptık oğlumda altı değişirken bir mutlu 🤩 anlatamam
Çok gıdıklanıyor ay bayılıyorum bide gülüyor
Evet isimde hala mutabıkız 🥰🥰🥰
Küçük olması çok güzelmiş şiddetle tavsiye ediyorum ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
Evet altı açılınca çok mutlu oluyor bazı bebekler benim oğlumda öyleydi hala da öyle 🥰 Biz zihnen anneliğe uzun süre hazırlandığımız için sanırım altından kalkabiliyoruz ilk kez yaptığımız şeylerin de çünkü evladımızın da bizim de ihtiyacımız bu 🥰 biz de ilk 5 günümüzü çekirdek aile baş başa geçirmiştik. Uyurken izlemek, uyandığında gülümsemesine şahit olmak, her gün mimiklerinin daha anlamlı hale gelmesi, anne babasını tanıması gülümsemelere başlaması bunlar harika duygular. Şükürler olsun Rabbime 🥰 Günüm güzelleşti bu haberle çok teşekkürler paylaştığın için orkofficial orkofficial darısı bekleyen tüm arkadaşlarımıza olsun 🥰

Salı günü sakindim bi önceki güne nazaran
Zaten biliyorsunuz çalışıyorum,günün uzunca bir süresi çalıştım eve dönünce odasını kurdum hemen eşyalarını yerleştirdim geceden almaya giderken götüreceğim eksiklerimi giderdim ama gece 2 de bir uykum kaçtı allahhhhh 🤣🤣🤣
Yıllarca beklemelere değen an'lar değil mi 🥰 Her anı çok güzel, çok kıymetli. Tekrar gözün aydın arkadaşım, Allah evladını sana seni evladına bağışlasın. Güzel günlerini göstersin 🥰 Çok sevgiler

Ayy okadar güzel ki Allahım bu müjdeli haberleri sık sık alalım buradan..🤲her bebeğine kavuşan anne ile yeniden yaşayalım o anları...🥰her annesine kavuşan bebek adına yeniden sevinelim..bilelim ki sevgi ile hasret ile tutuldu artık o küçük eller👶

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,hayırlı kandiller🙏🏻🙏🏻
Rabbim bu mübarek gecede kalbinizden geçen tüm dileklerinizi kabul etsin,evlatlarına kavuşmayı bekleyen aileleri hayırlısıyla kavuştursun 🤗
Ve beni bu günde evladıma kavuşturduğu için şükürler olsun 🥰🥰🥰
Evet bugün benim günüm oldu biraz ❤️‍🔥
Aslına bakarsanız ben pazartesi günü arandım ve bugün için kuruma çağrıldım.
Dosya bilgisi paylaşıldı , görmek istedik (çünkü biz nasibimize gittik,red gibi bir durum söz konusu olmayacaktı) ve ilk karşılaşma 😍😍ben ilkten anlamadım aniden arkamdan geçti Sonra göz göze gelince boğazım düğümlendi,gözlerim doldu hıçkırıklara boğuldum ve gidip sarıldım.içimden bir ses o senin evladın dedi sanki ❤️‍🔥kimse bişey demeden gidip aldım kucağıma 🤗hiç yabancı değildik birbirimize,ellerini sardı omuzuma.(bizimki biraz değişik oldu galiba oda da değil koridorda kavuştuk.herşey orada yaşandı) çokta güzel oldu 👍🏻 biz anne baba olarak içeri alındık,aile ve yakınlar bebeği teslim aldığımız binanın bahçesine dahi alınmadı.
Biz içeride uzunca zaman geçirdik işlemler sürerken sonra yakınlar içeri alındı bilgisi geldi ve aşağı indik 😍 şölen yeri gibiydi
Herkes mutlu ve bir o kadarda gözler yaşlı
Çok mutluyum çokk gerçekten tarifi yok
Sizler için bu gece dua edeceğim evlatlarınıza kavuşmanız için 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Görüşmek üzere ✌🏻🥹
Canımm tekrardan gözünüz aydın..❤😊 Allahım mutlu mesut sağlıklı yaşamayı nasip etsin , hayırlı bir evlat olsun 🥰 benim oğlumla hemen hemen aynı yaş...haberi aldığımda oğluma sarıldım ve bir kardeşin daha ailesine kavuştu artık o da senin gibi üzerine titrenerek büyüyecek dedim 🥰 inşallah bekleyen tüm yavrularımız tez zamanda yuvalarına kavuşur..🤲

Amin 🙏🏻 Allah razı olsun evet güzel günlere bir adım daha yaklaştınız hayırlısıyla kavuşursunuz umarım 🙏🏻
İnşallah dualarınızı eksik etmeyin 🤲Desranla sira takibi yapıyordunuz Desran kavuştum diye yazınca acaba orkoffical ne yaptı diye aklimdan geçirmiştim ki haberinizi aldim ne mutlu size koklayın sevin kucaklayin öpün bizim yerimizi de 🌸🥰😘

Orkoffical siz 0-1 yas mi istemistiniz kiz erkek diye tercihiniz oldu mu biz 0-2 yas arasi demiştik sizi dinledikçe heyecan bastı kac aylık veya yaş ta gelir cok güzel bir duygu maşallah gözünüz aydın olsun tekrar🥰🌸🤲

Canımm tekrardan gözünüz aydın..❤😊 Allahım mutlu mesut sağlıklı yaşamayı nasip etsin , hayırlı bir evlat olsun 🥰 benim oğlumla hemen hemen aynı yaş...haberi aldığımda oğluma sarıldım ve bir kardeşin daha ailesine kavuştu artık o da senin gibi üzerine titrenerek büyüyecek dedim 🥰 inşallah bekleyen tüm yavrularımız tez zamanda yuvalarına kavuşur..🤲
Aminnn inşallah 🙏🏻 her anım onunla daha anlamlı artık…❤️‍🔥 benimde içimden hiçbir çocuk sevgisiz büyümesin bir ailesi olsun geçti,hiçbiri bunu hak etmiyor geçti

Keşke dememek için daha erken yola çıkın derim evlat sahibi olmak isteyenlere, çok güzel bir söz var ya “Ben bu hayatta en çok ANNELİĞİ SEVDİM”

İnşallah dualarınızı eksik etmeyin 🤲Desranla sira takibi yapıyordunuz Desran kavuştum diye yazınca acaba orkoffical ne yaptı diye aklimdan geçirmiştim ki haberinizi aldim ne mutlu size koklayın sevin kucaklayin öpün bizim yerimizi de 🌸🥰😘
Evet bizim dosyamız kabul gördükten sonra ben bu sıra işini nasıl çözerim dedim ve araştırmaya koyuldum yıllar önce üye olduğum bu platformu buldum 🤩 evlat edinme başlığı altındaki tüm yazıları baştan sona okudum ,not aldım ve D Desran a denk geldim hemen hemen aynı tercihleri yapmıştık,İstanbul daydık vs onun haberi alınca artık çok yakındım biliyordum … hatta bizim bu bayram için programımız vardı ama açık kapıda hep bıraktım bayrama gelebilir çifte bayram yaşarız diye düşündüm.bu hafta için cumaya aradılar aradılar ,aramadılar bayram ertesi hafta muhakkak dedim ve benim kuzucum geldiiii. Çok heyecanlıydı …Ama hep evrene iyi güzel enerjimi yolladım

X