2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben mamayı tamamen kestim cnm. Ne bileyim zaten günde 1 bilemedin 2 defa en fazla 60 cc veriyordum. Sonra sütüme güvendim denedim 1 gün 3 gün derken 15 gündür hiç vermedim. En son bugün bir deneyeyim dedim mama bebeğim kendisi istemedi:)Kilo alımıda gayet iyi çıktı doktorum mama verme dedi bugün.humana still tea ,protein ağırlıklı beslenmek ,bol su içmek ve düzenli yemek yemek bir de tabii uyumak dinlenmek ki benim bebeğim çok az uyuyan bir bebek annemdn ve eşimden destek alarak toparladım kendimi. Sütüm öylelikle bollaştı .
Selam
Mamayı nasıl bıraktılar acaba? Benim sütüm cidden az. Mama ağırlıklıydık. Günde 8 den 4 e indirdik ama yine de fazla tabi. 10 gündür çabalıyorum. Başarabilecek miyim korkuyorum. Doktor kontrolünde 1 ay sonra 700 gram aldıysa böyle devam edicem mutlu şekilde. Gelişimi geri kalırsa die endişeleniyorum. Anne sütü aah ahh :KK43: bezine, hareketlerine bakmakla da olmuyo. Kesin cevap boy-kilo gelişimi verecek. Olmazsa mecbur mama ağırlıklı devam edicez, Takdir ALlahtan :KK43:

Baya olmuş yazalı ama aktifsiniz
Bu tablet işe yaradı mı tam olarak sizde?
ah cok gec gordum kusura bakmayin lutfen. yeniden hamile olunca bir bakayim demistim. evet bu tablet sayesinde inanilmaz guzel sütüm oldu benim o dönem. ama ilk 6 ay sonrasi vermistim cunku oncesinde bebegimde cok gaz olmustu ona dikkat etmek lazim.

Hic beklemedigim anda sürpriz yumurtam merhaba dedi hala soktayim. isteksizim tam rahata ermisken tekrar yeniden baslamak cok zor geliyor. hersey yolunda giderse 2021 ocak annesi olacagim. Daha once dusuk yapmistim 5 haftalikken falan. var mi baska bebek bekleyenler:)

Ben Mart
Hic beklemedigim anda sürpriz yumurtam merhaba dedi hala soktayim. isteksizim tam rahata ermisken tekrar yeniden baslamak cok zor geliyor. hersey yolunda giderse 2021 ocak annesi olacagim. Daha once dusuk yapmistim 5 haftalikken falan. var mi baska bebek bekleyenler:)
Ben Mart 2020 annesi oldun. Hem de iki çocuğum da aynı gün doğrular

Buranin aktif olduguna sevindim. Bende zamaninda yazmıştım pelanordu nikim ama inun sifresini unuttum. Bende mart 2016 annesiyim ben cogu niki hatirliyorum selamlar hepinize. Yeni bebisleri saglikla kucaginiza alin

Benimde 3.şekerim bide yaşım 37 valla yaptık bi delilik🤭Kalp atışını duydun mu sen ben daha c.tesi kese görmeye gidicem.
Şuan 6+1 bende bu gün 15.50 de gidicem ilk Kez atarm ultrason fotosu 😂 senin yaşın 10 numara ya benim gibi her sene hamile kalmamışsın 6 yıllık evliliğime 4.çocuğu nasıl sığdrdım millet duysa öncesinden başladık sanır 😂😂😂 27 yaşında kadının 4 çocuğumu olur daha 30 olamadım 😂 bağlatcam bu sefer ama gene kalırım ben 🙈

Şuan 6+1 bende bu gün 15.50 de gidicem ilk Kez atarm ultrason fotosu 😂 senin yaşın 10 numara ya benim gibi her sene hamile kalmamışsın 6 yıllık evliliğime 4.çocuğu nasıl sığdrdım millet duysa öncesinden başladık sanır 😂😂😂 27 yaşında kadının 4 çocuğumu olur daha 30 olamadım 😂 bağlatcam bu sefer ama gene kalırım ben 🙈
Benim annemin 30unda 6 çocuğu vardı. 30da kapadı fabrikayı üretimi durdurdu😂Şimdi iyi ki yapmışım diye gururunu yaşıyo.

X