Evlat İsteyenler..!

R4bi4

Bir gün bizim de papatyalarımız açacak..
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
6.969
29.510
Arkadaşlar kenzül arş çok büyük bi dua akan suya okunsa dururmuş hikmeti çok büyük. Arkadaşım bana 7 cuma üst üste cuma saatinde okumamı ve secdeye kapanıp dua etmemi istedi arkadaşım bunu yapmış ve allahın izniyle hamile kalmış,onada arkadaşı demiş...arkadaıda bu yöntemle hamila kalmış ve bende okudum 7.cumadan sonra hamişimmmmm....tabiki 7 cumaya kadar hastalannlar olabilir o zaman duasına inanadığınız yada annenize falan deyin size niyetlenip okusun.....duanız olmasa ne ehemmiyetiniz olurdu...diye ayet var....lütfen kulak verin ve samimi olun eğer manasını okursanız çok anlamılı olduğunu göreceksiniz......

alıntı

Son düzenleme:
Benden de bir yardım olsun...

99 lu namaz tesbihi alın.
Bu tesbihin her bir tanesine 99 farklı kişiye niyet ettirerek 3 ihlas 1 fatiha okutturun.
İhlasına güvendiğiniz insanlarla başlayın.
Çengelli iğne kullanarak boncuk tanelerini farklı kişilere okutarak üfleteceksiniz.
Böylelikle daha tesbih okuması son bulmadan çok ciddi bir sıkıntınız yok ise biiznillah bebek sahibi olabilirsiniz.
Eşimin akrabalarından böylelikle 3 kişinin gebe kaldığını biliyorum.
Ayrıca bu duayı her dileğiniz için yapabilirsiniz. Her dileğiniz için pan zehir olsuun.
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepinize...
Hayırlı cumalar ..
floresbijo5hlzg2-gif.1318362

Bu tesbihin her bir tanesine 99 farklı kişiye niyet ettirerek 3 ihlas 1 fatiha okutturun.
Çengelli iğne kullanarak boncuk tanelerini farklı kişilere okutarak üfleteceksiniz.
Böylelikle daha tesbih okuması son bulmadan çok ciddi bir sıkıntınız yok ise biiznillah bebek sahibi olabilirsiniz.
Ayrıca bu duayı her dileğiniz için yapabilirsiniz. Her dileğiniz için pan zehir olsuun.
Hayırlı cumalar ..
kız 99 kişi nerden bulucaz :-)

Vallahi çocuk yapmak kolay değil ,buluver bir zahmet
g-smiley-3seilhuepf-1-gif.1318366

Çevir sokaktan,sohbetlere dal,yada düğünlere
haw3-1-gif.1318367
Ben bu yöntemi farklı biliyorum canım, yani 2 rekat hacet kılıp her boncuga 1 fatiha 3 ihlas okunur ve tesbih dışarıya, kıbleye gelecek şekilde asılır :)))

Ben bu yöntemi farklı biliyorum canım, yani 2 rekat hacet kılıp her boncuga 1 fatiha 3 ihlas okunur ve tesbih dışarıya, kıbleye gelecek şekilde asılır :)))

O da var ama benim dediğim daha etkili ..Okuma bittikten sonra eve asıyorsun..

Hayırlı cumalar ..
Allah razı olsun sizden
Deneyeceğim
Peki kendimizin okumasına gerek var mı

X