Evlat Sahibi Olmak İçin

Tabi ki canım bizlere de sağlıkla kucağımıza almaya diye ekleriz duamıza
Bu arada çokk sevdindimm geçen gördüm hatırladın mı beni sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim
Çatlağım benim niyetim belli dua ederken arkadaşlar bebek için dua edebilirler mi ismim Selin niyetleri de alalım ona göre dua ederken söyleyelim

Tabi ki canım bizlere de sağlıkla kucağımıza almaya diye ekleriz duamıza
Bu arada çokk sevdindimm geçen gördüm hatırladın mı beni sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim
Hatırlıyorum tabi. Cok tesekkur ederim Allah razı olsun. Hepimize saglıkla kucagimıza almak nasip olsun

Aaaaa tamam o zaman kuzum ekle tabi ben her kişi için 6 dua okunacak yapılacak sanmıştım yoksa zor olurdu öyle olsaydı tamam kuzum ekleeee bende çekerim inşallah
Aynen canım diğer türlü zor olurdu
Çatlağım benim niyetim belli dua ederken arkadaşlar bebek için dua edebilirler mi ismim Selin niyetleri de alalım ona göre dua ederken söyleyelim
Aa bak evet isim söylemek isteyen olursa onu da yazarız

Ben de katılmak istiyorum kurabiyecim

Beni de yazar mısınızzz

Kac kisi olursa zikir o sayıya mj bölünecek hepsi bir zamanda çekemem
Hayır kuzumm yarın oturacaksın müsait zamanda çekeceğin adet yazıyor zaten bir seferlik çekeceksin sonra listede olan kişilere niyetiyle dualayacaksın
Diğer türlü zor olur zaten herkese tek tek okumak salişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…