Evlat Sahibi Olmak İçin

Çiçeğim zaten 7 Ekim Cuma günü okuyacaz listemizdeki kişiler şuan güncel değil eklenenler oluyor.
Birinci sayfada dualar ve kaç tane okunacaksa yazıyor onları okuyup sonra listedeki kişilere bağışlayacağız 😍🥰

Senide ekliyorum listeye isim olarak ne yazalım yoksa nick olarak kalsın mı💕
Nick canım. Evet şuan değilmiş canım gördüm ama okurum derim o gün birşey olur okuyamazsam affola 🥰

Eğer net değilse kuzum listeye yazamam çünkü bir sürü kişi var hakka girmeyelim.Benn seni dürterimm 🤣 bir gün öncesi hatırlatayım olmaz mı listede ol istiyorum 😍
Evet canım 1-2 gün kala hatırlatırsan sevinirim çok sağolasın 😍 Evet kimsenin hakkını girmeyelim canım.

ISSIZZ ISSIZZ çiçeğim burası birinci sayfada dualar var mevlüt kandilinde okuyacaz.
Nick olarak mı kalsın isim yazalım mı :KK19:
Senin gibi birkaç annemiz var böyle okuyor niyetine kızına sağlıkla büyütebilmek niyetiyle yazalımm💜
Ben arkadaşlar için okumak istiyorum kuzumm anne olmak isteyenler için benimde bir katkım olsun lütfen..
Bizde bu yollardan geçtik duaya hep ihtiyacımız vardı ALLAH büyük OL der olur inşallah 🤲

Ben arkadaşlar için okumak istiyorum kuzumm anne olmak isteyenler için benimde bir katkım olsun lütfen..
Bizde bu yollardan geçtik duaya hep ihtiyacımız vardı ALLAH büyük OL der olur inşallah 🤲
Canım beniim:KK42: çok duygulandırdın benii tamam bitanem Allah razı olsunnn ben okumadan bir gün önce hatırlatma etiketi yapacağım😍 Teşekkür ederiz amiinn:KK200::dua:

X