Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kizlaar selamun aleykum nasilsiniz bakalim?ne var ne yok?ben iyim sukurler olsun araba dersiyle ugrasiyorum....trafik cok zor yaaa..nasil olucak bu is kizlar yaaa...muhaaat bana bi ogrenme taktigi versene sen bilirsin sen cok ogreniyorsun...kafama biturlu girmiyo,halbuki eskiden bi okudugumu daha unutmazdim,araba surerken cok daliyorum hoca farketti sen niye daliyosun diyo.bana dua edin de su kalin kafama girsin yaa..cok stres yaptim kendime...
odaklanma eğitiminden vereyim mi taktik :)
A4 kağıdın tam ortasınabaşparmağının boyutunda daire çi ve onu kırmızı ya da siyak boyayla boya.
2 mt uzaklığa koy ve 2 dk bak. başka bişi düşünmeden bak ama (becerebilirsen)
ben aklımı zor boşaltıyordum da :KK70:
bunu günde 5 kez yap farklı zamanlarda :)
sonra yine A4 kağıda kocaman 8 çiz başını kıpırdatmadan gözlerinle takip et. 5 kez düz 5 kez testten çiz gözünle.
işe yarayacaktır :)

odaklanma eğitiminden vereyim mi taktik :)
A4 kağıdın tam ortasınabaşparmağının boyutunda daire çi ve onu kırmızı ya da siyak boyayla boya.
2 mt uzaklığa koy ve 2 dk bak. başka bişi düşünmeden bak ama (becerebilirsen)
ben aklımı zor boşaltıyordum da :KK70:
bunu günde 5 kez yap farklı zamanlarda :)
sonra yine A4 kağıda kocaman 8 çiz başını kıpırdatmadan gözlerinle takip et. 5 kez düz 5 kez testten çiz gözünle.
işe yarayacaktır :)
hiçbişey düşünmeden nasıl bakabilcem ki ben onaaaa imkanı yok anacım:KK1::KK1:

hiçbişey düşünmeden nasıl bakabilcem ki ben onaaaa imkanı yok anacım:KK1::KK1:

hihihiii canım zten sıkıntının büyüğü o :)
yaptıkça alışıyorsun ama deneyin derim.
veeeeeee mutlaka ve mutlaka sakız çiğneyin, ders çalışırken, yazı yazarken vb vb.

bende o noktalara bakarken nerelere giderim kimbilir ama 8i iyi cizerim hem duz hem ters :KK9:
valla yaaa alır başını gidr benim beyin beni dinlemez kiii:KK1:
hihihiii canım zten sıkıntının büyüğü o :)
yaptıkça alışıyorsun ama deneyin derim.
veeeeeee mutlaka ve mutlaka sakız çiğneyin, ders çalışırken, yazı yazarken vb vb.
sakız ne işe yarar bacımmmmm:KK34::KK34:

sağol canım, inşallah

sağol canım

sende de hidrosalpinks mi vardı? tüplerine bakıldı mı tekrar, açık mı hala canım? senin sıkıntın neydi?

benim tüplerde iki taraflı tıkanıklık var canım önce rahme yakın yerdeydiler laparoskopide tıkanıklık açıldı ama yine hamile kalamayınca 1 yıl sonra hsg çekildi bu sefer sol açık sağ kısmen tıkalı çıktı..1 yıl önce tekrar hsg çektirdim bu seferde her ikiside uçlardan tıkalı canım...
ama hidrosalpinks yok bende...yine dr enfeksiyon olabilir diye tüplerimin alınmasından yana tüp bebek doktorum alınmasın diyor ikilemde kaldım. bu ara bende bunu araştırıyorum canım..Tatlım tedaviye tüp bebek ile devam edeceksin tüplerde enfeksiyon olduğu zaman mı hidrosalpink olur bilgin varmı canım..bende sana bir kaç soru sorayım bari.

çok geçmiş olsun canımcımmm Rabbim bununla geçmiş etsin inşallah bu operasyon bir en önce bebişine kavuşmana vesile olur inşallahhhhh:KK16:

ben de 25mm olan bilem var kuzuuuu e ben geçen ay oldum hala devam eder mi ki etkisi o zaman yumurtalarımda da etkilidir iğneler belki 2tane yumurtam üremiştir bu ayda hala şansım var yaniiii:KK34:

burdayım kuzum bugün yoğun bir gün ama burdayımmm:KK52::KK52:

25mm ha maşallah demiycem küçülsün..baksana kistleri etkiliyorsa osistleri de etkiler inşallah.evet bu ayda ümitliyiz. fibrokistler en ufak hormon artışından bile etkileniyor iyi biliyorum geçen sene incir kürü yapayım dedim kistler çoştu 6-7 günde bıraktım.. ölcem zannettim ağrıdan.bu aralarda regl öncesi yine ağrım var:84:

bu konuda çok fazla soru sordum biliyorum ama hep çaylaklığımdan:KK17:

şimdi dr a özel mesaj göndermeye çalışıyorum pdf uzantılı dosya bir de resim eklemem lazım ama bir türlü yapamadım nasıl yapılıyor bilen varmı bu attacment yahuuu

bu konuda çok fazla soru sordum biliyorum ama hep çaylaklığımdan:KK17:

şimdi dr a özel mesaj göndermeye çalışıyorum pdf uzantılı dosya bir de resim eklemem lazım ama bir türlü yapamadım nasıl yapılıyor bilen varmı bu attacment yahuuu

Canım msj yazarken sağda üstte ataç resmine tıkla yukarda sağda yine dosya ekle kısmı var onu tıkladıktan sonra dosyaları seç diyeceksin ekleyeceğin soyayı seçince upload files ı tıkla resimler diğer kutucuğa eklenecek oradan da dosyaların altındaki kutucuğu tikleyip içeriğe ekle diyeceksin ve eklenecekkkk:KK16:

Eklentiler

• $Resim (13).jpg
    $Resim (13).jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 36
  • $Resim (2).jpg
    $Resim (2).jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Canım msj yazarken sağda üstte ataç resmine tıkla yukarda sağda yine dosya ekle kısmı var onu tıkladıktan sonra dosyaları seç diyeceksin ekleyeceğin soyayı seçince upload files ı tıkla resimler diğer kutucuğa eklenecek oradan da dosyaların altındaki kutucuğu tikleyip içeriğe ekle diyeceksin ve eklenecekkkk:KK16:

özel mesajda bulamıyorum kuzum ama ben ataş resmini :KK50:

özel mesajda bulamıyorum kuzum ama ben ataş resmini :KK50:

kuzucum evet ataş yok sadece şey buldum solda seçili A harfi var ya ona tıklayınca yanında ki kutucuklar etkin oluyor ona kopyala yapıştır yöntemiyle ekleme yapabiliyorsun belki işine yarar:KK34:

taranmış evraklar canım bizim kızların müşteriden aldıkları siparişler hesap et işte nasıl yazıları çözdüğümü:KK52::KK52:

gerçekten çetrefilli iş bu yazıyı çözmek...bir eczacıya falan göstermek lazım evrakları malum onlar doktor yazılarından alışkın en anlaşılmaz yazıyı bile okuyabiliyorlar:KK52::KK52::KK52::KK52:

X