Evlatlarım için susuyorum.

Değer verip sustuğun için bu haldesin , çok seven kişi hep kaybedendir, çok sevme mantıklı düşün artık gerekirse boşan ama aldatılmayı kabul etme...

Evet sosyal hizmetlerimizin en ücra köye kadar ulaşıp kadınları eğitmeleri lazım, gelenksel aile içinde büyüyüp haklarından bihaber olan birsürü kadın var , devletimize bu konuda çok fazla iş düşüyor...

Değer verip sustuğun için bu haldesin , çok seven kişi hep kaybedendir, çok sevme mantıklı düşün artık gerekirse boşan ama aldatılmayı kabul etme...
Kabul etmiyorum zaten aldatlmayı 1 ay boyunca aramadm sormadm kendisi aradı ozur diledi ailemden herkeste Yapmam bidaha esimi cocugumu seviyorum dedi Kuranı Kerime bile el bastı yapmam dyor

Kabul etmiyorum zaten aldatlmayı 1 ay boyunca aramadm sormadm kendisi aradı ozur diledi ailemden herkeste Yapmam bidaha esimi cocugumu seviyorum dedi Kuranı Kerime bile el bastı yapmam dyor
Boşanmayacaksan iyice süründür perişan et ki bir daha yapmaya cesaret edemesin, sen de biraz kişisel gelişim kitapları oku kendini geliştir, belli ki eşine çok değer verip kıçını kaldırmışsın adamın, çok sevme çok sevmek iyi bişey değil, önce kendini düşün her zaman ..

Gerçekten napcam Bilmiyorum napsam ne etsem yaranamyorum kimseye

Üstünüze gelelim ki kendinizi toparlayın. Bakın çocuklarınız ilerde bu yaşam biçimini normalleştirir, benzer şeyler yaşarlar çünkü aileden gördükleri bu. Önlerindeki baba modeli, dolayısıyla erkek modeli bu. Siz tamam hadi bir hata yaptınız, olabilir ama bunun bedelini çocuklarınız da ödeyecek. Aileniz arkanızda bakın daha yeni gencecik kız konu açtı, ailesi bebeğiyle bir kızcağızı sığdıramamış eve yine de dönmeyi düşünmüyor kocasına. Evladıyla hayatta kalmanın derdinde. Sizi durduran ne ?

Sürünüp perişan olup sonra aldatmaya cesaret edemeyen tek bir erkek bile yok bu dünyada. Sadece daha güzel saklıyorlar

Eşin başka bir kadına o... diyebilecek kadar şeref yoksunu bir musvette

benim durduran tek sey bir umut duzelmesi aklını başına Alması

Gerçekten napcam Bilmiyorum napsam ne etsem yaranamyorum kimseye
Bak herkes sana kızdı sert yorum yaptı ben de dahil ama kendine gelmen lazım, eşini delice sevdiğin için mantıklı düşünemez hale gelmişsin, işin içinden çıkabilmek için uyanık olman lazım, öncelikle eşine karşı hemen yelkenleri indirme gerektiğinde bedel ödetmekten terketmekten korkma , kocasız kalırım diye korkma , güçlü ol ki çocuklarına faydan olsun , benim annem 3 çocuğu ile dimdik durdu , babam boş bir adamdı annem onu boşadı ve bizi çok güzel büyüttü, erkeksiz kalmaktan korkma sakın, eşini boşamak istemiyorsan da çok yüz verme ve korkut , sana ve çocuklarına güzel bir düzen vermeyene kadar affetme , sana güzel bir ev tutsun her türlü ihtiyacını karşılaşın, annesini dinlemeyi bıraksın tüm bunları konuş eğer ki değişmezse seni boşayacağım de , bana kalsa bu adam düzelmez ama sen bu adamı bırakmazsın, bari iyice süründür yola gelsin azcık...

Böyle tüm vasıfsız erkekleri alıp uzman çavuş diye diktiler bunlarda bir halt oldum sanıp totolarini havaya kaldırdı.
Çoğunun evliliği sorunlu.
El kızlarına yazık oluyor hem vallahi, hem billahi

Sürünüp perişan olup sonra aldatmaya cesaret edemeyen tek bir erkek bile yok bu dünyada. Sadece daha güzel saklıyorlar
Kesinlikle öyle bari gözüne sokarak yapmasin diye korkut dedim , konu sahibi kocasını boşamaz, 100 kere de aldatılsa devam edecek , bari adamı bin pişman etsin huzur vermesin , boşanıp kurtulmak en iyisi ama konu sahibi henüz o bilinç düzeyinde değil belki 30 küsür yaşlarında akli başına gelir umarım o zamana kadar fazla doğurmamış olur..

Napmam gerekiyor nasıl surundurebilitim onu sürekli ben onu aryorum mesaj atıyorum bazen mesajlarma bile cevap vermez isim var der Musait degilim der tek istediğim oysa ki ilgi

benim durduran tek sey bir umut duzelmesi aklını başına Alması

Düzelmiyorlar, benim çevremdeki böyle olan hiçbir erkek düzelmedi ta ki yaşlanıp, kimse bana bakmaz korkusuyla rol yapmaya başlayıncaya kadar. Ama eminim ki hepsine eski gençlikleri ve güçleri geri verilse anında eski hallerine dönecekler. Değmez, ömür dediğimiz bir tane ve su gibi geçiyor.

Bunu konu sahibesi yasla yapmaz
Yelkenler az ilgi görsün hemen fora.
Karşısındaki adam salak değil, arsız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…