Evlatlarım için susuyorum.

Napmam gerekiyor nasıl surundurebilitim onu sürekli ben onu aryorum mesaj atıyorum bazen mesajlarma bile cevap vermez isim var der Musait degilim der tek istediğim oysa ki ilgi
Of of çok üzülüyorum bu kızlarımızın haline , bir damla ilgi için yaptıklarına değmez ama anlayacak durumda değilsin, eşine yapışdıkça senden kaçacak halbuki ciddi ciddi seni boşuyorum deyip yol verdiğinde köpek olur kapında ama affetmeyip boşaman en hayırlısı , emin ol hala seni aldatıyor bu adamın sende de çocuklarında da gözü yok , e sen de yapışıp durunca adam seni tınlamıyor iki güzel laf edip seni başından savıp aldatmaya devam ediyor, bak akıllı ol boşa bu adamı çok pişman olacaksın ileride ...

Napmam gerekiyor nasıl surundurebilitim onu sürekli ben onu aryorum mesaj atıyorum bazen mesajlarma bile cevap vermez isim var der Musait degilim der tek istediğim oysa ki ilgi
Arama sorma seni boşuyorum de , tüm sülalesine de aldatıyor diye reklam et gör bak ne hale geliyor, bu adamı tepene çıkarmışsın iyice...

Yahu bu adam aldatmadan önce inci tanesi miydi? Siz sevip değer vermişsiniz ama aynı değeri görmemişsiniz nasil hazmedebiliyosunuz bunu? Bu adamı sizi annesine ezdirdigi, ayrı ev açmadığı, annesinin ağzıyla sizin ustunuse geldiği için bosamaliydiniz zaten. Bari evlatlarım için demeyin ya. Koca çok tatlı geliyo vazgecemiyorum ben bu çileyi çekicem deyin.

He bu arada iş oraya gelirse babası öldürmez onu merak etmeyin, baktılar ikna olmuyorsunuz, "karılık yapsaydin da oğlum başkasına gitmeseydi" derler.

He bu arada iş oraya gelirse babası öldürmez onu merak etmeyin, baktılar ikna olmuyorsunuz, "karılık yapsaydin da oğlum başkasına gitmeseydi" derler.
Kesinlikle öyle , adamlar bakıyor kadın uyanacak gazını almak için iki pışpışlıyorlar ki sussun , halbuki susmazsa oğlumuz haklı sen de karılık etseydin de seni aldatmasaydı diyecekler , konu sahibi o kadar cahil ve saf ki ...

Kabul etmiyorum zaten aldatlmayı 1 ay boyunca aramadm sormadm kendisi aradı ozur diledi ailemden herkeste Yapmam bidaha esimi cocugumu seviyorum dedi Kuranı Kerime bile el bastı yapmam dyor
Bu forum çocuğunun üzerine yemin edip, bir daha yapmam deyip yapan adamları gördü. Evlat ya evlat. Ötesi var mı

Kocama Pezevenkin biri konuştuğum onu mu kıskandın dediğimi hayal ettim bir an gsgsgsgsggs

Seni aldatan birini affetmen hata olmuş.Hakli yönü olur annesine belki arada sitem edebilir hakkında karı gibi dedikodu yapan erkekten hayır gelmez.

Aldatılma ne olacak peki?

Kusura bakmayın da evlatlarım icin diyosunuz bence bu bahane, babanız arkanızdaymış neden boşanmıyorsunuz? Siz bu gidişle evlatlarınız icin 3. Cocugu da yaparsınız kolay gelsin.

Okurken daraldım neye susuyorsun bu kadar ne yaniii ben bu eşinin annesine varya daha konuşursan yırtarım agzını yeter diye cırlarım ben olsam bazen çirkeflik çok iyi...
Eşine de seni bi boşarım ne çocuk yuzu görürsün ne birşey diye derim. Elinde delil olmasın diye kırmış telini de daha ne dayanıyorsun adam sana aşık bile değil artık.

Yaşıtların hangi kombini yapsam, Barbie filmine mi gitsem Oppenheimer'a mı gitsem derdinde. Sen de kayınvalide, koca, aldatma, laf çene derdindesin.
Biraz vizyonlu olun dediğimde linç yiyorum sonra. Ama 20 yaşında 2 çocuk nedir ya? Kayınvalideyle oturuyor, kocası aldatıyor bir de. Müge Anlı'nın biz okuldayken sen görümcenle kısır yiyordun sözleri geldi aklıma.
Konu sahibi, çok değil 3-5 seneye çok pişman olacaksın şu yaşadığın hayattan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…