evlendik hadi bakalım....

melish83

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
3.990
3
yeni evliler için olan bölüm var olduğu için ve ben bu bölümdeki konumu şu şekilde düzeltiyorum :::: Evlendikten sonra yaşadığınız en güzel anılarımızı anlatalım mı kızlar..mesela bekarken ve evliyken nasıl zaman geçiriyorduk, hayatımız ne şekilde değişti ,güzel anılarınız mutlaka vardır..merakla bekliyorum ..lütfen güzel şeyler yazalım .burada amacımız eğlenmek olsun ..çatışmaya yer yok ..

Son düzenleme:
a.s.selam canım kimsede yazmamış yani evli olsam sorunları dile getiririm ama daha nişanlıyım inş en kısa zamandada düğünüm olcak ben yazanlardan okuduklarımla fikir edinmeye çalışıyorum...

cnm h geldın yenı konun hayrlı olsun oncelıkle cınsellık ıle ılgılı soru sormak yasak cunku zaten öle bı topıc vardı kapandı ama dığer konularda umarım sana yardımcı olan cıkar ben bekarım çunku

sonbahar gelinleri diye yazılmış ve anladığım kadarıyla da sadeece tanıdıkların sorunlarını dinliyorsunuz zira girdim ve bana kimse hoşgeldin dahi demedi :KK43: buraya gerçek sorunları yazan arkadaşları bekliyorum ...sorunlarımızı dile getirip paylaşmak istiyorum ..yine de çok sağol canımmm

Ask olsun benneyaptımki
Bu ne demek ? "sadece tanidiklarin sorunlarini dinliyorsunuz" :kızgın:
Haksizlik etmeyelim lutfen
Bizim topigimizde herkesin yeri vardir
Ve elimizden geldigi kadariyla da herkese cevap vermeye çalistik devam ediyoruz da
Bile bile kimsenin selamini karsiliksiz birakmayiz.
:kızgın:

sonbahar gelinleri diye yazılmış ve anladığım kadarıyla da sadeece tanıdıkların sorunlarını dinliyorsunuz zira girdim ve bana kimse hoşgeldin dahi demedi :KK43: buraya gerçek sorunları yazan arkadaşları bekliyorum ...sorunlarımızı dile getirip paylaşmak istiyorum ..yine de çok sağol canımmm

Ne alaka ki canim bende sonbahar gelini degilim yaz geliniyim beni de mi kabul etmesinler simdi, biraz sanirim kendine oyle gelmis yoksa herkese acik o topic.

vala benim slm mı kimse almadı isterseniz bi bakın kıslar .kimsee beni görmedi orada..... siliyorum bu topici çünküüü yanlış anlaşılmak istemiyorum...yine de çok sağolun güzel yorumlarınız için.

Son düzenleme:
Ask olsun benneyaptımki
Bu ne demek ? "sadece tanidiklarin sorunlarini dinliyorsunuz" :kızgın:
Haksizlik etmeyelim lutfen
Bizim topigimizde herkesin yeri vardir
Ve elimizden geldigi kadariyla da herkese cevap vermeye çalistik devam ediyoruz da
Bile bile kimsenin selamini karsiliksiz birakmayiz.
:kızgın:

hmm topiici sen açmışsın sanırım..bu kadar tepki verdiğine göre nese benim amacım tartışmak atışmak asla olamaz..topici siliyorum şekerim sen mutlu ol :=) :1hug:

X