Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

Evet ya :KK53::KK53:
Sukur iyiyim bende eylulde baslicam calismaya esimle. Umarim dogru karar almisimdir . En.azindan.hafta sonum.ve calisma saatim esnek olacak ama surekli beraber bakalim nasil olcak? Bir.de Kereme alistim iyice:KK48:bir yanim git.nefes al.diyor bir yanim tuhaf.

Sagolasin:KK200::emir_bebek::nazar:
beraber çalışmak daha iyi olur bence bu dönemde, çünkü dediğin gibi esneklik olur saatlerinde
sen de kuzunu özleyince gider bakar gelirsin.. elalemin iş stresini çekmektense kendi yağınızda kavrulmak daha iyi olur kuzum
hakkınızda hayırlısı olsun, bol kazançlarınız olsun inşallah

beraber çalışmak daha iyi olur bence bu dönemde, çünkü dediğin gibi esneklik olur saatlerinde
sen de kuzunu özleyince gider bakar gelirsin.. elalemin iş stresini çekmektense kendi yağınızda kavrulmak daha iyi olur kuzum
hakkınızda hayırlısı olsun, bol kazançlarınız olsun inşallah
Insallah cok.sagolasin :KK19::KK19:

Merhaba kızlar .. Kızım rahatsız aklım evde bedenim iş yerinde. İdrar yolu enfeksiyonu çıktı. Ultrason a girecek yarın böbreğinde taş-kum olabilir ...

Merhaba kızlar .. Kızım rahatsız aklım evde bedenim iş yerinde. İdrar yolu enfeksiyonu çıktı. Ultrason a girecek yarın böbreğinde taş-kum olabilir ...
geçmiş olsun küçük kuzuya
yakın zamanda ben de yaşadım nasıl kötü bişey bilirim
su içirmeye çalışın bol bol.. bebeklerde nasıldır bilmiyorum ama ben çok su içmeye çalıştım faydası oldu şükür

ben burdayım canım sizler aranıyorsunuz doğuran gitti buralarda sessiz kaldı:KK70:
Biraz oyle oldu :eek:
Aslinda ben hergun giriyorm ama anneler yerine yaziyordum artik buraya da.hergun yazcam.
Eski gunler :eğlence:deki gibi toparlanabilcez mi bakalim:hamarat:

Gecmis olsun Hande nasil anladiniz??
Allahim sifa versin.

_meLinDa_ _meLinDa_ Ozgem bana kitap onerir misin?

Gundemden epey geri kaldim ama eski tempomu yakalamak istiyorum. Guncel akici bir roman olursa Keremden firsat okuyup kendimi de motive edeyim.

:KK45::KK45::KK45:Aynen
Tecrubeli analar da el ayak cekti burdan o_Obiz de baska yerlerde cevap aradik suc mu:p

Sen nasilsin nasil gidiyor
iyiyim canım nasıl gitsin sıcaklar iş güç tatilimiz iptal oldu günü birlik gezilerle idare ediyoruz işte Türkiyenin durumu moral bozuklukları durum böyleyken dünyaya bebek getirme çalışmaları falan sen nasılsın nasıl geçti evde hayat eşinle çalışacakmışsın sevindim şimdilik en güzel karar kerem biraz daha büyüsün kreş falan düşünürsen başka iş bakarsın

iyiyim canım nasıl gitsin sıcaklar iş güç tatilimiz iptal oldu günü birlik gezilerle idare ediyoruz işte Türkiyenin durumu moral bozuklukları durum böyleyken dünyaya bebek getirme çalışmaları falan sen nasılsın nasıl geçti evde hayat eşinle çalışacakmışsın sevindim şimdilik en güzel karar kerem biraz daha büyüsün kreş falan düşünürsen başka iş bakarsın
Maalesef...sizin sektor ne alemde. Esim cok calkantili diyor
Ben bu ulkeye cocuk getrdim diye cok pisman oldum . Insan kendini degil evladini dusunuyo maalesef ki gelecekleri nasil olcak endisem zirve yapti.

Kuccukken zorluydu da simdi algilari acildi oyun vs daha rahat geciyor onceden evde durmaya alisik olmadigim icin kapana kisilmis gibi hissediyordum kendimi.

Evet suan icin en saglikli karar oldu yoksa yapamazdim zaten is saatleri cumartesi de gidiyordum olmazdi.

Maalesef...sizin sektor ne alemde. Esim cok calkantili diyor
Ben bu ulkeye cocuk getrdim diye cok pisman oldum . Insan kendini degil evladini dusunuyo maalesef ki gelecekleri nasil olcak endisem zirve yapti.

Kuccukken zorluydu da simdi algilari acildi oyun vs daha rahat geciyor onceden evde durmaya alisik olmadigim icin kapana kisilmis gibi hissediyordum kendimi.

Evet suan icin en saglikli karar oldu yoksa yapamazdim zaten is saatleri cumartesi de gidiyordum olmazdi.
valla canım çocuk olsa da olmasa da yaşıyoruz bu olayları annelerimiz babalarımızda yaşamışlar bu yaşta ne olaylar gördük inşallah çocuklarımız daha iyi şeyler yaşarlar şimdi pek umudum olmasa da temennim var. bizim sektörde iş var ama para yok malesef tahsilat çok zorlaştı bir sürü çek senet geri dönüyor Allah sonumuzu hayretsin

valla canım çocuk olsa da olmasa da yaşıyoruz bu olayları annelerimiz babalarımızda yaşamışlar bu yaşta ne olaylar gördük inşallah çocuklarımız daha iyi şeyler yaşarlar şimdi pek umudum olmasa da temennim var. bizim sektörde iş var ama para yok malesef tahsilat çok zorlaştı bir sürü çek senet geri dönüyor Allah sonumuzu hayretsin
Amin amin.

X