Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

_meLinDa_ _meLinDa_ Ozgem bana kitap onerir misin?

Gundemden epey geri kaldim ama eski tempomu yakalamak istiyorum. Guncel akici bir roman olursa Keremden firsat okuyup kendimi de motive edeyim.
canım ben pek güncel kitap okumuyorum anca çok sevdiğim bi yazar yeni kitap yazmışsa onu
ama sana çok sevdiğim birkaç kitap önereyim
hangi tarzları seviyorsun tam bilmiyorum ama
absürtlük severim şöyle güleyim eğleneyim dersen Alper Canıgüz-Oğullar ve Rencide Ruhlar ile Cehennem Çiçeği ve de Murat Menteş-Düblörün Dilemması ve Ruhi Mücerret
Tarih ve güzel bir aşk hikayesi harmanlansın çok severim dersen eğer Nazan Bekiroğlu-Nar Ağacı.. Kalın bir kitap ama o kadar naif o kadar güzel ki
Yine dokunaklı masum bir şeyler istersen Pal Sokağı Çocukları
Polisiye seversen Ahmet Ümit kitapları.. hem de tarihle harmanlanmış.. Favorim Kavim
Kitap hakkında konuşçak çok şeyim var da uzatmayayım :KK70:
Ben bu aralar Sefiller okuyup sefil olmakla meşgülüm :confused:

canım ben pek güncel kitap okumuyorum anca çok sevdiğim bi yazar yeni kitap yazmışsa onu
ama sana çok sevdiğim birkaç kitap önereyim
hangi tarzları seviyorsun tam bilmiyorum ama
absürtlük severim şöyle güleyim eğleneyim dersen Alper Canıgüz-Oğullar ve Rencide Ruhlar ile Cehennem Çiçeği ve de Murat Menteş-Düblörün Dilemması ve Ruhi Mücerret
Tarih ve güzel bir aşk hikayesi harmanlansın çok severim dersen eğer Nazan Bekiroğlu-Nar Ağacı.. Kalın bir kitap ama o kadar naif o kadar güzel ki
Yine dokunaklı masum bir şeyler istersen Pal Sokağı Çocukları
Polisiye seversen Ahmet Ümit kitapları.. hem de tarihle harmanlanmış.. Favorim Kavim
Kitap hakkında konuşçak çok şeyim var da uzatmayayım :KK70:
Ben bu aralar Sefiller okuyup sefil olmakla meşgülüm :confused:
Ahmet Ümit harici digerlerini okudum.:KK200:
Daha once de demistin sanki Ahmet Umit kitaplarini bak sene gecti tanismadim yazarla..
Onun bir eserini alayim.:KK50:
Sefilleri gordum ig de. :KK76:Klasikler candir . Yalitilmamis halini okuman da super:rapci:
Ben de yeni Elif Safak -Havvanin kizlarini bitirdim. Biraz kitap aksin ki anlamayayim hem de cabuk bitirip gaza geleyim diyorum:KK53:biraz kendimi kandircam :ukala:
Kerem adam akilli firsat verene dek:KK22:

Sagol:KK69:

Iyi akşamlar yine sessiz buralar...Ezgi çok şükür daha iyi ınşallah tedavisi iyi gelecek.
Sizler napiyorsunuz?gruptan hamile olup bekleyenimiz var mi? :anneadayı::KK200::KK200:

Allah gönlünüze göre versin inşallah :emir_bebek: :emir_bebek:

Gününü mü bekliyorsun :eek: :eek:

Ben bizim bu kızların bebelerinden korkuma hala cesaret edemiyorum :KK48: :KK48: :KK48:
evet canım günümü bekliyorum bakalım ne olacak sonuç:KK51: o yaramaz bebelerden bizimde başımızda var ablamın oğlu ama dünyanın en minnoş şeyleri bir tanede bizim olsun fena mı olur:KK48:

evet canım günümü bekliyorum bakalım ne olacak sonuç:KK51: o yaramaz bebelerden bizimde başımızda var ablamın oğlu ama dünyanın en minnoş şeyleri bir tanede bizim olsun fena mı olur:KK48:

Ben ancak uzaktan bakıp korkuyorum
hele de pogacaayak pogacaayak :anne::anne::anne: o kadar ince eleyip sık dokuyor kiiii
Ben onun %1 ini bile yapamam diye korkuyorum

Heeey nasılsınız millet :KK15: herkese aynı anda buradan haber etmis olayim dedim teyze oluyorsunuz insallah kizlaar ,darısı tüm bebek.isteyenlerin.başına hep dualarimdasiniz :KK200:
:anne::nazar:
Hayirli ugurlu olsun insallah..

Sagsaglim kucagina almak nasip olsun. Kac haftaliksin?

X