Evlendik muradımıza erdik-2013 gelinleri sohbet yeri

Gunaydin kizlar
Caglacim üzülme, baslangicta bir kac kilo vermen normal benim cevremde gördüğüm hamileler hep ilk aylarda kilo verdi annemde vermis sıkma canını

günaydın İlkaycım....arkadaşım da 5 kilo vermiş,baslarda normalmiş bulantı kusma yasayan hamilelerde....o normal de tansiyonum düsüyo daha da ve sinir küpü oluyorum ...kendime sinir oluyrm üzülüyorum ağlıyorum sonra...psikolojim bozuluyor psikolog hanımmm

Canim tansiyonun icin doktor ne diyor kendini yipratma bakiim hamileligini nasil gecirirsen bebegin gelisimi de öyle olur, aglak bi hamis olursan, aglak bi bebisin olur bak

çağlam üzülme bakim senin enerjin nasılsa yavrunun enerjisi de o yöndedir.
ilk aylar normal bu kuzum.. sen gerekli vitaminleri alıyorsun zaten boşver ver alman şart değil ki.

çapulcan gayet mutlu ki

Allah hayırlısı ile kucağına alıp onu beslemeni nasip etsin.

Asli 'emegini' emanet ettin mi Osym'ye sinavin nasildi :26:
o kalemleri gördüm sinirim bozuldu zaten.
resmen küfür eder gibi
herşeyi değiştirmişler kutuda kalemler,şekerler ösym bizden aldıkları paralarla bakalım seneye ne olacak.

sınav feciydi ya. daha doğrusu gkgy neydi öyle ya :44::44: o soru tarzları..

eğitimde çeldiriciler vardı ama basit geldi sanki.:26:

umudum başka baharlara
senin nasıldı?

Evet küfür gibi "emeginiz emanetimizdir" yazmislar kalemlere kocaman :41
Benimde gy gk kötüydü yetistiremedim zaten zamanim yetmedi ki:26: egitim daha iyiydi de, herkes ayni söylüyor .. pek ele avuca gelecek bisey alamayacagim.. aynen umutlarim yarinlara kaldi

günaydın ilkay hoşgeldin çağla bak ilkay ne diyo ağlak bir bebiş istemezsin dimi

Canim tansiyonun icin doktor ne diyor kendini yipratma bakiim hamileligini nasil gecirirsen bebegin gelisimi de öyle olur, aglak bi hamis olursan, aglak bi bebisin olur bak

Aman kızlar bana çekerse ilk bi sene mahvolurum ben(çünkü ben bi sene ağlayıp durmuşum bebekken )

tansiyonum genelde düşük olduğu için bişey demedi bünye alışıktır diyo

günaydınlar hayırlı haftalar

kız ben seni yerimmmm Amin kuzummmmmmmmnerelerden buluyon bunları yaaaa.....deli kızzz

Günaydın kızlar hayatımda bir değişiklik yaptım.
İlk sizlerle paylaşayım dedim.

Haticee bebiş yapmaya mı karar verdin

Zehra çok güzel olmuşsun cnaım
Allah tamamına erdirsin inşallah

Gülinimm hayırlı olsun cnaım benim
çok çok mutlu olursunuz inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…