Evlendikten sonra aldığımız arabayı 2ay önce satmış

Hayır araba kullanılmıyordu bi garajda duruyordu evde yakın bir yerde değil şuan kullandığımız araba kendi babasının arabasıydı yatırım gibi düşünerek 185e aldık 280ediyor şuan evet bu mal kaçırmak😣
Sorun direk neden içinizde tutacaksınız ki ortak alınmış mal ve kötü düşünerek satışmış hakkınız bu sizin ah bu erkekler dünyanın en uyanığıyız sanan erkekler neyse banlanmak istemiyorum

Adam "eşimin haberi vardı.." diyebilmek için geri dönmüş yoksa sizle birlikte olma fikrinde değildir ..6 ay kadar geçtikten sonra tekrar filmi koparıp evi terkedecektir sizi oyalıyor ki "mal kaçırma " davası açamayın.Eşiniz zaten sizinle tabiri caizse oynuyor..siz ona hiçbirşey demeden bir avukatla görüşün size tavsiyeler verecektir. Bu araba konusunu ilk kez bir şahit önünde konuşun..ya da telefon mesajlaşması ,işyeri güvenlik kamerası vb.elinizde delil olabilecek şekilde bu konuyu ilk kez konuşun eşinizle ...yani tek başınıza baş başa evin salonunda konuşmayın
Evet çok doğru ben böyle detay düşünememiştim

Aptal yerine konuldum hakikaten 😔
Çoğu erkek bu konularda tam olarak "sinsi" oluyor..poker maskesi takıp gizli gizli iş çeviriyor.Yalnız eski konularınıza şöyle bir baktım ve geçen yıl neredeyse her ay boşanmaya karar verdiğinizi gördüm...kendi mağduriyetimizi kendimiz yaratıyoruz bazen.

Çoğu erkek bu konularda tam olarak "sinsi" oluyor..poker maskesi takıp gizli gizli iş çeviriyor.Yalnız eski konularınıza şöyle bir baktım ve geçen yıl neredeyse her ay boşanmaya karar verdiğinizi gördüm...kendi mağduriyetimizi kendimiz yaratıyoruz bazen.
Geçen yılı bırakın o gittiğinde hemen açmam gerekiyordu en azından şerh koydurmalıydım

😥arkadaşlar nasıl bir şey bu gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum sanki güvendiğim için ben suçluymuşum bendeymiş bir sorun gibi oysa ki sorun güvenip insan saydığım kişide.. çok moralsizim😕

😥arkadaşlar nasıl bir şey bu gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum sanki güvendiğim için ben suçluymuşum bendeymiş bir sorun gibi oysa ki sorun güvenip insan saydığım kişide.. çok moralsizim😕

Ablacım sende bir acaiplik yok karşı taraf şerefsiz

Erkekler boşanırken çok şerefsizleşiyor hırsızlık da yapıyor iftira da atıyor yalan da söylüyor. Adamlar kendi evlatlarına nafaka vermemek için fakir ayağı yapıyor.
.
Bak bir şey anlatayım neşen yerine gelsin😊Avukat bir arkadaşım var, boşanma avukatı sadece kadın müşteri alıyor. Bir gün mahkemede karşı taraf müvekkileye iftarlar attıkça atmış. Beni komşuyla aldattı beni kuzenimle aldattı beni kendi kuzeniyle aldattı diye saydıkça saymış. Hakim de dayanamamış demiş ki
Boşasaydın o zaman g.vat boşasaydın o zaman p..venk. Sen boynuzlu olmuşsun g.vat olmuşsun
😂😂😂
Sen namusun olan kadına iftira atmaya utanmıyor musun şerrefsiz sakın bir daha mahkemeye falan başvurma yalancı şahitlikten hapse atarım demiş.
Arkadaşım, mahkeme katibi, mübaşir, müvekkile, ailesi kim varsa gülmekten yere yıkılmış😂 Karşı taraf zonko tabi.
Yani hakimler de şerefsizleşen erkeklere gayet alışık😂İlk boşanan sen değilsin sen de alış artık moral bozma parayı kurtar

Son düzenleme:
Bugün avukatla olan görüşmelerim sonucu hakikaten minareyi çalanın kılıfını hazırladığını öğrendim. Hak iddia edemeyeyim diye iki defa devir yapmışlar gerekçe gösterebilmek için de babasına kredi çektirip kefil olmuş yani ne diyeceğimi bilmiyorum.. Bu kadar organize olmaları vs hayret ediyorum ne diyeceğimi bilmiyorum sizlerle de paylaşmak istedim

Bugün avukatla olan görüşmelerim sonucu hakikaten minareyi çalanın kılıfını hazırladığını öğrendim. Hak iddia edemeyeyim diye iki defa devir yapmışlar gerekçe gösterebilmek için de babasına kredi çektirip kefil olmuş yani ne diyeceğimi bilmiyorum.. Bu kadar organize olmaları vs hayret ediyorum ne diyeceğimi bilmiyorum sizlerle de paylaşmak istedim
avukat ne dedi yokmuymuş bir çıkar yol

X