bu evlilik kurtulur mu?

Herkese desteği ve fikirleri için teşekkür ederim. Kafam yine allak bullak. Yarın karakola gitmem gerekiyor yine. Uzaklaştırma kararının devamı veya durması için ifade vermem gerekiyor. Avukatim bosanma davasında önemli olan karşı tarafın kusurlu olmasıdır dedi. Bana kendi açtığı davada terk iddiasında bulunmuş eşim ama terk iddiasınin gerçekten ispatlamasi zor yani en az 4 ay sürecek bir terk süresi ardından evine don ihtari falan, ihtara rağmen 2 ay gelmezse o zaman terk oluyormus. Avukatim biz onun terk ettiği iddiası ile kusurunu sunabiliriz mahkemeye diyor zaten adli tatil vs derken eylülden önce ilk dava görülmez diyor. Eğer uzaklaştırma devam ederse biz terk ve eve gelememe kusuru yapamayız diyor. Ama terk iddiasında bulunmak zorunda değiliz sadece onun iddialarını bertaraf da edebiliriz bu da davayı bayagi bir uzatır diyor. Şimdi sizlerden bir kez daha yardım istiyorum. Uzaklaştırma kararı devam etmeli mi etmemeli mi? Çünkü ben teknik olarak onun hala dava açtığını bilmiyorum yani tebliğ edilmedi. Uzaklaştırmam bitti diye eve gelir mi acaba, yoksa annesi ile kalmaya devam eder mi? Eve dönerse ben mecbur döneceğim çünkü eşyaları falan gerçekten kacirabilir. Ya da hiç dönmeye de bilir. Avukatı olduğu için evine dönmesi gerektiğini söylerse döner. Belki de yakar gemilerini dönmez. Dönse ne olur dönmese ne olur?

canım biraz adli konulara değindiğinden ben okumuştum yorumu ama yanlış yönlendirmek istemediğimden bu son duruma yorum yapmamıştım uzaklaştırmayı devam ettir bence onun kusurlarını ispat edebilirsin bnce zor olmaz adam başlı başına kusurlu adavayı onun açması bence başlı başına kusur yani bir erkek kadını hele ki 2 ayda namusu gibi görür bırakmaz yani bir defa terk eden kadın dünden razıdır boşanmaya ve adam zaten kendisi açmış davayı yani hemen kabul eder boşanır ama sen boşanmayarak zaten kusurlu olmadıgını başlı başına gösteriyorsun bence terk ettiyse sende terk iddasını da sun bütün kozlarını kullan verebildiğin zararı ver derim
uzaklaştırma kararı sizin birlikte yaşadıgınız eve çıkıyorsa onu uzaklaştırman istemıyor olman anlamında olur yani terk etti demiş ya senin için biraz onun yararına gibi geliyor bana sen kusurlu olmadıgını göstermek için bitmemesi için çabalıyormuş gibi yapmalısın görünmelisin sanki mahkeme açısından yani. ayrıca dava açtıgını bilmiyorsa uzaklaştırma istemen onu gerçekten istemediğini ve onu terk ettiğini gösterir onu haklı çıkarırsın canım tebliğ dahi gelmemişken biraz sakat sanki. annesi onu eve yollamaz yani seninle düzenli olarak kalmaz evde annesinden dolayı yani.annesi esyaları da aldırtabilir altınlarınız falan o evdeyse onları kesin yürütür yani kadın ama sen o eve dönersen sanki psikolojik açıdan yıpranırsın onunla kalman sana kırıcı davranması üzebilir seni ama hiç dönmese de yine o evde kalsan tek başına yapayalnız sabaha kadar bu durumları düşünür kafaya takar Allah korusun hasta olur hem ruh hem beden sağlıgın da etkilenebilir . avukatın dediği gibi karşı tarafın kusurlu olması lazım o da seni terketmekle suçlamış yani sen yuvanızdan onu uzaklaştırma kararı çıkartırsan sanki onun işine yarar ama çıkartmasam o eve dönüp o güzleri hatırlayacaksın o zaman da sen zarar göreceksin her iki durum da seni üzücek bence uzaklaştırma ve kendinde gitme eşyaları çalarsa zaten kendi tezini çürütmüş ve kendi kusurunu göstermiş olur

Ben şunu merak ettim eğer uzaklaştırmayı iptal edersen ve adam eve gelirse bu defa sen gidemeyeceksin eve. O zaman sen evi terk etmiş durumuna düşmez misin?

Ben şunu merak ettim eğer uzaklaştırmayı iptal edersen ve adam eve gelirse bu defa sen gidemeyeceksin eve. O zaman sen evi terk etmiş durumuna düşmez misin?
adamın eve geleceğinden emin değilim. gelirse ve beraber kalmaya başlasak işler sarpa sarar. Asena hilal hanımın dediği gibi o geldiğinde ben evde kalmazsam mahkeme nazarında kusurlu duruma düşerim. Adam boşanma davasını açmış neticede, sanırım mahkeme dava açılana kadar olan kusurları ve olayları baz alıyormuş. dolayısıyla eve gelmese onun belki de bir kaybı olmaz. zaten eve gelse kira vb ödemeler sorumluluğu var. zaten adam kira ödemeyeceğim ben dediği için boşanma davası noktasına geldik. muhtemelen gelemyecektir eve. ama benim galiba o evde olmam gerekiyor.

Bugün esimin çok yakın bir arkadaşı ile konuşmaya gittim. Adama herseyi anlattım. Bana hak verdi olayları dinleyince eşim içim " eşşek herif ne diye kilitlemis kapıyı" falan diye kızdı. Konuşacağım onunla sonra da sana haber vereceğim dedi adam ben konusurken ağladı yaaa. Kızım yapmayın ne olur diye öf öf of diye kafasını ovusturdu. Bana da kızdı niye uzaklaştırma kararı cikarttirdin olaylar sarpa sarmış şimdi nasıl cikacaksiniz isin içinden dedi. Dedim abi, bu adam bana dava açmış dava ne işin içinden çıkması falan dedim. Geç o davayı dedi. Sonra benim Avukata gittim uzaklaştırma cezası için ne yapsam diye sordum. Karşı tarafin avukatı ile de konuştum. Benim avukat şimdilik uzaklaştırma dursun dedi, belki anlaşmalı bosanma için yaklaşırlar dedi en azından sen gider bir konusursun kötü başka niyetleri var mı varsa ona göre bir uzaklaştırma daha cikarirsin dedi. Bir iki gün bekle dedi. Ne olacak acaba, sanırım Macera gerçekten şimdi başlıyor.

Artik cilki cikmis. Kurtulmaz.edepsizler bir de.sen bunlarla zor basdersin.birak bosver,yoluna bak.

Bir de esimin avukati kendisi size anlaşmalı bosanma teklifi için gelecek ama uzaklastirma kararı olduğu için gelemiyor demişti benim avukat oyüzden uzaklaştırma kararini şimdilik devam ettirme dedi.

Bir de esimin avukati kendisi size anlaşmalı bosanma teklifi için gelecek ama uzaklastirma kararı olduğu için gelemiyor demişti benim avukat oyüzden uzaklaştırma kararini şimdilik devam ettirme dedi.

aynen olaylar zaten hızlı olmuş biraz beklemen senin açından da iyi olur

Hanımlar, eşim uzaklşatırma cezası bittikten sonra eve geldi. beni döverek elimden telefonu aldı. içinde bazı ses kayıtları, telefon konuşmları ve boşanmada onun aleyhine olan mesajlar fotograflar falan var. o dellileri kaydetmis olmakla beni suçlayabilir mi mahkemede? ben ondan darp, gasp ve kasten adam yaralama suçlarından şikayteçi oldum. tekrar uzaklaştırma kararı çıktı. karakoldaki ifadesinde o telefonu ona ben aldım, zaten benimdi falan demiş." artık içimde ona karşı ne sevgi, ne ümid hiç bir sey kalmadı. eve geldiğinde onunla önce evliliği kurtarmak için ağlaya zırlaya yalvararak konuştum. sonra baktım olmayacak, tamam dedim bu bir boşanma ve ikimiz boşanacağız gel anlaşmalı boşanalım dedim. adamın derdi boşanma değil ki, kafayı yemiş gibi bana hediye aldığı üç kuruşluk şeyi bile hesaplamış; bana 48 milyar para ver anlaşmalı boşanalım dedi hatta o parayı versen boşanmayız tek sorunumuz o para çünkü diyor. sonra bana bir dünya küfür hakaret... sonra bir de darp....

boyle adamın nesinden medet umarsınız. Hala daha eve dön aile yakınları ile görüş bir de üstüne darp edil bir de para versin boşanayım de..

Güzelim çekişmeli dava her türlü ipler senin elinde evini talan edip altınlarını almışlar...Hırsız ailesi.. Bu 1

sen maddi ve manevi tazminat davasını aç ..

gasp etmiş telefonunu da gasp yağma darp ne ararsan var...

pislik herif..

Hanımlar, eşim uzaklşatırma cezası bittikten sonra eve geldi. beni döverek elimden telefonu aldı. içinde bazı ses kayıtları, telefon konuşmları ve boşanmada onun aleyhine olan mesajlar fotograflar falan var. o dellileri kaydetmis olmakla beni suçlayabilir mi mahkemede? ben ondan darp, gasp ve kasten adam yaralama suçlarından şikayteçi oldum. tekrar uzaklaştırma kararı çıktı. karakoldaki ifadesinde o telefonu ona ben aldım, zaten benimdi falan demiş." artık içimde ona karşı ne sevgi, ne ümid hiç bir sey kalmadı. eve geldiğinde onunla önce evliliği kurtarmak için ağlaya zırlaya yalvararak konuştum. sonra baktım olmayacak, tamam dedim bu bir boşanma ve ikimiz boşanacağız gel anlaşmalı boşanalım dedim. adamın derdi boşanma değil ki, kafayı yemiş gibi bana hediye aldığı üç kuruşluk şeyi bile hesaplamış; bana 48 milyar para ver anlaşmalı boşanalım dedi hatta o parayı versen boşanmayız tek sorunumuz o para çünkü diyor. sonra bana bir dünya küfür hakaret... sonra bir de darp....

uff... geçmiş olsun... bende tamda sakın uzaklaştırma kararını kaldırtma başına iş gelebilir yazacaktım... davayı çekişmeli yap. gerekirse koruma talep et. Allah yardımcın olsun.

pislik herif. Anlaşmalı olmasın. Tüm olay senin lehine. Aman nası biterse bitsin deme. Dayak var hakaret var telefon senin şahsi bir eşyan onu o şekilde alamaz. 40 kusur bin para ne ya. Dalga mı geçiyo köpek. Bitecekse adam gibi bitirSin. Benim kendi yaşadıklarımdan öğrendiğim iyiyken değil kötüyken tanıyorsun insanlari. Ne mal olduğu çıktı işte ortaya.

sonuç boşanma olacak bu sefer olmasa başka zaman. parada verme boşan zaten boşanmak isteyen kendi değil miydi. sizi kullanmasına da izin vermeyin. böyle sevgi olmaz.

arkadaşlar, ablalarım; daha önce eşim tarafından başka bir yerden ikinci el olarak alınan telefonun imei numarasını nereden öğrenebilirm

terbiyesiz ya bir de para mı istiyor asıl 2 ayda boşanma davası açıyor sizin ona dava açmanız lazım şiddeti bir defa yapan hep yapar yazık gençliğinze boşayın gitsin

Avukat vekalet ücreti amma pahalıymış. kredi çektim bankadan ya... kafam allak bullak oldu. dava açıldıktan sonraki olaylar boşanma nedeni olarak görülmüyormuş sanırım. eşimin bu darp ve gasp olayı o davayı açtıktan sonra yaşandığı için acaba ben bu olayı mahkemede onun kusurlu olduğu yönünde sunamaz mıyım?

Avukat vekalet ücreti amma pahalıymış. kredi çektim bankadan ya... kafam allak bullak oldu. dava açıldıktan sonraki olaylar boşanma nedeni olarak görülmüyormuş sanırım. eşimin bu darp ve gasp olayı o davayı açtıktan sonra yaşandığı için acaba ben bu olayı mahkemede onun kusurlu olduğu yönünde sunamaz mıyım?
Sunarsin tabiki hala kocan ve darp var ortada canım

X