evlenemedim , neden kısmet gelmez

selam kizlar :)

bende 25 yasindayim henuz hayatimda ciddi iliski bile yasamadim bekliyorum elbet birgun olucaktir Allah'in izni ile :)

ben ayrica hint astrolojisi ile ilgileniyorum ve kendi haritama baktigimda venus donemini yasiyorum 2022 ye kadar , venus evlilik evi yoneticim oldugu için bu donemde evlilik yasama olasiligim yuksek ama en uygun zaman 2016 gibi oncede olabilir 2013 tede hayatima biri girebilir ama evlilik için en uygun donem 2016 gibi bakalim hayirlisi olsun :) ne olursa olsun devamli dua ediyorum Rabbim mutlaka hayirli bir insanla ins karsilastircak beni , hepîmizi karsilastirsin ins sizi çok iyi anliyorum ama iste evlilik te kader seçme hakkimiz var robot olarak yaratilmadik orasi kesin ama karsimiza çikmalari ancak Allah'in izni olur sonra seçip seçmemek evet veya hayir demek bizim elimizde :KK31:

astrolojiyi pusula gibi goruyorum , doğuştan gelen "DNA" gibi bize özel yaratılış potansiyellerimizi ve yaklaşan kader bulutlarının bazılarını öğrenebildigimiz bir ilim dali ki simdiye kadar evlenmis tanidiklarimin haritalarina baktigimda gerçekten evliligi tetikleyici gezegen transit periyotlarinda evlendiklerini gordum .

umarim herkes gerçekten sevdigi ve saygi duydugu kisi ile evlenir ve çok mutlu olur Allah hepimizin dualarini kabul etsin gonlumuze gore versin ins
sabredelim mukafati olur mutlaka :KK17:

sevgiyle kalin

Merhaba arkadaslar :)

ozel mesaj gonderemiyorum simdilik oyle bir hakkim yok bana ozel mesaj yazdiginizda mail adresinizide eklerseniz mesaja oraya cevabini yazarim :KK54:

haftasonunuz guzel geçsin sevgiler

:KK17:

balım,

vedik astrolojiyle bi dönem ben de ilgilenmiştim. 7. ev marsın etkisindeyse geç evlenilirmiş. tam bakamadım, marsı da göremedim

sanırım benimkine tüm gezegenler oturmuş. evlenemediğime göre... bu sadece marsın işi değil:KK9:

üzülmeyin,alnınıza nezaman yazıldıysa,ozaman olacak.ne bir gün geri,ne bir gün ileri.
pozitif olun,bakımınızı yapın,rimelinizi eksik etmeyin:KK17: saçınızı savurun.
dışarıya negative elektro vermeyin.:KK52:
capcanlı olun.
epimiz eşsiz birer pırlantayız unutmayın.

ne güzel söylemiş arkadaş :KK34:

ben cok sıkıldım bu duurmdan herkezın sevgılısı esı var cocugu var ben böle tek basıma baskalrına özenıyorum. kısmetim neden benı bulmuyor..28 yasımdayım benden kzuukler cocuk sahıbı artık erkez evde kalmıs gözyüyle bakıyıor.çeyızlerım eskıdı ama yok kımse bırı vardı hayatımda 1 senedır ayrız benı bıraktı gıttı..sımdıde kımse cıkmıyor karsıma benmı olumssuzum bılmıorum arakadaslar ama ıstıyorum yuvam olsun esım olsun cok ıstıyorum...

Canım benim ben 28 yaşında evlenmiştim. Annem arkadaşlarının çocuklarının nikahlarına gider, dönüşte bahsederdi. Anlatma derdim. Üzülürdüm, okudum, yüksek tahsil yaptım, erkek arkkadaşım da oldu ama kısmet olmadı. Sonra iş hayatına girdim, birgün O'nunla tanıştım. Herşey o kadar çabuk oldu ki 8 ay içinde evlendik. Şimdi 13 yılım geçti. Sakın karartma içini, kısmet seni buluyor. Hem de hiç aklında yokken. :KK34:

Canım benim ben 28 yaşında evlenmiştim. Annem arkadaşlarının çocuklarının nikahlarına gider, dönüşte bahsederdi. Anlatma derdim. Üzülürdüm, okudum, yüksek tahsil yaptım, erkek arkkadaşım da oldu ama kısmet olmadı. Sonra iş hayatına girdim, birgün O'nunla tanıştım. Herşey o kadar çabuk oldu ki 8 ay içinde evlendik. Şimdi 13 yılım geçti. Sakın karartma içini, kısmet seni buluyor. Hem de hiç aklında yokken. :KK34:

gercekten evlenmek isteyen niyeti ciddi 23 ila 26 yas arası kapalı mülayim olanlar beni bulsun kaynıma kız arıyoruz

girişimde bulun canım birine fırsat ver , ben bu foruma çok yazıyorum

kadın ilk adımı atmalı her zaman , tabiki çıkıp karşısına her şeyi söylemek değil

sadece içten sıcak bir gülümseme sadece bu kadarı peşinden gelmelerine yeter :KK70:

selam kizlar bende ayni dertten müzdaribim, eskiden kafaya takmazdim ama iki haftadir aklim fikrim evde kaldigima dair dü$üncelerle dolu..
kendimden bahsedeyim dicem ama aslinda etrafimdakilerin söylediklerini yazayim
yok beni alan ya$ami$, yok in$allah senin gibi bir gelinim olur, yok buranin en güzel kizi, daha neler neler, her zaman birileri beni ünlü güzel güzel erkeklerin hayran oldugu hatunlara benzetir, hatta bir keresinde havalimaninda beni iki kiz durdurup tv de çikan bir filmdeki kiz senmisin diye sormu$lardi! ve yine tanimadigim insanlar "aaaaa XXX e ne kadar benziyorsun ama sen daha güzelsin!!!" diyenler bile oluyor, yani demek istedigim $u ki az çok güzelim,

beceri konusunda, mahallede bu mahallenin en becerikli kizi kim diye sorun, yemin edebilirimki leyya88 derler çogu...
yüksek okul okumu$ biriyim

ama tek sorun kismetimin kapali olmasi! yani bana bu kadar güzel $eyler diyenlere artik sinir oluyorum, geçenlerde yine çok güzel oldugumu söylediler hmm dedim o kadar biktimki sanki güzelim marifetliyimde ne degi$iyor yine bekarim yine hayatimda biri yok...25 ya$ima girecegim, hiç sevgilim olmadi...

bundan iki hafta önce, bir kadin bana sürekli yag yakiyordu, neyse konu$tuk bir kaç kere ve en sonunda ya$imi sordu, 24dedim, "hmm kiz karde$in varmi?" dedi!!! i$te o günden beri takiyorum kafya yaaaaa ya$ladimm evde kaldimmmm resmen offf

arkadaslar üzmeyin kendinizi ölüm ve nikah günü sasmaz derler. hayirli bir kismet sizide bulur insallah.

yirmili yaslar bence gec degil neden olsun ki ? o yaslarda anca okul bitiyor az cok is tecrübesi kazaniliyor.

size ilginc birsey anlatayim benim burda bazi arkadaslarim var onlarin köyünde 14 15 yasinda kiz nisanlanmali. hadi 16 ama 17 18 deyince kiza evde kalmis bu diye görücü gelmiyormus inanabiliyormusunuz? neymis agac yasken egilirmis kizin yasi büyüyünce bas kaldirirmis uysal olmazmis! böyle sacma düsüncede olan insanlar var diye bu düüsünce dogrumu sayilir?

üzmeyin kendinizi dua edin hayirlisiyla sizde yuva kurarsiniz insallah herseyin bir vakti vardir.

canım demek ki Allah seni birilerinden koruyo su an evli olsaydın ama dayak yeseydin ya da rızkınız olmasaydı cocukların ac yatsaydı daha mı iyi olacaktı. sabır et ama illa evlenmek zorundayım diye düünme gez dolas hayatın keyfini çıkar su an yasadıgın zaman da senın hayatın iyi degerlendir onu

bulursun yaa kısmet işi .... ama şuda var oturup beklememek gerek ... biraz çevrene bakın .. mutlaka vardır birileri ... yada çıkıcaktır ... mutlaka evlnirsin merak etme .. yaşın genç ...

bulursun yaa kısmet işi .... ama şuda var oturup beklememek gerek ... biraz çevrene bakın .. mutlaka vardır birileri ... yada çıkıcaktır ... mutlaka evlnirsin merak etme .. yaşın genç ...

bende 37 yaşında bir bayanım.oldukça güzelim ve işim var. ama yinede evlenemiyorum..sizce nedeni ne olabilir ve şansım varmı..?

Canım şükret yaşına.ben 37 yaşım.bekarım.Allah vermedimi olmuyor.Çıkan kısmetlerini önyargısız değerlendir.Sevmek sevilmek herşeye değer.

Senai Demirci nin bi sözü var aşkın helalsiz yaşanmayacağı,helalin aşksız tat vermeyeceği sözü....
Sevgi her şeyi iyileştiriyor bazıları aşk nedir mantık önemli diyor ama ne kadar geçerse geçsin sevgisiz olmayacağını düşünüyom...

selam kizlar bende ayni dertten müzdaribim, eskiden kafaya takmazdim ama iki haftadir aklim fikrim evde kaldigima dair dü$üncelerle dolu..
kendimden bahsedeyim dicem ama aslinda etrafimdakilerin söylediklerini yazayim
yok beni alan ya$ami$, yok in$allah senin gibi bir gelinim olur, yok buranin en güzel kizi, daha neler neler, her zaman birileri beni ünlü güzel güzel erkeklerin hayran oldugu hatunlara benzetir, hatta bir keresinde havalimaninda beni iki kiz durdurup tv de çikan bir filmdeki kiz senmisin diye sormu$lardi! ve yine tanimadigim insanlar "aaaaa XXX e ne kadar benziyorsun ama sen daha güzelsin!!!" diyenler bile oluyor, yani demek istedigim $u ki az çok güzelim,

beceri konusunda, mahallede bu mahallenin en becerikli kizi kim diye sorun, yemin edebilirimki leyya88 derler çogu...
yüksek okul okumu$ biriyim

ama tek sorun kismetimin kapali olmasi! yani bana bu kadar güzel $eyler diyenlere artik sinir oluyorum, geçenlerde yine çok güzel oldugumu söylediler hmm dedim o kadar biktimki sanki güzelim marifetliyimde ne degi$iyor yine bekarim yine hayatimda biri yok...25 ya$ima girecegim, hiç sevgilim olmadi...

bundan iki hafta önce, bir kadin bana sürekli yag yakiyordu, neyse konu$tuk bir kaç kere ve en sonunda ya$imi sordu, 24dedim, "hmm kiz karde$in varmi?" dedi!!! i$te o günden beri takiyorum kafya yaaaaa ya$ladimm evde kaldimmmm resmen offf

Senin için çökmüş. :KK14:
88li bir insan da bunları diyorsa artık... :KK53::KK53:
Millet neler neler yapar bu yaşta, kendini geliştirir, okur eder, kariyer yapar vs.
Bizim kızlar da evde kaldım diye üzülmeyi bilir sadece. :KK70::KK70:

Senin için çökmüş. :KK14:
88li bir insan da bunları diyorsa artık... :KK53::KK53:
Millet neler neler yapar bu yaşta, kendini geliştirir, okur eder, kariyer yapar vs.
Bizim kızlar da evde kaldım diye üzülmeyi bilir sadece. :KK70::KK70:

bu cevap banamıydı acaba..forumda evlemedim diyen kızların yaşı genç.

ben cok sıkıldım bu duurmdan herkezın sevgılısı esı var cocugu var ben böle tek basıma baskalrına özenıyorum. kısmetim neden benı bulmuyor..28 yasımdayım benden kzuukler cocuk sahıbı artık erkez evde kalmıs gözyüyle bakıyıor.çeyızlerım eskıdı ama yok kımse bırı vardı hayatımda 1 senedır ayrız benı bıraktı gıttı..sımdıde kımse cıkmıyor karsıma benmı olumssuzum bılmıorum arakadaslar ama ıstıyorum yuvam olsun esım olsun cok ıstıyorum...

Kendi kendinize sordunuz mu ? Neden Diye ?

Üzüm sapı incirin çekirdeği mi dediniz hep.

Gelen kısmetlerinizi acaba daha iyisi gelir diye teptiniz mi ?

Çevreniz geniş mi ? Yani insanlar sizin evlenmek istediğinizi biliyor mu yoksa siz evde oturup kısmetinizi mi bekliyorsunuz.

Tencere yuvarlanır kapağını bulur deyimine aykırı kendi tipinizden çok daha iyisini mi bekliyorsunuz.

En önemlisi size gelen TALİPLERİN cüzdanına mı bakıyorsunuz....

Bu soruları size sordum çünkü her kanalda izdivaç programlarına binlerce insanın çıktığı ülkemde evlenmek istedikten sonra mutlaka kafanıza göre birisini bulacağınız görüşündeyim...

merhaba arkadaşlar.. burada yazılan yorumları tek tek okuyorum ve bır de kendıme dönup bakıyorum. burada sızlananalr var pekı benım yerımde olunsa ne yaparıdnz ne duşunurudnz bılmıyorum.burada benden kuçuk arkadaşlarım evlılık ıstıyor veya kımısı kavuşamamş aradığı ınsanı bulamamış ben de sızlerın yaşındayken emınım aynı şeylerı hıssedıyordum. ben şuan 36 yaşındayım ve hala hiç evlenemedım. hem de eğitımlı muhendıs olarak çalışan çevresınde sevılen beğenılen herkese karşı ıyı nıyetlı herkesın ıylığını ısteyen uyumlu yardımsever bır ınsanım buna rağmen benı gozler gormedı duymadı. olmayınca olmuyor. elbette dua edıyorum ALLAH büyüktür ama çok zor ınanın. hergun bırılerı evlenıyor sokakda çıftlerı goruyorsun ama hala bekarsın. allah sağlık sıhhat versın şükretmelıyım. ama çok acı çekıyorum bu bır gerçek. burada kı arkadaşlarım benden kuçuk emınım kı yaşca benden buyuğu de yok herhalde burada. o yuzden bence şukredın kı benım yaşıma henuz gelmedınz şansız var. aslında her yşaşın guzellığı var onu gordum. benden kuçuk bayan arkadaşalrım bu kadar sızlanıyorsa ben ne yapayım ne yapmalıyım dıyorum. hanı bır soz var ya arkadaşalr gelırse elden yemenden gelmese ne gelır elden dıye.. şimdı bana dıyorlar kı sen ilçe şartlarında yaşıyorsun şehrını değiştr farklı ınsanalrla tanış falan dıye. ıyı de buyuk şehırlerde sosyal ortamı çok olup da hala bır turlu evlenemeyen hemd e çok guzel işi ve guzellığı olan bayanalr var. veya evden dışarıya çıkmayıp evde oturan ev kızları da evlenebılıyorsa bu işlerı tamamen ortama şehıre bağlamak doğru mu. çunku şunu goruyorum nerde olursan ol ne yaparsan yap olmayınca olmuyor. bu yaşıma kadar kendımı taşımaya çalştım namusumuzu korumaya çalştık ama bu zamanda terbıyelı ağır eğitımlı olmanın bır değerı yok ...ben haklı olarak hem yaş hem de konum oalrak bana hıtap etcek bırını ıstıyorum. sızın etrafınzda benım gıbı olan veya sonradan ıyı ınsanalrla evlenenler var mı? bu konuda yorumlarını paylaşmımalrını beklıyorum. merka ettığım için her topıkde fırsatta bu msj mı atıyorum . sevgıler..

valla bende bilmiyorum . seçici olmayın şöle olmayın böle olmayın deyip duruyorlar . ya bence onlada ilgisi yok .benim arkadaşlarım vardı mesela hepsi zengin istiyordu şöle olsun böle olsun ama hepside orta halli insanlarla evlendiler .onlara aşık oldular severek evlendiler birde mecburiyetten değil .yani kısmetleri onlarmış . yani her istediğimiz olmuyor hayatta . herkes yakışıklı zengin sevgi dolu bir eş ister ama kısmetinde önüne geçilmez .bugün esmer birini isterim derim yarın sarışın birinle evlenebilirim yani belli olmuyor ben hep çevreden bunu gördüm .yani o iş kısmet olunca kimse önüne geçemiyor kapılıp gidiyorsunuz bir bakıyorsun evlenmişsin .

valla bende bilmiyorum . seçici olmayın şöle olmayın böle olmayın deyip duruyorlar . ya bence onlada ilgisi yok .benim arkadaşlarım vardı mesela hepsi zengin istiyordu şöle olsun böle olsun ama hepside orta halli insanlarla evlendiler .onlara aşık oldular severek evlendiler birde mecburiyetten değil .yani kısmetleri onlarmış . yani her istediğimiz olmuyor hayatta . herkes yakışıklı zengin sevgi dolu bir eş ister ama kısmetinde önüne geçilmez .bugün esmer birini isterim derim yarın sarışın birinle evlenebilirim yani belli olmuyor ben hep çevreden bunu gördüm .yani o iş kısmet olunca kimse önüne geçemiyor kapılıp gidiyorsunuz bir bakıyorsun evlenmişsin .

belincim aynen senin gibi düşünüyorum tamamen kısmet...nasibinde ne varsa onu yaşıyorsun..bende 89 luyum arkadaşlarım sınırdasın bak evde kalmaya ramak kaldı bul artık birini diyorlar:) napalım yani kendimizi mi yırtalım! bende kendine çok güvenen bir insanım,becerikliyim onurlu ve erdemli davranmaya çok önem veririm herhalde bekleyen biri vardır diye düşünüyorum:) Allah herkesin gönlüne göre versin

belincim aynen senin gibi düşünüyorum tamamen kısmet...nasibinde ne varsa onu yaşıyorsun..bende 89 luyum arkadaşlarım sınırdasın bak evde kalmaya ramak kaldı bul artık birini diyorlar:) napalım yani kendimizi mi yırtalım! bende kendine çok güvenen bir insanım,becerikliyim onurlu ve erdemli davranmaya çok önem veririm herhalde bekleyen biri vardır diye düşünüyorum:) Allah herkesin gönlüne göre versin

amin canım . yani kısmet olunca sen zaten isteklerin çokda olsa vazgeçiyorsun . ilginç ama böle . kimse evde kaldın dedi diye evlenicek halimizde yok . insanın içine sinen sevdiği bir kocası olması lazım hayat geçicek

X