Evlenince neden kilo alınır?

türk kadınlarında bence nasıl olsa beni alan aldı satan sattı daha ne bakcam kendime gibi düşünce hakim ve de spor yapmamak!!! başlıca kilo alma nedeni bu.
.
benim en büyük korkulu rüyam kilolu olmak. kendimi kilolu - şişko görmektense kendimi odalara kitler anahtarıda dışarı fırlatırım bişey yemeyim diye. :))

spor salonlarına gitmesem de evde kendi çapımda jimnastik yaparım her gece yatmadan önce. ama zayıflayım diye değil sıkılaşayım diye. zaten ebru şallı gibi bişeyim (vücut tipi olarak) ve 46 kilodayım. eylülde evlenicem. ama kendime bu zamana kadar nasıl baktıysam kendim için yine o şekilde devam edersem sorun olcağını sanmıyorum.

sadece anlamadığım konu evlenince eşinizle düzenli seks yapıldığından dolayı kilo alınıyor diyor çevremdekiler.ne kadarı doğru bilemicem vede çok saçma geliyor. yani kalça popo tarafı genişlemesinin nedeniymiş bu.

Son düzenleme:
Evlendikten sonra hiç kilo almadım hatta ilk senemde verdim bile:KK9:
şimdi 2 seneyi doldurduk ve hamileyim:KK49:
hiç almadığım kiloyu bu dönemde alıcam sanırım :44:

türk kadınlarında bence nasıl olsa beni alan aldı satan sattı daha ne bakcam kendime gibi düşünce hakim ve de spor yapmamak!!! başlıca kilo alma nedeni bu.
.
benim en büyük korkulu rüyam kilolu olmak. kendimi kilolu - şişko görmektense kendimi odalara kitler anahtarıda dışarı fırlatırım bişey yemeyim diye. :))

spor salonlarına gitmesem de evde kendi çapımda jimnastik yaparım her gece yatmadan önce. ama zayıflayım diye değil sıkılaşayım diye. zaten ebru şallı gibi bişeyim (vücut tipi olarak) ve 46 kilodayım. eylülde evlenicem. ama kendime bu zamana kadar nasıl baktıysam kendim için yine o şekilde devam edersem sorun olcağını sanmıyorum.

sadece anlamadığım konu evlenince eşinizle düzenli seks yapıldığından dolayı kilo alınıyor diyor çevremdekiler.ne kadarı doğru bilemicem vede çok saçma geliyor. yani kalça popo tarafı genişlemesinin nedeniymiş bu.

bence dediklerinde çok haklısın
ve de cinsel hayatın ne kiloyla ne adet ağrısıyla bilmem neyle hiçbir alakası yok yahu
millet uydurmuş da uydurmuş işte:KK14:

bence dediklerinde çok haklısın
ve de cinsel hayatın ne kiloyla ne adet ağrısıyla bilmem neyle hiçbir alakası yok yahu
millet uydurmuş da uydurmuş işte:KK14:

hee evet bide o adet sancısı olayı var. evlen adet sancıların biter deniyor urafe bunlar :)))
geçen sene yakın arkadaşım evlendi. adet sancısı önceden de vardı şimdide var yani.

yani arkidişler spor yapın spor :)) ona buna bahane bulmayın. :) hamilelikten ,doğumdan ,düzenli cinsel yaşamdan, rahatlıktan ,evde oturmaktan.. falan filan :) ama kocanız falan başkası için değil kendiniz için yapın bunu .kendinizi güzel görmek için. bakarsınız siz spor yapıyonuz kendinize bakıyosunuz yanında göbekli ve ezik durmayım diye oda başlar :))

ben çalıştığım halde yorgun eve geliyorum bide bu cılız halimle spor yapıyom be yaww :))

.

evt bende katılıyorum sana . annemde dahil çevremdeki kadınlarda bu düşünce hakim. aman bu saatten sonra ne bakçam ya ne sporuymuş. 3 çocuk çıktı benden tabi verilmez artık bu kilolar... başta kendilerini beğendirene kadar kendilerine bakarlar.sonra nasıl olsa adamı kapakladık deyip salıverirler kendilerini . ee tabi sonrada adam bakar evlendiğim kadın bumuydu ya der..:)) gözler başka taraflara tabiki kayar sonra..

zaten doğuma kadr bi insan 10-12 kg alınması doktorlar tarafından tavsiye edilmekte. daha fazlası sakat. bu 10-12 kiloyuda veremiyosak öl - bit yani :) hamileyim diyede fazla yenilmemeli .

zaten doğuma kadr bi insan 10-12 kg alınması doktorlar tarafından tavsiye edilmekte. daha fazlası sakat. bu 10-12 kiloyuda veremiyosak öl - bit yani :) hamileyim diyede fazla yenilmemeli .

Ben zaten korkumdan hiç bi şey yemiorum kiii hedefim en fazla 15 kiloyla doğuma gitmek inşallahhh:KK61:

ben doğurmadan kilo aldım onu napıcaz bilmem bekarken bir iki kiloyu verip almak kolaydı. şimdi vermesini bilmemde alması sanki 3er 5er gibi geliyor.hem ödemim filanda arttı eskisine göre

X