evlenmekten kaçıyor gibi hissediyorum

Neden kendinizi sevgisini belli etmese değil olur gibi bir duruma razı ediyor ve 1 yıldır nadiren gördüğünüz biriyle evlilik yoluna girmeye çalışıyorsunuz?

Peki birkaç gün siz yazmasaniz bı böyle deneseniz bekleseniz bakalım ne yapacak kaybetmekten korkuyor mu acaba bunu anlasaniz ? Bence siz de evlenmek için böyle acele etmeyin emin olmadan
denemiştim kaybedeceğini anlayınca bikaç günlüğüne düzeliyor harika ilgi sevgi görüyorum sonra yine aynı böyle git gelllerden aşırı sıkıldım

Yalnis anlama kalbininde kirmak istemiyorum, ama adamda is yok. Sebeblerine gelince:
  • Sana karsi duygularini göstermiyor. Sen sevgisinden veya iliskinin nereye gideceginden emin olamiyorsun.
  • Bir lafini begenmedi diye günlerce trip atiyor, yetiskin gibi iletisim kurmak yerine
  • Birbirinizi nadir görüyorsunuz.
Bana sorsan sen bir hayale kapilip duruyorsun. Düzgün bir ilsikin olsa ne demek istedigimi daha iyi anlarsin, ama bence zamanina.yazik ediyorsun

denemiştim kaybedeceğini anlayınca bikaç günlüğüne düzeliyor harika ilgi sevgi görüyorum sonra yine aynı böyle git gelllerden aşırı sıkıldım
Şimdiden böyle ise evlenince daha sıkıcı bir hal alır şimdiden iyi düşünmelisin bence evlilik konusunda bir şey yazma bebek videosuna falan hiç hiç girme derim , daha ciddi eğlenceli sevgi dolu bir ilişki yasayacagin yerde , sevgisini tam göstermeyen kaybetcegi zaman harika olan onun dışında sıkıcı olan biriyle ne zamana kadar devam edebilirsin ki (uzak diye demiyorum)

Yani böyle sevgi ilgi yağdıran muhteşem hissettiren bir erkektir anlarım da adamda o da yok . Sizinki değersizlik hissi ile bağlanma gibi.

Şimdiki gençler 9ek evliliğe sıcak bakmıyor sanki
Hele ki erkekler
Bir yakınım evlenmiyor musun sorularına
Evlenince ne oluyor
3 5 gün sonra boşanıyorsun
Dünya kadar zahmet masraf boşa gidiyor
Hele birde çocuk varsa hepten yandın demişti
Bilmiyorum konu sahibi sanki seninki de benim kuzenin kafasında
Ben de bazen o şekilde düşünüyorum ama yaz yaklaşmaya görsün her gün davetiyeler yağmaya başlıyor.her hafta en az 3,4 düğün.etraftaki herkes evli.eee diyorum demek ki teorimiz asılsız.hatta bazılarına şaşırıp kalıyorsun bu serseri herif ya da bu asosyal ezik bile bulmuş evleniyor diye.eee kadınlar da tek başına evlenmediğine göre teorimiz kökten yanlış bence 😄

Ortada elle tutulur bir ilişki yok ki , ben de aşkından kül olup yanıp tutuşup ince hastalığa yakalanır modunda değilsem bu ilişkide evlenmem

evet hep konuşuyoruz iletişimimiz tam fakat bazen oluyo ki bi şeye takılıyo mesela bi sözümü beğenmedi diyelim onu söylemek yerine üç gün tavır yapar anlaşılması zor biri
kim tanıştırdı sizi
arkadaş ortamı vs mi ya da internet mi?
3 gün tavır yapan adam da daha sevgiliyken hiç çekilmez

X