Evlenmeme 1 ay var kızlık zarı takıntım oluştu ya kanamazsa diye psikolojim bozulur jinekolog da gitmek istemiyorum sizde de böyle takıntılar varmiydi

smyye44_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
54
2
24
Evlenmeme 1 ay var kızlık zarı takıntım oluştu ya kanamazsa diye psikolojim bozulyor jinekolog da gitmek istemiyorum sizde de böyle takıntılar varmiydi evlenmeden önce ne kadar kan geliyor ilk girdğinde nasıl hissediyorsunjz ? Ve Tek ben mi böyleyim takıntı olarak yaaaa yardımcı olur musunuz kimseyede soramiyorum

Niye psikolojin bozuluyor anlamadım. Daha önce bir ilişki yaşadıysan evleneceğin kişiye söyle. Yaşamadıysan niye böyle gerginsin? Bu kadar stres yaparsan zaten ilişkiye de giremezsin

adamlar dert etmeyi bitse kadinlar bitiyo, ne konuymus ya kocaniz dagdan yeni cikmis hic bir kizlik zari durumundan haberi yoksa ve sadece sizi iki bacaginizin arasindan gelicek 2 damla kana gore degerlendiricekse zaten bosverin. Ama burda sizde sorunsunuz.

Kızlık zarı-hymen okuyu en kotu google yazin. Bilmemek kotu degil tabi ayipta ama ogrenmemek cok kotu.​

Evlenmeme 1 ay var kızlık zarı takıntım oluştu ya kanamazsa diye psikolojim bozulyor jinekolog da gitmek istemiyorum sizde de böyle takıntılar varmiydi evlenmeden önce ne kadar kan geliyor ilk girdğinde nasıl hissediyorsunjz ? Ve Tek ben mi böyleyim takıntı olarak yaaaa yardımcı olur musunuz kimseyede soramiyorum
Hiç böyle takıntılarım olmadı. Bence sende düşünme 👍

Kız altı üstü bir soru sormuş ne çok mesele haline getirmişsiniz. İster istemez insan düşüneblir evlilik aşamasında bazılarına göre kızlık zarı normal geleblir ama bazıları da önem veriyor. Canım daha önce ilişkiye girmediysen bunları düşünmene gerek yok. Ya da küçükken düşen eden oluyor endişe ediyor ama çok içeride kaldığı için hemen bozulacak bişey değil rahat ol.

hıc dusunmedım:) takıntı da nedır yahu? neden kanamasın ? evet kanamayadabılır :) zar esnek olabılır ya da coook az damlayla gorunmeyecek gıbı kanama olabılır hafıf leke olabılır? eger penıs yeterlı boyutta degılse kanamayabılır yasayan bı tanıdıgım var. dızı filmlerdeki gibi tavuk kesmıs gıbı kan ravan olmuyon zaten.. hem napıcan kanamazsa? neden dr a gıdesın kı zaten. dr bakınca orda yada degıl dıye soyleyebılır kanar kanamaz falı acmayacak ki:)

Kız valla bende de öyleydi eşime de söyleeim kanama olmazsa diye korkuyorum dedim eşim anlayışla karşıladı ben evlenmeden yaklaşık 2 3 ay takmıştım kafama sonra çok şükür geçti

X