Evlenmeme 1 ay var kızlık zarı takıntım oluştu ya kanamazsa diye psikolojim bozulur jinekolog da gitmek istemiyorum sizde de böyle takıntılar varmiydi

Yazdığım yorumda tam olarak neyi beğenmedin P pba ?
Gayet doğruları yazdım işte. Zar meselesi İslam'da yok. O, insanların özellikle yobaz kesimin kadınları aşağılamak için uydurduğu bie saçmalık.
Neden biz kadınlar daha önce sevişmediğimzi ispat etmek zorundayız?
Sadece zarla oluyor mu ayrıca bu ispat?
Peki ya esnek zara sahip olup kanama yaşamayanlar ne oluyor bu durumda? Doğuştan namussuz diyebilir miyiz onlara?
Çok sığ düşünüyorsun bu konuda

Yıl 2023 oldu neredeyse.. hala kaldı mı diyordum bu kafalar, kalmış 🤣

Evet kocam akraba biz beraber büyüdük kiminle konuşuyordu kimünle arkadaş çevresini tanıyorum kocam evlenmeden önce telefonu hep bendeydi ve biz severek evlendik hiç kız arkadaşı olmadı ve en sevdiği kişi benim ilk aşkıyım ben ona güveniyorum
Ensest sorun değil zar sorun anlıyorum sizi..

Kalsın Allah bu kafaların eksikliğini vermesin sen yürü git be
Bence siz nişanlınızın başkası ile sevişme ihtimalini düşündükçe çıldırıp , bunlar seviştiğini nasıl saklıyor diye yöntem öğrenmek üzere kendini kadın forumlarına atan bir Mahmut abisiniz, rapor ettim bakalım ne çıkacak.

Benimde ilk ilişkimde kanamam gelmedi ve anneminde teyzeminde doğumda patlamış kızlık zarı, eşimde birkere bile sorgulamasını yapmadı. Kusura bakma ama evleneceğin adam kan görmek istiyorsa aynısını sende istemelisin madem senin ilkin sende onun ilkin olduğuna kanıt gerek :) lütfen çıkın artık şu yaklaşımlardan ve bunu gurur meselesi yapmayın

Bence siz nişanlınızın başkası ile sevişme ihtimalini düşündükçe çıldırıp , bunlar seviştiğini nasıl saklıyor diye yöntem öğrenmek üzere kendini kadın forumlarına atan bir Mahmut abisiniz, rapor ettim bakalım ne çıkacak.
Ben evliyim canım

1 ay ilişkiye giremedim sonra girdm kan gelmedi. 6. Denemede falan kan geldi onuda tesadufen farkettm peceteyye sildigmde direk duşa girsem girmeyecektim bu olayi bu kadar abartmayin hiç gelmeyedeblr yada gelir farketmezsiniz

X